Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A múlkori kopogásos égésem megszünésének örömét megint beárnyákolja mégdurvább kopogásos égés! :) :) :)

Eddig csak 4 esben egy bizonyos fordulaton csörrent be a motor, most már 3, 4, 5-ben is hallatszik, és elég durván. Tegnap reggel még simán bejöttem dolgozni, hazafelé meg már szivatott! :evil:

Olyan, mintha menetközben elállítódott volna gyújtás.

Nincs véletlenül valakinek egy porosodó jó gyújtáselosztója C16NZ-hez, amit eladna? :?:

Link to comment
Megosztás:

Hi

Nincs valakinek ötlete,hogy honnan lehetne C20XE-hez olcsón! hidrótőkéket szerezni?

Minden megoldás érdekel még a használt is csak jó legyen :wink:

Hogy tudom megtisztítani a kopogás érzékelöket? (knocking sensors)

ez nekem is kellene....

neked hány darab kell??? mind a 16??? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tom :) Amig be nem melegszik elég "kaki" hangja van utánna elhallgat :)

De hidegen 1hidrótőke kattog........... ha pumpálgatom a gázt elhalkul és üzemi hőmérsékleten absz. csöndben van :)

Hát ha van 16db jó áron akkor mindd érdekel ha nincs akkor csak 1-2 drab :o

A német e-bay -en szoktam látni 40-50000Km-t futott tőkéket (16db) eladót 15-20 EUR-ért de ebayen még nem vásároltam :D(((

Nem is tudom,hogy kell........ :oops:

Link to comment
Megosztás:

Azon én is még csak gondolkodom :) Félek,hogy jobban eltömődik az olaj utjának nyílása :) Egyébként hallottam,hogy létezik olyan megoldás amivel rendbetehető a cucc 30rugóért kimossák mind a 16hidrótőkét.

De ez is lutri mert ha tényleg vmi gáz van az egyik tőkével akkor semmit sem ér a tisztítás és ugrott 30rugó+szétkapták a hengerfejet fölöslegesen :)((((

Link to comment
Megosztás:

2 tesó beszélget :wink: 1 féltesó meg beszóóól..én :wink: :)

PetiGsi ha csak 1-2 öt akarsz, kell kicserélni, nem lenne érdemes vhol némi kedvezménnyel megvenni újonan? OFF topic, most esett le, h mire gondoltál lengökkel kapcsolatban, h esetleg átvertek..a szervizben re gondoltál....ugyi? amugy fene tudja, de nem csak a lengötQl függ szvsz h mennyire kemény a dolog, hanem a rugóktól is...sööt..talán attól igazán..ebbe most gondoltam bele :) :roll: :shock: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság,hogy a legutsó lenne a motor megbontása !

Elösször kiprobálom ezt a löttyöt (amihez nem füzök sok reményt) majd jöhet a hidrót. csere. De nem akarok 70-90e Ft-okat hidrótőkékre költeni :) Ezért lenne jó vhonnan szerezni jutányos áron.Még a használt is jó lenne csak működjön és jó legyen :)

Gátlók: hmmmm.....nem is tudom olyan fura :o Tuti hogy a rugók is "teherautó" rugók :D Mindenesetre jobb mint volt de nem az igazi :)

Link to comment
Megosztás:

sztem ne is álmodj az ujjabbfajta gyújtásról!! szvsz túl sokmindent kellene átvariálni...ha a többi meg igaz...hááát nosza neki...de ér annyit, amig nincs gáz ezzel a hengerfejeddel?

A DGSI kamaz meg jó 5let...de ahoz még a tied mindig alacsonyan van... a magassága nekem jó ahoz :wink:

Link to comment
Megosztás:

Azon én is még csak gondolkodom :) Félek,hogy jobban eltömődik az olaj utjának nyílása :) Egyébként hallottam,hogy létezik olyan megoldás amivel rendbetehető a cucc 30rugóért kimossák mind a 16hidrótőkét.

De ez is lutri mert ha tényleg vmi gáz van az egyik tőkével akkor semmit sem ér a tisztítás és ugrott 30rugó+szétkapták a hengerfejet fölöslegesen :)((((

Üdv mindenki! PetiGSI!

Sajnos én is érintett vagyok(voltam) ebben a kopogós tmában!

Nekem télen kezdett el diesellé alakulni a gép(c20xe)mire kipróbáltam minden lehetséges adalékot stb-stb!

Minden szerelő a cserét javasolta cirka 100000-ért! :o

Addig addig szenvedtem még szét nem kaptam a gépet! Bár szerelő barátom mondta hogy felesleges játék!!!!!!!!!!!

Tőkék ki szivogatás szopogatás mosás öblités stb összerak kb 100 km picit jobb,másnap reggel tak tak tak ugyan ugy,az ideg majd szét csapott mit ba....tam el???

Hát semmit sajnos ezeknél a tőkéknél a mosás nem segit!!

Azt mire alapozod hogy csak 1-2 tőke kopog?????

És hogy melyik az az 1-2???????

Szerintem azt elég nehéz igy szemre megmondani!

Beszéltem már bontóssal van is neki egy zsákkal 1-2 ezer/db és még válogathatok is!! :shock:

Hogy válogassak szinre vagy szagra??????????? :evil:

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodtam kéne szerezni egy 89-es kadett gsi 16V hengerfejet.(C20XE) Ugyanis az Cossworth hengerfejes ua. jó mint a 93-as széria és biztos olcsóbban adják.Báááár a gyujtás még az enyémfajta régi :)

azért mert kadett röl van a hengerfej miert is lenne olcsobb ... ?!?!

attol az még costcast hengerfej ...

egyébként meg nem az szamit hogy a kocsi mikor készült hanem a motor mikori mert ugye nekem 92es astram van ugye régi fajta gyujtas meg légtömegmérö.. de Costcast hengerfej van rajta

a gyujtast meg nenm olyan bonyolult at rakni ..

van olyan is ahol csak a DIS modult rakjak fel

és atirjak a chip et és akkor minden maradhat ...

de a legjobb ha computer oldali keábelköteg + légtömegmérö + injector sor + dis gyujtas ... igy lecserélni és ugye marad a régi motor a nem sülyesztett lendkerékkel .. "ez mekkora baromság"

olyan 100e ft körül szerintem meg lehet csinalni vagy olcsobban

mivel a komp. motor szokott 150 körül lenni és neked a blokk meg a hengerfej nem köll

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki! PetiGSI!

Sajnos én is érintett vagyok(voltam) ebben a kopogós tmában!

Nekem télen kezdett el diesellé alakulni a gép(c20xe)mire kipróbáltam minden lehetséges adalékot stb-stb!

Minden szerelő a cserét javasolta cirka 100000-ért! :o

Addig addig szenvedtem még szét nem kaptam a gépet! Bár szerelő barátom mondta hogy felesleges játék!!!!!!!!!!!

Tőkék ki szivogatás szopogatás mosás öblités stb összerak kb 100 km picit jobb,másnap reggel tak tak tak ugyan ugy,az ideg majd szét csapott mit ba....tam el???

Hát semmit sajnos ezeknél a tőkéknél a mosás nem segit!!

Azt mire alapozod hogy csak 1-2 tőke kopog?????

És hogy melyik az az 1-2???????

Szerintem azt elég nehéz igy szemre megmondani!

Beszéltem már bontóssal van is neki egy zsákkal 1-2 ezer/db és még válogathatok is!! :shock:

Hogy válogassak szinre vagy szagra??????????? :evil:

nekem pont holnap lesz "lenne ha össze jön" olajcsere + kiszedem a hidrotökéket hogy jol meglötyögtessem nitro higitoban ...

a tökétek szétt kell szedni és jol kipucolni mivel attol kopog hogy elejti az olajat egyszerüen a koszon kivül mas baja nem nagyon szoktt lenni .. kivéve ha az ember baszik olajat cserélni és maga a hidrotöke kivülröl szét kopik

de majd holnap ugyis meglatom mi lessz ha a szerelö is ugy akarja :D

Link to comment
Megosztás:

Én is már sokat hallottam az átmosásról sőt van egy Calibrás haverom aki meg is csináltatta és még 0c fokban sem kopogott inditáskor és utánna sem :) Sonique mennyiért tisztitják ki neked a hidrótőkéket?

Szaszagsi hol van ez a bontó? Ha utcáról betoppanok akkor is válogathatok a tőkék között? :wink:

Link to comment
Megosztás:

hidrotökét én fogom ki tisztitani ... mikoözben a szerelö csinalja a kocsimat ... de jelenleg nem, tudom mikor lessz ez mert ma volt 1 szabadnapom és a szerelö visszamondta legközelebb juni 7 én lessz idöm ilyenre de akkor a szerelö nem ér rá

igy kezd igen nagy gaz lenni mert vagy 12-13 ezer km van a szar gyári Opel 10w40 es olajban

de amig nincs ki mosva nem töltöm bele a castrol 10w60 at

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.