Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

hát azt nem mondhatta neki,hogy: háát kérem mikor lecserélte a hf tömitést akkor kikelletvolna takaritani a vizjáratokba becsurgott olajat is, meg ugyebár nem butik minőségü tömitést kellettvona venni, meg nem találomra lehuzni a csavarokat,meg egy sikolást beköllöttvona présőnyi a bukszába,hogy mindenhol egyenletesen huzodjon a tömités amitől esetleg nem ég ki a viz és olaj járat közt.

Merthát bizott a szaki abba ,hogy majd oda kerül hozzá és akkor keres egykis alamizsnáravalót.

+Ezek után lehet ki kellene cserélni a vízcsöveket is, mert ennyi idő alatt a motorolaj kilágyította őket és olyanok lehetnek már mint a lufik.

Link to comment
Megosztás:

A csak gát-repedésről beszélünk és nem a Grand canyonról, addig a szerelőnek igaza van. A nyomáspróba kimutatja, ha valami gond lenne. Mellesleg az én dízelem 260ekm-t ment el 3 gátrepedéssel, amik egyáltalán nem nőttek ezalatt. Én is úgy döntöttem, hogy kár meghegesztetni. 260e km után összefolyt az olaj a vízzel, de csak hengerfejtömítés kiégése miatt. A tömítéscsere óta eltelt újabb 40e hibamentes km. Azóta is úgy vannak repedten....

A gátrepedés helyéből és jellegéből adódóan ott nem tud olaj és víz összetalálkozni!!! (Bármennyire is hihetetlennek tűnik.) A gátrepedés más problémákat okozhat, ha már durva méreteket ölt.

Amúgy szeretem mikor önjelölt szakemberek szidják a szerelőket, akik néha kivételesen jót mondanak... szomorú.

Tudom, tudom, az autószereléshez mindenki jobban ért az autószerelőknél (és most nem kókler suhancokra gondoltam, hanem igazi autószerelőkre) :lol:

Nagyon nem mindegy,hogy az a repedés hol is van és milyen mértékű,de én nem raknám össze úgy,nem igazán bíznék meg abban a motorban.

Másfelöl köszönöm az önjelölt autószerelői státuszt! :lol:

Nekem pl úgy égett át a hengerfejtömítésem a dízelen,hogy se víz,se olaj nem folyt sehova,nem dolgozott bele,viszont szépen kifújt a kipuffsor felett.1000-ből 1 eset,de pl a cégénél a V20-as mocin csak a B1 hengerfejnél egy csavar nem volt jól lehúzva és 3 nap után megjelent a víz az égéstérben.Vannak fura esetek.

Link to comment
Megosztás:

szép napot mindenkinek!

az autós boltban kettő Bosch is van LAMBDA SZONDA UNIVERZÁLIS

és Bosch egyedi melyiket vegyem?

és a régit hogy szereljem le

hűtőt ki kell kapni a kocsimból vagy van egyszerűbb módja

Szerintem az egyedit. Csak simán nem lehet kitekerni a régit, és be az újat? Nem fér ki?

Link to comment
Megosztás:

nem tudom mert még villás kulcs sem fér oda mundjuk még nem feküdtem alá

több astránál láttam valamilyen lemezburkolatot a kipuf. toroknál nekem nincsen az milyen szerepet tölt be

Motor melegedést elősegítő herkentyű. Arról a lemezről egy 30-as körüli gégecső átvezeti a meleg levegőt a légszűrőházba.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom mert még villás kulcs sem fér oda mundjuk még nem feküdtem alá

több astránál láttam valamilyen lemezburkolatot a kipuf. toroknál nekem nincsen az milyen szerepet tölt be

Zörgő szerepet egy idő után. :lol: :lol: Amugy hővédő lenne. Nem gond ha nincs.

Link to comment
Megosztás:

értem és mennyire védi a hőt nem hülhet le nagyon a kipuf.torok szerinted?

Nem is inkább a kipuftorkot védi, hanem inkább az a szerepe, hogy a moci meleg-ebb levegőt szívjon. Ha nagyon aggaszt a hiánya bontóban nem lehet drága. De előbb-utóbb átég valamelyik csavarnál, és zörögni fog.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom mert még villás kulcs sem fér oda mundjuk még nem feküdtem alá

több astránál láttam valamilyen lemezburkolatot a kipuf. toroknál nekem nincsen az milyen szerepet tölt be

Nem kell aláfeküdni. Lehetőleg meleg motornál szereld ki, van, hogy nem könnyű. Az újnál figyelj arra, hogy be legyen kenve a menetes része és ne húzd túl. Olyan kb 30-35Nm-rel, vagyis érzéssel kell a helyére tekerni.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell aláfeküdni. Lehetőleg meleg motornál szereld ki, van, hogy nem könnyű. Az újnál figyelj arra, hogy be legyen kenve a menetes része és ne húzd túl. Olyan kb 30-35Nm-rel, vagyis érzéssel kell a helyére tekerni.

Kiszedtem,megkocogtattam,megfújkáltam,vissza szereltem és most már az a hiba jött ki hogy 44 Lambda szonda / befúvásjel – keverék túl szegény és hogy a levegő kevés vagy az üzemanyag.

Ilyenkor is szükséges a Lambda szonda cseréje?

Lehet javítani?

Írásjelek,helyesírás javítás ®j0hnny

Link to comment
Megosztás:

Kiszedtem,megkocogtattam,megfújkáltam,vissza szereltem és most már az a hiba jött ki hogy 44 Lambda szonda / befúvásjel – keverék túl szegény és hogy a levegő kevés vagy az üzemanyag.

Ilyenkor is szükséges a Lambda szonda cseréje?

Lehet javítani?

Csere. Nem javítható.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem a hővédő lemezről nem megy gégecső sehova.

Nekem sem szóval Zoli elmélete bukott :lol: Nekünk a szívótorok fűtött így nincs szükség melegített levegőt szívni.

Lehet csak annyi a szerepe, hogy ha rátenyerelsz a motorháztetőre ne süsse meg a kezedet. Vagy hogy előbb felmelegedjen a kipufogórendszer, hogy a katalizátorig minél előbb melegebb kipufgáz menjen, hogy az tudjon is dolgozni. Lambda szondának is fontos, hogy ne hüljön vissaz mert akkor nem dolgozik rendesen. Vissza meg simán visszahülhet pl hosszabb motorfékes gurulásnál amikor nincs égés a motorban, de a menetszél hűti rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.