Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Az a szomorú hogy a szerelő nem figyelmeztet erre. Legalább megkérdezhetné, hogy ezt meg azt nem kell-e mert most lesz az könnyen hozzáférhető.

Én is jártam már így. :D

Ő kérdezte hogy mást nem cserélek? :) De mivel csak ezeket vittem (alkatrész) így esélyem se lett volna mást cserélni ;)

Az a durva hogy a komplett vezérlés, olaj , szűrőcseréket megúsztam 3k-ból egy autószerelőnél.Az opelnál csak a termostát cserére azt mondták minimum 5k + 3200 a termosztát ;)

Azt mondta a csávó hogy 1,5 óra kicserélni.Vicc! ;)

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem erős túlzás azért, gondolj bele, le kell venni a jobb első kereket, lebontani a vezérlést, kicserélni a termoszt, aztán az egészet vissza, ügyelve a vezérlés pontos helyzetére is...

Kereket nem kell levenni csak kormányt elcsavarni.A teljes vezérlés csere volt kb egy óra :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Ha valakinek injektor problémája van, illetve az autójának ami jelen esetben egy C20XE motoros GSi akkor azzal mit lehet kezdeni? Mennyibe kerül az új, vagy inkább bontottat érdemes venni? Lehet javittatni ezeket?

Köszi a használható információkat elöre is!

Link to comment
Megosztás:

Az a szomorú hogy a szerelő nem figyelmeztet erre. Legalább megkérdezhetné, hogy ezt meg azt nem kell-e mert most lesz az könnyen hozzáférhető.

Én is jártam már így. :)

Én meg mindig mondom a szerelőnek, nézzen körbe és szóljon ha mást is érdemes cserélni. Esetleg kell javítani. Ezt tudnia kell egy szerelőnek! ;)
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Ha valakinek injektor problémája van, illetve az autójának ami jelen esetben egy C20XE motoros GSi akkor azzal mit lehet kezdeni? Mennyibe kerül az új, vagy inkább bontottat érdemes venni? Lehet javittatni ezeket?

Köszi a használható információkat elöre is!

PROTEC kezelést még nem ajánlották? Koszos és leragadó injektor szelepeken segíthet.

Nekem voltak mikor megvettem kisebb indítási gondjaim hosszabb állás után állítólag a leragadó injektorszelepek miatt. Na ez a probléma kezelés után eltűnt.

Link to comment
Megosztás:

Ne pont ez a gáz szerintem... ;)

Semmi olyan nincs ott lerakódva ami nem lenne a benyában amúgy is benne hiszen honnan máshonnan rakódna le oda.

Aztán ha túl sok lerakódik és egyben leválik akkor meg elgugul vagy tönkremegy az innyektor.

Én inkább évente egyszer protec.

Rövid utas használatkor az égéstérben lerakódó sok korom, koksz aztán mikor meghajtod az kiég, leválik stb. Na ahhoz képest az innyektorból kioldott lerakódás kutyafüle

Szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Sógorom c14nz astrájának világított a sárga lámpicsek kivillogtatta.

35 és 45-ös kód mi a teendő :)

Mint laikus.. gondolom alapjárati tisztitás megsassolás, illetve lambda csere? de páász.. én nem vok szaki...

Bár ez a befúvásjelet nem értem! lehet ebben is van az a szekunder levegő binyó és arról lenne szó? ;)

Link to comment
Megosztás:

Mint laikus.. gondolom alapjárati tisztitás megsassolás, illetve lambda csere? de páász.. én nem vok szaki...

Bár ez a befúvásjelet nem értem! lehet ebben is van az a szekunder levegő binyó és arról lenne szó? ;)

C14NZ-ben nincs olyan bigyó (szerencsére) ;) , az nem lehet a MAP-szenzor? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.