Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

hát nemhiszem, ez csak egy kád, amit berezonáltat az ultrahang..nemtom hogyirjam. semmi xtra. csak egy kád :lol:

10*20cm kb

Azt hittem ez a mosó lötty keresztül megy az injektoron. :lol:

Én voltam eltévedve, azt hittem egyben van azzal ami a videón is látszik.

Szerezzetek már be egy ilyet is. :) Úgy az igazi ha tudjátok mérni előtte-utána a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem ez a mosó lötty keresztül megy az injektoron. :lol:

Én voltam eltévedve, azt hittem egyben van azzal ami a videón is látszik.

Szerezzetek már be egy ilyet is. :lol: Úgy az igazi ha tudjátok mérni előtte-utána a dolgokat.

4-8 db C20NE injektor pucolásáról lenne szó (benzinben, vagy kerozinban, vagy etanolban, ami oldja a cuccot, talán közben kattogtatni sem ártana...)

az átfolyásmérő se nagy dolog, kell egy injektorhíd, egy kanna, egy NE AC, egy nyomásszabályzó, és négy kalibrál mérőcső, egy stopperrel.

Link to comment
Megosztás:

4-8 db C20NE injektor pucolásáról lenne szó (benzinben, vagy kerozinban, vagy etanolban, ami oldja a cuccot, talán közben kattogtatni sem ártana...)

az átfolyásmérő se nagy dolog, kell egy injektorhíd, egy kanna, egy NE AC, egy nyomásszabályzó, és négy kalibrál mérőcső, egy stopperrel.

hát figy...beledobhatjuk, nem tart semeddig...de semmilyen hatásos eredményt nem igérhetek...bár nekem 2felkelt a sírból ugyh csak használ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. X16XEL-es atsrája van a feleségemnek. Most, hogy kicsit hűvösebb van, hideg motorral igen nehezen indul. Csak általában a 3. próbálkozásra. Beindul, de azonnal le is áll. Hol keressem a probléma okozóját? Van ebbe valami automata szivató, vagy valami hasonló. Nyáron elsőre indul, semmi gond vele. Segítségeteket köszönöm előre is.

Üdv: Bazsó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.