Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sajnos az előző autómnál én is xoptam az AC-vel 24 éves VW Scirocco-hoz 60rugó volt az új Bosch pumpa :)

Szép lassan ment tönkre. Első jel az volt hogy mentem az autóval és felkapcsoltam minden fogyasztót (refi ,fűtés ,benti világítás...stb) és elkezdett rángatni az autó :D Akkor már tudtam,hogy nem nyom annyit a pumpa amennyit kéne.......egyszer csak beállt :D Még akkor is sikerült életre keltenem ugyanis rövid ideig adtam fordított tápfeszt a pumpára és ismét működött........elég strapabíró egy jószág volt. Szerintem vmi hasonló lehet a GSI-ben is.

Jah még annyi,hogy átmenetileg tudtam úgy javítani a helyzeten,hogy az üzemanyagnyomás szabályzót elállítottam. (Scirocco)

Így az emelt nyomás volt a (normál szint) egy ideig.................

Link to comment
Megosztás:

Röviden:

276-os tengely + chip (Szuromi racing)

A váltó meg a Patyi Laci csinálná, csak most kicsit be van havazva, úgyhogy 2 hete számolgatja nekem a dolgokat! Na persze nem a végösszeget, mert az gyorsan megvolt! Rövid váltót ígért de remélem nem az élettartamára gondolt.... :shock: :?

Árakat most nem írnék inkább, majd meglátjuk hogy jön ki a dolog és hogy egyáltalán ajálnható e a srác, vagy megszívom.... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Na persze nem a végösszeget, mert az gyorsan megvolt!

Ha lehetne pü-ben megtudnád nekem írni hogy mennyit is mondot neked???

És milyen áttételezésű lesz a váltó?? Csak az 1-2-3 lesz rövidebb, vagy az összes???

Sok sikert a tuningoláshoz és várjuk a fejleményeket!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Van egy 1.6 16v 96-os astram Nemrégen irtam nektek hogy kigyuladt a motorhiba jezző sárga lámpa. Kicseréltem a lambda szondát és a szelep is le lett zárva. De a fogyasztásom nem akar visszaesni. Nézték müszerel is sde semmi okosat nem mondtak. Mi lehet a 10 L fogyasztás oka?? Nem nyomom neki nem is megyek vele gyorsan se. A gyergyák is fél évesek nincs bennük 10e Km sem. A választ köszi elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.