Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Én is 72-est kaptam egy volános pasastól.Hígítva öntöttem bele,mee nem pazarolok :D

De töményet én sem szoktam tenni bele.Ha meg fogy valahogy,akkor csakis keverék anyaggal pótoltam.Negyed órát kell rá szánni,de nincs vele gond.

A hígítással pár éve megjártam.Addig-addig töltöttem utána a vizet,hogy egy hirtelen -16 fokos éjjel sz.rrá fagyott minden.......

Most hogy mondod, én viszont mindíg csak vizet öntök utánna, majd ősszel meg is kell nézetnem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Megéri. A csere törtrésze a teljes javításnak ha netán homok menne a gépezetbe.

Íratlan szabály,hogy kocsi vételekor vezérmű cuccok,olaj,szíjak csere!

Én cseréltem gyertyát,szűrőt+ez+az.

Így kicsit elejét lehet venni a mások általi szervizelésnek.Olyan olajat engedtem belőle,mint a víz.

És azt mondta,hogy nem rég cserélték.Aha.Majd azt inkább én.Így nyugodtabb a lelkiismeretem.

Link to comment
Megosztás:

Íratlan szabály,hogy kocsi vételekor vezérmű cuccok,olaj,szíjak csere!

Én cseréltem gyertyát,szűrőt+ez+az.

Így kicsit elejét lehet venni a mások általi szervizelésnek.Olyan olajat engedtem belőle,mint a víz.

És azt mondta,hogy nem rég cserélték.Aha.Majd azt inkább én.Így nyugodtabb a lelkiismeretem.

Tudom. Két és fél éve vettem. Akkor cseréltettem, és azota még egyszer. Vízpumpával együtt. De most akkor megint. :D Ez van. Napi használat, télen nyáron. Nem kevés km. De ezért van dizel. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Két és fél éve vettem. Akkor cseréltettem, és azota még egyszer. Vízpumpával együtt. De most akkor megint. :D Ez van. Napi használat, télen nyáron. Nem kevés km. De ezért van dizel. :P

Ez így van.Meg kell tenni.Többe kerül valahonnan a világ másik végéről vontatni.....

Az idő se annyi,mint várni a Sárga Angyalt.Én jártam úgy.Olajnyomás megszűnt,leállítottam.

Nívópálca kihúz....Mustár szerű tejfeles olaj.....Migrénes fejfájás.....Összeomlás

^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségetek kérném egy olyan témában,hogy X14NZ-s astrám van és visít amikor gázt adok.

A szerelők azt mondták,hogy astra hang,de én nem hiszek nekik. ^_^

Hello

Feszíts a generátorszíjon :P meg nézd meg hogy milyen állapotba van a szíj, ha látszik rajta az idő foga cseréld, nem nagy tétel :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy problémával állok szemben,és remélem tudtok nekem segíteni.

Ott kezdődött a probléma,hogy nagyom nehezen indult be a gépezet,azután gázadásra le akart fulladni.

Lényeg:2 perc járatás után észrevettem,hogy szinte pirosan izzik a könyökcső.Kihűlt,levettem és beindítottam az autót,azt vettem észre hogy utánagyújt az autó,az üzemanyag teljes egészében kinn,robbant be.

Segítsetek megoldani,hogy mi okozhatja a problémát,én motorvezérlőre gondolok,de remélem nem az.Tapasztalatokat várom.

Segítsetek.

OPEL VECTRA B 1.6i (96-os,x16szr motorkód,WOLOOOO36_alváz,lépcsőhátú)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy problémával állok szemben,és remélem tudtok nekem segíteni.

Ott kezdődött a probléma,hogy nagyom nehezen indult be a gépezet,azután gázadásra le akart fulladni.

Lényeg:2 perc járatás után észrevettem,hogy szinte pirosan izzik a könyökcső.Kihűlt,levettem és beindítottam az autót,azt vettem észre hogy utánagyújt az autó,az üzemanyag teljes egészében kinn,robbant be.

Segítsetek megoldani,hogy mi okozhatja a problémát,én motorvezérlőre gondolok,de remélem nem az.Tapasztalatokat várom.

Segítsetek.

OPEL VECTRA B 1.6i (96-os,x16szr motorkód,WOLOOOO36_alváz,lépcsőhátú)

Milyen a gyujtásod? Rotoros, vagy DIS kockás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.