Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

kedvezményes tankolás? :D

én a gyerek maitt kértem autót, de csak olyat, amin nincs spoiler meg kiálló tükör :lol:

a fekete egész komoly, hangra is

Amikor akcióban van akkor néha kipróbálom.

Az a baj, hogy egyszerre csak egy autót adnak, viszont nekem ikreim vannak. Tudom-tudom vegyem meg két alkalommal. Ezzel csak az a baj, hogyha az egyiknek megveszem a másiknak meg nem, abból csak háborúlesz. :lol:

Neked milyen gondod volt a tecsos benzinnel? :lol:

Tisztára összekormozta a gyertyákat, rángatott az autó.

Link to comment
Megosztás:

Én még egyszer nem kértem el a kisautót, pedig mióta megjártam a tecsós anyaggal azóta csak itt tankolok. :D

Amúgy jó dolog ez a smart kártya is, csak sok szinte semmi értelmes dologra nem tudod költeni a pontjaidat. :lol:

Kivétel a grillcsire. :lol:

Adnak Grillcsirkét SMARTpontér'?

Fúúúú, mekkora OFF :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor akcióban van akkor néha kipróbálom.

Az a baj, hogy egyszerre csak egy autót adnak, viszont nekem ikreim vannak. Tudom-tudom vegyem meg két alkalommal. Ezzel csak az a baj, hogyha az egyiknek megveszem a másiknak meg nem, abból csak háborúlesz. :lol:

Tisztára összekormozta a gyertyákat, rángatott az autó.

De lagalább tudtad hogy mitől rángat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor akcióban van akkor néha kipróbálom.

Az a baj, hogy egyszerre csak egy autót adnak, viszont nekem ikreim vannak. Tudom-tudom vegyem meg két alkalommal. Ezzel csak az a baj, hogyha az egyiknek megveszem a másiknak meg nem, abból csak háborúlesz. :lol:

Erre az a megoldás, hogy akkor add nekik, mikor már 2 van belőle :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre az a megoldás, hogy akkor add nekik, mikor már 2 van belőle :lol:

Milyen dolog az, hogy vaszel a gyereknek vmit, de csak később adod oda. :lol:

Arról nem is beszélve, hogy az esetek többségében ott ülnek a kocsiban, vagy ott vannak velem a shopban mikor tankolok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen dolog az, hogy vaszel a gyereknek vmit, de csak később adod oda. :lol:

Arról nem is beszélve, hogy az esetek többségében ott ülnek a kocsiban, vagy ott vannak velem a shopban mikor tankolok. :lol:

Hát ez az próbálnád NEM odaadni nekik rögtön amit kaptak. Én egyszer próbáltam... a többire nem emlékszem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen dolog az, hogy vaszel a gyereknek vmit, de csak később adod oda. :lol:

Arról nem is beszélve, hogy az esetek többségében ott ülnek a kocsiban, vagy ott vannak velem a shopban mikor tankolok. :lol:

Én az OFF cégesbe, kártyával kell tankoljak.

Havonta 3000-3500 km.-t megyek, úgyhogy ingyen gyűlnek a pontok.

Bár a "Hápogi"-val :lol: is ide járok. Érdemes az asszony nevére is csináltatni kártyát, mert sűrűn tönkremegy.

Ilyenkor bevonják, aztán hetekig, hónapokig várhatsz az újra. De ha van másik akkor jól jársz, mert egy átlagot rátesznek arra az időre. Addig meg töltöd az asszonyét.!

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy a 97es kombi X14NZ-nek mekora tankja van? mert a forgalmiba 52 litert ir de en eddig max 38 sikerult bele kinozak peddig mar jocskan pirosba jartam. Mikor el eri a pirosat akor meg hany litert tud kiszipantanni a tankbol veszhelyzet eseten?

A Caravannak tudtommal 50L-es a tankja, a piros mezőbe érve (fordszámmérős műszerfal esetén a lámpa világításától kezdve) 100km-re elég üzemanyag van benne (kb. 6-8L). Nincs összehorpadva a tankod? Ha a tankszellőztetés nem jó, akkor az AC-pumpa képes összeszívni a tankot.

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy a 97es kombi X14NZ-nek mekora tankja van? mert a forgalmiba 52 litert ir de en eddig max 38 sikerult bele kinozak peddig mar jocskan pirosba jartam. Mikor el eri a pirosat akor meg hany litert tud kiszipantanni a tankbol veszhelyzet eseten?

Egy barátomnál ugyanez a helyzet, neki utángyártott tank van benne, azért kisebb. Szívtunk is vele rendesen amikor Németországban jártunk, és tempóztunk az autópályán. Mint valami szarul sikerült F1 versenyen, többet voltunk tankolni mint a pályán.

Link to comment
Megosztás:

amúgy neked mikor csinálja ezt? mert nekem mindig este 22kor :lol: (akkor végzek a melóval). mikor kinnt viszonylag hüvösebb a levegő. !DE reggel meg nem mindig.

Na Hello, megint itt vagyok!

Nekem eddig talán 2x csinálta, de már régebben, eddig nem is igazán foglalkoztam vele, de ez a mostani elég hosszú ideig tartott-kb. 500-1000m-en keresztül. És vasárnap reggel 9körül, azóta megint semmi. Tankolni a Klub P****L-nál szoktam, 1 hete szokásomhoz híven megint teleraktam, azóta 120 km-t mentem vele. Hétvégén akarom kipróbálni az E85-öt, remélem az a 10L majd jót is tesz a motornak 40L "sima" mellett... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy a 97es kombi X14NZ-nek mekora tankja van? mert a forgalmiba 52 litert ir de en eddig max 38 sikerult bele kinozak peddig mar jocskan pirosba jartam. Mikor el eri a pirosat akor meg hany litert tud kiszipantanni a tankbol veszhelyzet eseten?

általában az astraknal a benzin mutatóra nem lehet hagyatkozni. én általában 400 km nél tankolok. de volt már úhogy hogy már jó pár km-en keresztül 0-át mutattot és igy ment bele 43Liter nekem. mondjuk én ugy tudom hogy a sedanoknak és ferdehátuaknak 52Literes a Carvanoknak 50 literes tankja van, de ebben erősitsen meg vagy cáfoljon valaki.

az a 2 liter még életeket menthet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy a 97es kombi X14NZ-nek mekora tankja van? mert a forgalmiba 52 litert ir de en eddig max 38 sikerult bele kinozak peddig mar jocskan pirosba jartam. Mikor el eri a pirosat akor meg hany litert tud kiszipantanni a tankbol veszhelyzet eseten?

Össze lehet kicsit horpadva a tankod, ahogy Fpepe is mondta. Nézz alá, ha nem sík az alja a tanknak, akkor tuti ez van.

Nem szokott nagyot szisszenni tankolásnál?

Link to comment
Megosztás:

Na Hello, megint itt vagyok!

Nekem eddig talán 2x csinálta, de már régebben, eddig nem is igazán foglalkoztam vele, de ez a mostani elég hosszú ideig tartott-kb. 500-1000m-en keresztül. És vasárnap reggel 9körül, azóta megint semmi. Tankolni a Klub P****L-nál szoktam, 1 hete szokásomhoz híven megint teleraktam, azóta 120 km-t mentem vele. Hétvégén akarom kipróbálni az E85-öt, remélem az a 10L majd jót is tesz a motornak 40L "sima" mellett... :lol:

nekem is már 3 napja tünetmentes.:lol: Habár ma reggel mintha cscinálta volna alapjáraton, de gázadásnál szerencsére nem volt semmi.

kopp-kopp

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogy a 97es kombi X14NZ-nek mekora tankja van? mert a forgalmiba 52 litert ir de en eddig max 38 sikerult bele kinozak peddig mar jocskan pirosba jartam. Mikor el eri a pirosat akor meg hany litert tud kiszipantanni a tankbol veszhelyzet eseten?

Nekem már sikerült 50 litert tankolnom egyszer.

De a pirosban még 100 km-t elmegy ha nem hajtod.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már sikerült 50 litert tankolnom egyszer.

De a pirosban még 100 km-t elmegy ha nem hajtod.

Én tanktisztítás utáni fullüresről 55-öt tudtam belenyomni de nyakigtöltve. Üres-piros jelzéstől kb 30-35 km-et tudtam vele menni 4 személlyel + rakva, épp kibírta hogy beálljak a garázsba vele de már akkor majdnem leállt úgy habogott. Mondjuk tudom hogy nem valami tökéletes az órája.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.