Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Egy apróbb megjegyzés: PetiGSi autójában nem olyan az alapjárati

moci, mint a mellékelt képen látható. Jóval az SFi doboz alatt, inkább

az önindítóhoz közelebb van, két gumicső jön ki belőle, és egy kábel

csatlakozik hozzá... Kicsit nehéz hozzáférni.

Link to comment
Megosztás:

Egy apróbb megjegyzés: PetiGSi autójában nem olyan az alapjárati

moci, mint a mellékelt képen látható. Jóval az SFi doboz alatt, inkább

az önindítóhoz közelebb van, két gumicső jön ki belőle, és egy kábel

csatlakozik hozzá... Kicsit nehéz hozzáférni.

A Kicsit nehéz hozzáférni...

egy kicsit naiv :)

Qrva nehéz hozza férni :D

még a bilincseket le lazitod de lehuzni már nincs hely :evil:

a masik pedig a csati no azt sem olyan 1xrü leszedni ..

ehez a müvelethez csak akkor kezdjen neki akárki is

ha akna rendelkezésre áll anélkül nem lehet meg csinalni

vagy ha mégis akkor a végére felvágod az ereidet :Đ

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meg ma reggel a következő hibajalenség lépett fel:

Nyomom a gázpedált, x sebességgel megyek (Teljesen mindegy nem sebességfüggő, mindenféle sebességtartományban és sebességben eljátsza) és egyszer csak olyan mintha elvenném a gázról a lábam!

Elkezd belassulni az autó hiába nyomom a gázt és szép lassan megáll! Majd mire megáll kigyulladnak az ellenőrzőlámpák is és leáll! Van amikor már menet közben újra életre kel (eddig a 8-ból 1X) És van amikor csak az 5-dik újraindításra indul el és megy tovább mintha mi sem történt volna.... :?

Mi lehet???

Tippeket kérnék szépen! Nekem is van ötletem de kiváncsi vagyok ti mit mondtok!!! :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meg ma reggel a következő hibajalenség lépett fel:

Nyomom a gázpedált, x sebességgel megyek (Teljesen mindegy nem sebességfüggő, mindenféle sebességtartományban és sebességben eljátsza) és egyszer csak olyan mintha elvenném a gázról a lábam!

Elkezd belassulni az autó hiába nyomom a gázt és szép lassan megáll! Majd mire megáll kigyulladnak az ellenőrzőlámpák is és leáll! Van amikor már menet közben újra életre kel (eddig a 8-ból 1X) És van amikor csak az 5-dik újraindításra indul el és megy tovább mintha mi sem történt volna.... :?

Mi lehet???

Tippeket kérnék szépen! Nekem is van ötletem de kiváncsi vagyok ti mit mondtok!!! :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Reggel megint rakoncátlankodott :D Indítás után mindíg leakart állni pici gáz után hirtelen felpörgött 1500rpm majd vissza , ismét majdnem leállt pici gáz megint felpörög.................. :)

Szóval jó játék bár picit már uncsi.................aknám nincs ugyhogy marad az érmetszés :D

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, kicsit fáradt vagyok, nem olvasok...:)

Ez 100tuti , hogy alapjárati motor.

vagy?

Múlthéten a szakinál hoztak egy corsát ami nem akart menni , leállt-dadogott-gázadásra fulladt.

Nézzük a levegőszűrő, gyertya-nincs gond.

Akkor benzinellátási probléma lesz a ludas(feltehetőleg!!)

A befecskendezőről levettük a bejövő bennzincsövet és lám nem jön az anyag!

Kivettük a buvárt és belenéztünk a tankba --gyerekek!!!-mint a homokozó annyi por, trutyi a tankba.

Hogy miként kerülhetett bele????????????

Link to comment
Megosztás:

Ez 100tuti , hogy alapjárati motor.

vagy?

Múlthéten a szakinál hoztak egy corsát ami nem akart menni , leállt-dadogott-gázadásra fulladt.

Nézzük a levegőszűrő, gyertya-nincs gond.

Akkor benzinellátási probléma lesz a ludas(feltehetőleg!!)

A befecskendezőről levettük a bejövő bennzincsövet és lám nem jön az anyag!

Kivettük a buvárt és belenéztünk a tankba --gyerekek!!!-mint a homokozó annyi por, trutyi a tankba.

Hogy miként kerülhetett bele????????????

Ha megy az autó nyomja a gázt és az hirtelen megáll az nem hiszem hogy alapjárati motor lenne, inkább az AC pumpa lehet a baj...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.