Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Óriási segítségre lenne szükségem. Most újítottuk fel egy szerelő haver segítségével az Astra motorom(C14NZ).

Amikből újat tettünk be:

-dugattyú gyűrűk

-hajtókarcsapágyak

-kipuff-szívosor-hengerfej-szelepfedél-olajdekni tömítés

-hidrotőkék

-új hengerfej csavarok

-vezérműszíj,feszítő,vízpumpa

Összeraktuk a motort, beállítottuk a vezérlést, mindent úgy tettünk vissza ahogy az volt előtte elvileg.

Eredmény:

Nehezen indul, még melegen is. Most nagyon csúnyán jár a motor. Rángat alapjáraton, és menet közben is elég erősen néha, füstölget is kicsit, feketén asszem. de nem kéken.

És ami a legdurvább leállításnál, miután eltekertem a kulcsot, még be-be robban nagy rángatással, fordul még 4-et 5-öt a motor, és utána áll le.

Egyéb észrevételem: alapjáraton ha oldalról melökdösöm a verdát akkor az befolyásolja az alapjáratot, és vissza-vissza csökken egy egy lökés hatására.

Nem tudom mi lehet a baj.

Sárga tengeralatjáró nem volt? Hibakód nincs?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Óriási segítségre lenne szükségem. Most újítottuk fel egy szerelő haver segítségével az Astra motorom(C14NZ).

...

Nem tudom mi lehet a baj.

A vezérlést nézzétek meg még 1x, és a gyújtás alapbeállítást. :D

Adj neki egy kis előgyújtást (ellenkező irányba fordítva az elosztót, mint amerre forog a motor), és mindjárt jobb lesz, de akkor is be kell majd állítani rendesen. :P

Link to comment
Megosztás:

A vezérlést nézzétek meg még 1x, és a gyújtás alapbeállítást. :D

Adj neki egy kis előgyújtást (ellenkező irányba fordítva az elosztót, mint amerre forog a motor), és mindjárt jobb lesz, de akkor is be kell majd állítani rendesen. :P

A vezérlést megnéztük 2X is. kipróbáltuk az előgyújtást is.

A tűzfalon van a szívócső-nyomásérzékelő. Abból jön ki egy tömlő. Ha az nem jó helyre van véletlenül becsatlakoztatva akkor az képes befolyásolni az alapjáratot, meg ezt a rángatózást? Az a szívosoron hátul nálam a két csatlakozó kötül a felülsőre van rádugva. az alsó az meg előre megy a szelepfedélre csatlakoztatva.

Link to comment
Megosztás:

A vezérlést megnéztük 2X is. kipróbáltuk az előgyújtást is.

A tűzfalon van a szívócső-nyomásérzékelő. Abból jön ki egy tömlő. Ha az nem jó helyre van véletlenül becsatlakoztatva akkor az képes befolyásolni az alapjáratot, meg ezt a rángatózást? Az a szívosoron hátul nálam a két csatlakozó kötül a felülsőre van rádugva. az alsó az meg előre megy a szelepfedélre csatlakoztatva.

C14NZ-n nincs szívócső nyomás érzékelő az az ufó a tűzfalon a tankszelőztetésért felel. Befolyásolhatja az alapjáratot ha keveredés van a vákumcsöveknél, de nem ilyen durva mértékben.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, az a ződ hasáb..... :P De szerintem az sem játszik bele ilyen drasztikusan a motor működésébe....

"A MAP szenzor a motor szívócsövében levő depresszió mérésére szolgál.

A működése nagyban befolyásolja a motor működését. A számítógép ennek segítségével befolyásolja a gyújtás és a befecskendezés egyes paramétereit.

Ha hibás a motor, gyorsításkor, ill. motorfék üzemmódban rángathat, túlfogyaszt, alapjárati problémák merülhetnek fel, stb. Ha tényleg ez a hiba, akkor érdemes cserélni. "

A Totalcar oldaláról copy-ztam :D

Link to comment
Megosztás:

"A MAP szenzor a motor szívócsövében levő depresszió mérésére szolgál.

A működése nagyban befolyásolja a motor működését. A számítógép ennek segítségével befolyásolja a gyújtás és a befecskendezés egyes paramétereit.

Ha hibás a motor, gyorsításkor, ill. motorfék üzemmódban rángathat, túlfogyaszt, alapjárati problémák merülhetnek fel, stb. Ha tényleg ez a hiba, akkor érdemes cserélni. "

A Totalcar oldaláról copy-ztam :P

Hmmm..hmmm... felveszem a lehetséges hibalistára, kösz! :D

Link to comment
Megosztás:

"A MAP szenzor a motor szívócsövében levő depresszió mérésére szolgál.

A működése nagyban befolyásolja a motor működését. A számítógép ennek segítségével befolyásolja a gyújtás és a befecskendezés egyes paramétereit.

Ha hibás a motor, gyorsításkor, ill. motorfék üzemmódban rángathat, túlfogyaszt, alapjárati problémák merülhetnek fel, stb. Ha tényleg ez a hiba, akkor érdemes cserélni. "

A Totalcar oldaláról copy-ztam :D

És ugyanezt okozhatja a tulajnak is. :P

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek!

Lenne egy 10 mill. ft.-os kerdesem. Az en Astram egy x16sz szeriaju motorral rendelkezo jargany 1994-bol.

Egy kicsit bolond a lelkem hidegben. Az a problemaja, hogy ha lehul rendesen a levego akkor megall a motor ha benyomom a kuplungot, megjegyzem, hogy ha meg az automata sokkolo mukodik akkor semmi gaz, de ha befejezi a munkajat akkor all elo ez az abszolut kellemetlen efektus. Mit szoltok mi lehet ez?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A napokban vásároltam egy C20XE motorkódú 1994-es GSI-kocsit ;)

Lenne pár problémám az újdonsült gépállattal.

Mi szerint. Hidegen ingadozik az alapjárat, gáz kis pöccintésére elejti a fordulatot kellően, egy darabig beáll a jó alapjárat, majd újra kezdi.

Kuplungot benyomva nyikorgó hangra vagyok figyelmes, sejtésem szerint kinyomó csapágy, persze aztán a hozzáértő jobban tudná.

Váltója pedig érdekes. Rudazatra tippelnék, mert a sebességbe behelyezve a váltókart mozgatni lehet előre hátra. Egyébként veszi az összeset szépen, csak nem olyan szolíd mint öreganyám G astrájának a váltója ;)

Egy két gyári elem az évek során elveszett a gépről, mint az első lökhárító alján lévő gyári toldat, másik pedig a hátsó lökhárító jobb oldalán lévő alsó rész.

Szeretnék pár tanácsot kapni, mire kell ezeknél az autóknál odafigyelni, mi z ami sűrű probléma az adott típuson belül, legyen az bármilyen probléma.

Válaszotokat köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Szükségem lenne egy kis segítségre. c20ne morornál a következő a hiba jelenség.

Alapjárat 800-as fordulat /stabil nem ingadozik/hirtelen gázadásra befullad majd felpörög. próbáltam kiszűrni a dolgot,

új benzinszűrő,gyertyák. elosztó kitakarítva. benzin szivattyúra gyanakodtam ezért beépítettem egy benzinnyomás mérőt

és a következő a jelenség. a nyomás ingadozik 2,2-kb3 bar ig.Mintha 8 mutató lenne a nyomásmérőben./ majdnem olyan

mintha érzékelné az injektorok nyitását vagy nem tom.

Ha a nyomásszabályzóról lehúzom a vákumcsövet akkor beáll stabilan 3bar-ra.

Ja és még egy kérdés a motor leállítása után meg kell tartania a nyomást?

van amikor egy darabig tartja és lassan engedi el de van amikor 10mp alatt.

Találkoztatok már ilyennel? vagy ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Elkészültem az X14NZ motor átalakításával SE-re. Ha valakit érdekel komolyabban a folyamat, vagy bármi részlet írjon, szívesen szolgálok információval! Annyit mindenesetre mondok, hogy a motor lényegesen erősebb lett, padon még nem lett mérve, de lesz. Idő adatokat tudok mondani.

X14NZ Sedan 1150kg összsúllyal, 2 fővel 0 - 100km/h 15,8mp, ez négy eredményből számított átlag.

400m 22,6mp ugyancsak négy eredményből.

X14SE Sedan azonos súllyal 2 fővel 0 - 100km/h 13,3mp, átlag

400m 20,8mp átlag.

Az autó még így sem egy izomkolosszus, viszont az 1.4-es motorkategóriában jóval elfogadhatóbb teljesítménnyel szolgál Központi injectoros társánál. Lehetőség is több van benne, pl. 98-as benzin tankolásának lehetősége, illetve chip-elésnél is jobb értékekkel, és több funkcióval szolgál. Összegezve, a motor ettől nem kap szárnyakat, nem fog csúcsidőket menni Écsen a ringen stb. Viszont közúti használatban jobb autózási élményt, magabiztosabb indulásokat, biztonságosabb előzést stb. ad. És 5 személlyel sem akar megfulladni. Én nem bántam meg hogy nekiálltam, elégedett vagyok most az 1.4es motorral. Aki erős gépet akar annak mindenképp az erős autó vételt ajánlom, esetleg a motorcserét.

Ez az akció nekem 82.300 Ft-ba került, ez persze sok mindentől függ nekem pl. a faluban van az autóbontó. És ebben a 82.300Ft-ban nekem még benne van 2l váltóolaj, 1 dekni tömítés, 1 leeresztő csavar, 1 pollenszűrő is, és ezek nem tartoznak az átalakításhoz.

Ha érdekel valami írjatok.

Ákos

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Hűtőfolyadékot szeretnék cserélni a kocsiban. Nyáron öntöttem hozzá vizet is, és nem is tudom mikor volt a teljes rendszer lecserélve így most az egész folyadékot lecserélném.

Magam csinálnám meg otthon, léci írja le valaki a lépéseket. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Hűtőfolyadékot szeretnék cserélni a kocsiban. Nyáron öntöttem hozzá vizet is, és nem is tudom mikor volt a teljes rendszer lecserélve így most az egész folyadékot lecserélném.

Magam csinálnám meg otthon, léci írja le valaki a lépéseket. Köszönöm.

Leereszted a hűtőfolyadékot (a legalsó gumicsőnél ajánlott) teszel alá egy "akármit",, hogy ne a földre folyjon,mert az nem környezetbarát, majd visszateszed a helyére a csövet, és felöntöd szintig fagyállóval - fent a kiegyenlítő tartálynál. ;)

Nem egy nagy ördöngősség! ;)

Link to comment
Megosztás:

Leereszted a hűtőfolyadékot (a legalsó gumicsőnél ajánlott) teszel alá egy "akármit",, hogy ne a földre folyjon,mert az nem környezetbarát, majd visszateszed a helyére a csövet, és felöntöd szintig fagyállóval - fent a kiegyenlítő tartálynál. ;)

Nem egy nagy ördöngősség! ;)

Légteleniteni a hőgombánál....!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez a légtelenítés mit jelent? Hogy csináljam?

A termosztátház tetején a vizpumpa fölött , egy vezeték megy rá .

Ahogy töltöd a kiegyenlitőtartályt ezt meglazitod és annyi levegőt egedsz ki rajta amig tisztán csak folyadék távozok mellette.

Link to comment
Megosztás:

Van egy hatalmas problémám...

Hétfőn ellenőriztem a motortérben szinte mindent, afféle heti ellenőrzés gyanánt minden okés.

Ma reggel melóba be, onnan délután haza. Az út kb. 6-7 km. Délután 4-kor kocsit lerak, és most előbb akartam volna menni vele, de kocsi nem indul. Ellenőrzök szinte mindent, majd megnézem a hűtővizet, és egy deka víz nincs benne...se a csövekben, se a tartályban.

A legrosszabbra gondolok, bár bízok benne, hogy nem állt be a motor...Valami ötlet? Holnap megnézem, lehet lyukas valamelyik cső...bár már a legrosszabbra készülök...

Link to comment
Megosztás:

Van egy hatalmas problémám...

Hétfőn ellenőriztem a motortérben szinte mindent, afféle heti ellenőrzés gyanánt minden okés.

Ma reggel melóba be, onnan délután haza. Az út kb. 6-7 km. Délután 4-kor kocsit lerak, és most előbb akartam volna menni vele, de kocsi nem indul. Ellenőrzök szinte mindent, majd megnézem a hűtővizet, és egy deka víz nincs benne...se a csövekben, se a tartályban.

A legrosszabbra gondolok, bár bízok benne, hogy nem állt be a motor...Valami ötlet? Holnap megnézem, lehet lyukas valamelyik cső...bár már a legrosszabbra készülök...

Forgatta a motort az önindító?

Link to comment
Megosztás:

Van egy hatalmas problémám...

Hétfőn ellenőriztem a motortérben szinte mindent, afféle heti ellenőrzés gyanánt minden okés.

Ma reggel melóba be, onnan délután haza. Az út kb. 6-7 km. Délután 4-kor kocsit lerak, és most előbb akartam volna menni vele, de kocsi nem indul. Ellenőrzök szinte mindent, majd megnézem a hűtővizet, és egy deka víz nincs benne...se a csövekben, se a tartályban.

A legrosszabbra gondolok, bár bízok benne, hogy nem állt be a motor...Valami ötlet? Holnap megnézem, lehet lyukas valamelyik cső...bár már a legrosszabbra készülök...

Át sem fordul?

Link to comment
Megosztás:

Van egy hatalmas problémám...

...

Ha elélvezett a vízpumpa, akkor is kifolyik a víz mindenhonnan, mert az a legalacsonyabb pont a víztérben.

Ha közben beállt a pumpa és a mostani indításkor vitte a vezérműszíjat, akkor lehet ilyen.

Tényleg kellene tudni átfordul-e a motor, mert addig csak ijesztgetni tudunk. ;) ;)

Nincs víz az autó alatt? Érdekes ha nincs, mert akkor melegednie kellett volna víz nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Ha elélvezett a vízpumpa, akkor is kifolyik a víz mindenhonnan, mert az a legalacsonyabb pont a víztérben.

Ha közben beállt a pumpa és a mostani indításkor vitte a vezérműszíjat, akkor lehet ilyen.

Tényleg kellene tudni átfordul-e a motor, mert addig csak ijesztgetni tudunk. ;) ;)

Nincs víz az autó alatt? Érdekes ha nincs, mert akkor melegednie kellett volna víz nélkül.

Víz reggel sem volt alatta, és most sem...igazából szinte vizes volt majdnem minden a motortérben, ergó nem tudom azt sem megnézni, hogy honnan ereszt vagy ömlik a víz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.