Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A szellőztető alatt a levegőkeringetőt érted? Utóbbit igazából én nem sokszor használtam, de ha igen akkor sem éreztem semmi különös hatását. Már nincs az autóban. :D A venti fontos szerepet tölt be kétségtelen, de arról nem is volt szó.

Én nem értem mit értesz keringetőn? :D Egy komplett szellőztető egység van, ami tartalmazza a ventit, fűtőtestet,

csappantyúkat :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel meglepett a kis drágám. Beindítom, leáll, megint beindítom, megint leáll. A végén a pedállal tartottam az alapjáratot. Igaz már világított a "szegénységjelző" (by JOHnny), de attol még menni ment, ha tartottam a pedált. Aztán ahogy melegedett kezdte megtartani a kb 500-as alapjáratot. Elmentem tankolni utánna meg rendes, kb 850-es alapjáratom lett. Az létezik, hogy kb 10 l-el a tankban ilyent csináljon?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel meglepett a kis drágám. Beindítom, leáll, megint beindítom, megint leáll. A végén a pedállal tartottam az alapjáratot. Igaz már világított a "szegénységjelző" (by JOHnny), de attol még menni ment, ha tartottam a pedált. Aztán ahogy melegedett kezdte megtartani a kb 500-as alapjáratot. Elmentem tankolni utánna meg rendes, kb 850-es alapjáratom lett. Az létezik, hogy kb 10 l-el a tankban ilyent csináljon?

Nem hiszem hogy benzinfüggő. Olyan mintha az alapjárati nem nyitott volna, azát valamitől megjavult. Mozgasd/nézd meg a csatiját, esetleg szedd ki és pucold meg.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel meglepett a kis drágám. Beindítom, leáll, megint beindítom, megint leáll. A végén a pedállal tartottam az alapjáratot. Igaz már világított a "szegénységjelző" (by JOHnny), de attol még menni ment, ha tartottam a pedált. Aztán ahogy melegedett kezdte megtartani a kb 500-as alapjáratot. Elmentem tankolni utánna meg rendes, kb 850-es alapjáratom lett. Az létezik, hogy kb 10 l-el a tankban ilyent csináljon?

Ha ezt még csinálja hidegindításnál, akkor lehet akár hőmérséklet jeladó is.

Olvasd ki a hibakódokat! :D

Link to comment
Megosztás:

hening: benzinszűrő mikor volt cserélve?

Tavaly szeptemberben.

Nem hiszem hogy benzinfüggő. Olyan mintha az alapjárati nem nyitott volna, azát valamitől megjavult. Mozgasd/nézd meg a csatiját, esetleg szedd ki és pucold meg.

Erre gondoltam én is, hogy megfulykálom egy kicsit a csatlakozóját egy kis kontaktsprayvel.

Link to comment
Megosztás:

Az odavezető csőben is van tér. :D Nekem úgy tiszta, ha nincs ott.

Az a jó, ha a lehetőségekhez mérten az összes vezeték a legrövidebb, de az sem baj ha nincs benne. :D

Mivel az a cső a vákumszelep után van bekötve, ezért egy térben van a fékrásegítő vákumdobjával :D

Így tehát nem hiszem hogy sokat változtat az a pár cm3 tér a vákumdobbal szemben :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.