Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi loree!

Azt azért megemlítem hogy kb 3hét szünet után tegnap este röffent be a gép előszőr,mert dirib darabra volt szedve,a blokk síkolása miatt.Új gyűrűk vannak benne ami most éppen szorul 1picit benne.Emiatt nem lehet hogy nagyobb áram kell az alapjárati mocinak?

Lehet hogy most én kérdeztem hülyeséget. :blink:

Nem hiszem hogy az lenne a baj.

De nagyon vigyázz a motor bejáratására, gondolom nem akarod frissen meghajtani :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :blink:

Új vagyok a fórumon, 3 éve hajtok egy ASTRA 1.6 Si-t. A tapasztalok jók az autóval akpcsolatban, igen ritkán kellett komolyan belenyúlni. Örülnék neki, ha valaki tudna segíteni egy javítási útmutatóval, ahol a leírás mellett rajzokat is találok.

Előre is köszi a segítséget! C16SE

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :blink:

Új vagyok a fórumon, 3 éve hajtok egy ASTRA 1.6 Si-t. A tapasztalok jók az autóval akpcsolatban, igen ritkán kellett komolyan belenyúlni. Örülnék neki, ha valaki tudna segíteni egy javítási útmutatóval, ahol a leírás mellett rajzokat is találok.

Előre is köszi a segítséget! C16SE

Hi! Üdv a fórumon :)

Opel javítási, beállítási könyvek közül legtöbben az "Így csináld..." sorozat Opeles részét ajánlják itt a fórumon, nekem is ez van, innen tudod megrendelni: http://www.maroti.net/products/product_49.html :)

Link to comment
Megosztás:

Hi! Üdv a fórumon :)

Opel javítási, beállítási könyvek közül legtöbben az "Így csináld..." sorozat Opeles részét ajánlják itt a fórumon, nekem is ez van, innen tudod megrendelni: http://www.maroti.net/products/product_49.html :lol:

C16SE nevében köszönöm linket, régóta keresem könyv formájában! :blink: PDF-em van, de az szinte használhatatlan...bár nyomtatva talán jobb lenne :) De inkább megveszem, a pdf-es verzióban nagyon rosszak a képek.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

No hat en megvettem a konyvet kemeny penzekert! Rengeteg szaladgalas utan.

30 eve javitok/butykolok kocsit./Igaz,hogy csak Skodat/

Es eddig egyetlen magyarazo abrat,leirast nem ertettem!

A Skoda-konyvvel az elso pillanattol kezdve semmi problemam nem volt!

Talaltam az Astra-konyvbe olyat,hogy mittomen... lasd a 228.oldalon a leirast

a kiszereleserol,es a 228.oldalon arrol az alkatreszrol szo sem volt!!!

Az zavar q*vara,hogy a magyarazo abraknal nincsenek beszamozva az egyes elemek.

Az a sok egyforma fekete pont a magyarazo-azonosito soroknal nem igazan segit!

/A velemenyeket,hogy bena vagyok,meg csinaljak lavrot inkabb-nem kerem!/

Ha valakinek volt hasonlo gondja-irja meg,hogy hogyan kuzdotte le! :blink:

Link to comment
Megosztás:

No hat en megvettem a konyvet kemeny penzekert! Rengeteg szaladgalas utan.

30 eve javitok/butykolok kocsit./Igaz,hogy csak Skodat/

Es eddig egyetlen magyarazo abrat,leirast nem ertettem!

A Skoda-konyvvel az elso pillanattol kezdve semmi problemam nem volt!

Talaltam az Astra-konyvbe olyat,hogy mittomen... lasd a 228.oldalon a leirast

a kiszereleserol,es a 228.oldalon arrol az alkatreszrol szo sem volt!!!

Az zavar q*vara,hogy a magyarazo abraknal nincsenek beszamozva az egyes elemek.

Az a sok egyforma fekete pont a magyarazo-azonosito soroknal nem igazan segit!

/A velemenyeket,hogy bena vagyok,meg csinaljak lavrot inkabb-nem kerem!/

Ha valakinek volt hasonlo gondja-irja meg,hogy hogyan kuzdotte le! :blink:

Egyetértek! Nekem is volt kodám 3 is, az egyszerűbb is volt, meg jobb is volt az info. Én is csak meresztgetem a nem túl fiatal szememet és próbálom kitalálni, hogy miről ír a szerző. Lehet, hogy a szükséges eligazító számok/jelek elvesztek a neves fordítás során, mi meg megveszünk mindent amit a kezünkbe adnak! Szerintem is silány 4000-ért!!!

epk947

Link to comment
Megosztás:

No hat en megvettem a konyvet kemeny penzekert! Rengeteg szaladgalas utan.

30 eve javitok/butykolok kocsit./Igaz,hogy csak Skodat/

Es eddig egyetlen magyarazo abrat,leirast nem ertettem!

A Skoda-konyvvel az elso pillanattol kezdve semmi problemam nem volt!

Talaltam az Astra-konyvbe olyat,hogy mittomen... lasd a 228.oldalon a leirast

a kiszereleserol,es a 228.oldalon arrol az alkatreszrol szo sem volt!!!

Az zavar q*vara,hogy a magyarazo abraknal nincsenek beszamozva az egyes elemek.

Az a sok egyforma fekete pont a magyarazo-azonosito soroknal nem igazan segit!

/A velemenyeket,hogy bena vagyok,meg csinaljak lavrot inkabb-nem kerem!/

Ha valakinek volt hasonlo gondja-irja meg,hogy hogyan kuzdotte le! :)

Fogadjunk, hogy másodszori kézbevételkor szét is esett a könyv. Én a 123-as merci könyvvel voltam így. :blink: A fénymásolt ábrák használhatatlanok, a fordítás szvsz nincs lektorálva. Pl amikor a differenciálműt hátsótengely-középrésznek fordította, dobtam egy hátast. Persze csak percek múlva, mikor rájöttem mi is az. A szocreál időkben minőségi nyomtatással készültek, ma már óccsón készítenek szart, amit drágán lehet megvenni.

Megoldás: Csak angol vagy német nyelvűt szabad megvenni!!! Viszont az megéri a 12-14 ezret is!

Link to comment
Megosztás:

Asszem motor gondom van. Elég sok oldalt olvastam visszafele. Igazából a régi problémámmal valóban találkoztam.

Probléma volt: motor beindul, néhány 10 méter után erősen rángat, sőt le is áll. Durrogással, hosszas indítózgatással újra lehetett éleszteni. időnként meg semmi baja sem volt. A javaslatok szerint gyertyakábel csere. Meg is történt. Először csak a 4. hengernél. Ez meg is oldotta a problémát fél évre. Ismétlő probléma miatt lecseréltem az egész sort.

Az erős rángatás, leállás, durrogás elmúlt.

Hibalámpa nem világított sem elötte, sem azóta. Tech-es ismerősöm pedig nincs.

Viszont az autó iszonyatosan gyenge, alapjáraton jár a moci, üresben jól lehet túráztatni, csak terheléssel válik gyengévé.

Magas fodulaton tudok csak járni, minden sebességet nagyon ki kell húzni, pl. 5.-be csak 80 felett tudom rakni. A kormányon, a váltón és a pedálon keresztűl érzékelek egy enyhe rángatózást. Menet közben a kipufogón olyan "vw bogáros" hang jön.

Help! Ismerős valakinek a probléma?

Vagy tudtok egy jó szerelőt műszerrel?

Link to comment
Megosztás:

Hasonlítgatva a TIS-el nekem úgy tünt, hogy ez alapján van írva meg a képek is ugyanazok...ergo ha angolul kell, az alapján lehet boldogulni. Ja, csak ehhez kell egy szervízes ismerős, akinek van ilyen :blink: licenszel.

...Probaltam erdeklodni az Opel-szarvizben/kerepesi-uti!/...kirohogtek!

/Mit akar a Kontar Tomi a szervizes-kezikonyvvel?...De megjavitani nem tudtak!/ :) :)

Link to comment
Megosztás:

Vidd el ---------------------------- a fogyasztás topicban épp most volt róla szó, hogy egy műszeres átvizsgálás ott is csak 5e, s ott értenek is hozzá !

hahó.

nálam bejelentkezni nem lehet, segiteni nem tudok, előnyt senki sem élvez, csak azok akiket ismerek, és baráti viszonyba vagyok velük.

Tégen nem ismerlek. bejelentkezhetsz hozzánk, de én sem garantálom a sikerességet.

Link to comment
Megosztás:

Aloha!

X14NZ .-ben hol van alapjárati motor Urak(ugy totál pontosan :blink: ) ? én asszem ,ha minden igaz a vezérműszij oldalán az injektor fele de abszolut szakács vagyok szal valaki okos sötétitsen már fel legyen oly kedves.

Köszönöm !!!

Link to comment
Megosztás:

Aloha!

X14NZ .-ben hol van alapjárati motor Urak(ugy totál pontosan :blink: ) ? én asszem ,ha minden igaz a vezérműszij oldalán az injektor fele de abszolut szakács vagyok szal valaki okos sötétitsen már fel legyen oly kedves.

Köszönöm !!!

Ezen az oldalon alul van egy "keresés" gomb. Elé írd be, például, hogy "alapjárati". A második találat meg is mutatja, hogy tegnap volt róla szó. :) :)

Link to comment
Megosztás:

hahó.

nálam bejelentkezni nem lehet, segiteni nem tudok, előnyt senki sem élvez, csak azok akiket ismerek, és baráti viszonyba vagyok velük.

Tégen nem ismerlek. bejelentkezhetsz hozzánk, de én sem garantálom a sikerességet.

Válaszodra nincs kifogásom. Bár az előző inkább elutasítónak hangzott. Félreértettél, nem szívességet kértem, inkább információt. Pl.: "Nálad is jelentkezhetek. Jelentkezésemre beírsz egy szabad időpontra a szervízbe, mintha telefonáltam volna." Ilyesmire gondoltam, nem előnyre. :)

Remélem én sem bántottalak meg.

De tudd, így gondolkodtam:

Szerintem itt vannak olyan Opelosok is, akiknek nem 1-2 éve van Opeljuk, sőt talán szervizesek is. (pl te)

Ezt tapasztalom. Őket szólítottam meg. Örülök, mert kaptam választ.

Válaszban "Uhuhu cégét" kaptam meg, mint hozzá értőket. Elnézést, hogy ilyen kérdéssel fordultam hozzád.

Egyik szakszervízben már jártam, de ezt nem akartam említeni. Ugyanis hibakódot én is tudok olvasni. És nem volt hibakód eltárolva, sőt fel sem villant a visszajelző. Elmondtam nekik előre, mégis állították, megoldják, majd műszerrel megvizsgálták, aztán arra hivatkoztak, hogy nincs hibakód, nem tudnak mit tenni, és ezért fizettem 15k-t.

Ma reggel az asszonyt bevittem a kórházba és hazafelé beugrottam az Opel Vektor-ba Solymáron. Gondoltam megpróbálom újra, mert így nem lehet közlekedni.

Megérte, mert ők meg elsőre megtalálták a hiba okát: a 4. gyújtáskábel ki volt csúszva.

És még pénzt sem kértek érte.

De mivel nem ismertem őket, sőt az előző tapasztalatból kiindulva tartottam újabb csalódásban, nem mertem elsőre akármelyikbe bemenni.

Opel klub: Tudd, hogy már kétszer nekiindultam a tagsági kitöltésének. Gondoltam azzal hozzájárulok a működtetéshez. Végül későbbre akartam halasztani, mert még azt hinnétek, hogy a problémám miatt lett ilyen fontos.

Én az autómat nagyon szeretem (mert Opel), és 7 évig kellett várnom, mire tudtam venni egyet.

Most nincs gondom az autóval, késöbb újra megfontolom a belépést. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.