Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

És miért nem ugyanoda tettétek a szervót és a generátort, mint a régin volt?

hogy tudok képet linkelni?megmutatnám.

a generátor az f és g mocin ugyanott helyezkedik el. szemben állva a motorral bal oldalon a vezérműszíj oldalán a hátsó doblemez felé felül. ezzel gond nem volt.

Viszont az F motorján a szervó ott van felszerelve ahol a bal oldali motortartóbak.

namármost mivel a G motornál bal oldalon a vezérműszij téren van a bal oldali tartó bak, a vezszíj műanyagborítólemezen keresztül kivezetve.....az elülső fenn maradó furat helyén volt a klimakondija.

Ott van most nekem a szervóm felfüggesztve.

bocs ha érthetetlen esetleg.

azt meg ne kérdezzétek hogy a G astra servoja hol van mert nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Valszeg inkább benyahiánya van, mint levegőhiánya. Benzinszűrő mikor volt cserélve?

Most lett minden kicserélve a motoron. (mindenféle szűrő, új vízpumpa, új ékszíj, új görgők, stb.)

Ez a jelenség már előtte is volt és most is fennáll. Annyi, hogy ez nem egyik napról a másikra, hanem folyamatosan alakult ki. Először csak ritkán, ezért nem is foglalkoztam vele. De most már gyakori. Nem lehet EGR szelep? (bár az le van zárva... esetleg kilyukadt a zárólap?)

Link to comment
Megosztás:

Valszeg inkább benyahiánya van, mint levegőhiánya. Benzinszűrő mikor volt cserélve?

Most lett minden kicserélve a motoron. (mindenféle szűrő, új vízpumpa, új ékszíj, új görgők, stb.)

Ez a jelenség már előtte is volt és most is fennáll. Annyi, hogy ez nem egyik napról a másikra, hanem folyamatosan alakult ki. Először csak ritkán, ezért nem is foglalkoztam vele. De most már gyakori. Nem lehet EGR szelep? (bár az le van zárva... esetleg kilyukadt a zárólap?)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk beállítani ezt is be kell. :)

Igaz. Egyszerűsítve:

k: "... 1.4 16V-s motornál milyen feszesnek kell lenni a vezérműszíjnak?"

v: A feszítőgörgő a jelnél legyen.

Link to comment
Megosztás:

Most lett minden kicserélve a motoron. (mindenféle szűrő, új vízpumpa, új ékszíj, új görgők, stb.)

Ez a jelenség már előtte is volt és most is fennáll. Annyi, hogy ez nem egyik napról a másikra, hanem folyamatosan alakult ki. Először csak ritkán, ezért nem is foglalkoztam vele. De most már gyakori. Nem lehet EGR szelep? (bár az le van zárva... esetleg kilyukadt a zárólap?)

Az is lehet, meg kell nézni.

Ááááááá!

A feszítőgörgő mutatója. :)

Link to comment
Megosztás:

Na most mi van....... :) :D ;)

Azt tudom,hogy autómata de hol is kell lennie a nyílnak?

Van róla képe valakinek?

Két kis bevágás van rajta:

New és Used

Ha új szíjjal rakod össze, akkor a New-ig álljon a pöcök, ha használtal akkor meg a Used-ig.

Gorbi már Linkelte

A bal alsó sarkon lehet látni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.