Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

90 % ban városon kivül szoktam menni naponta 40-50km A gumik 2.1 nyomáson vannak. Utánfutó nincs. Pénteken tankoltam eddig mentem 205 Km és már a tankmutató a felét mutatja.

az tényleg sok akkor... milyen benzin?, mármint normális, vagy v.mi egyéb netán?

Link to comment
Megosztás:

90 % ban városon kivül szoktam menni naponta 40-50km A gumik 2.1 nyomáson vannak. Utánfutó nincs. Pénteken tankoltam eddig mentem 205 Km és már a tankmutató a felét mutatja.

A tankmutató nagyon csalóka. Az elején jobban csökken. Teljes tankkal mennyit mész? Tankolj tele - használd el teljesen - tankolj tele és betöltött mennyiségből számold ki mennyi a fogyasztás.

A teljesítmény nem esett vissza?

Link to comment
Megosztás:

No és mennyit tudsz bele tankolni? Nem mindegy, mennyi az a tele

tank. Az is lehet hogy eldugult a szellőző :arrow: AC összehorpasztotta

a tankot :arrow: kevesebbet lehet tankolni bele.

Nekem minden héten kell egy tank benzin.Olyan 49-51 litert tankolok bele.Persze van még benne kb.2 liter-és olyan 650 Km.elég egy tank.

Már volt olyan (többször), hogy a BC "0" -át irt és még mentem vele-akkor tankoltam 52 litert.(de szinültig)

sajna lehet , hogy eladom a vasam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Tele szoktam tankolni 50L fér bele. Én is hetente tankolok csak én 150Km kevesebbet megyek vele mint te. Ez elött egy 92' Vectram volt igaz annak a tankja 60L volt de azzal egy tankal elmentem 1000 Km

És az csak 8V volt C16NZ motorszámal ezért is sok nekem ez a fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beleszólnék én is a fogyasztás témába, de lehet, hogy nem kellene... :oops:

Én ugyanis gázzal járok, és nagyon megvagyok elégedve az árával, és a teljesítménycsökkenés is minimális. Az átlagfogyasztásom (klímával) 9,22 liter gázban, ami 12,92 Ft/km. De ki lehet hozni 8 Ft/km-t is belőle...

Ez azért nem rossz, szerintem. :)

Egyébként a benzines fogyasztásom átlag 9 liter körül volt (x16xen).

Link to comment
Megosztás:

Nekem minden héten kell egy tank benzin.Olyan 49-51 litert tankolok bele.Persze van még benne kb.2 liter-és olyan 650 Km.elég egy tank.

Már volt olyan (többször), hogy a BC "0" -át irt és még mentem vele-akkor tankoltam 52 litert.(de szinültig)

sajna lehet , hogy eladom a vasam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a héten csak 500 Km. vóóót elég (siettem)

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Milyen adatokra vagy kíváncsi? 55-ös a vége, asszem a szárak 45ösek.

Átalakítás nélkül csak C20XE-re megy rá, meg valaki mondta hogy

viszonylag könnyen C20NE-re is ráapplikálható.

Nekem egyébként ilyenből lett átalakítva az X16XEL-re, de azzal

keményen megküzdött Dudás, azt mondta, többet nem vállal ilyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.