Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Akkor ott szerintem hibáztak...de ezt ha jól emléxek már akkor kitárgyaltuk...még beszéltem is a sráccal akkor telón... :lol: ő is belátta...

Abban nem hibáztak hogy hogyan kel mérni, csak abban hogy a 143 le az már tengelyre generált érés volt mi meg azt hittük hogy az keréken mért

Link to comment
Megosztás:

Az F16 rövid fokozatai mondjuk lehetnek magyarázatok a jobb időre... :D :lol:

De mérni akkor is 4.-ben... :lol: :lol:

jobban össze fogom vetni Lanti és Csabi diagramját, mert mint írtam, az 1/8-uk századra azonos, és egyszerűen nem értem, hogy tudott 1,5 kocsival ellépni az második 1/8-on Csabi. de persze nem kizárt egyáltalán (pl. váltás).

Link to comment
Megosztás:

Na én lépek melózni, múlt hónap 8.-ára kellett volna átadnom egy weboldalt :lol:

Én sokat dolgoztam ezen az elektronikán hogy ilyen legyen, most az hiszi aki akarja, én tudom hogy ennyit megy, és nagyon hitelesen mér a Voszi műszere. Majd jön a kipuf mert a többi már jó.

Na jóéjt :lol:

Link to comment
Megosztás:

jobban össze fogom vetni Lanti és Csabi diagramját, mert mint írtam, az 1/8-uk századra azonos, és egyszerűen nem értem, hogy tudott 1,5 kocsival ellépni az második 1/8-on Csabi. de persze nem kizárt egyáltalán (pl. váltás).

Elvileg meg kell nézni, hogy 3-tól kinek milyen az áttétele, és ez pl lehet oka a különbségnek...Csabié ha F16 akkor rövidebb jóval mint Lantié...

tápinak az oldalán ott vannak a végáttételek, de most nincs kedvem kibuzizni, hogy melyik hogy mennyi lehet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

megjegyzem régen csak 0" rolloutokat néztünk, sose néztük meg a 10" rolloutot 0km/h-ról indulva. ezt elég nehéz megvalósítani. kb. 0,35mp-nek felel meg. nézd meg ave-nál, ezt bármely fwd mérésénél magad is láthatod, hogy helyes érték.

Link to comment
Megosztás:

megjegyzem régen csak 0" rolloutokat néztünk, sose néztük meg a 10" rolloutot 0km/h-ról indulva. ezt elég nehéz megvalósítani. kb. 0,35mp-nek felel meg. nézd meg ave-nál, ezt bármely fwd mérésénél magad is láthatod, hogy helyes érték.

A Stagebe ha beállsz akkor mekkora a valósan elérhető átlag rollout???

Link to comment
Megosztás:

Na én lépek melózni, múlt hónap 8.-ára kellett volna átadnom egy weboldalt :lol:

Én sokat dolgoztam ezen az elektronikán hogy ilyen legyen, most az hiszi aki akarja, én tudom hogy ennyit megy, és nagyon hitelesen mér a Voszi műszere. Majd jön a kipuf mert a többi már jó.

Na jóéjt :D

60as rendszer?

Amit a Lender a 3-400 lovas Subarukra tesz? Kiváncsi leszek, hoz-e javulást...

én tudom hogy ennyit megy, és nagyon hitelesen mér a Voszi műszere.

Értem. :lol:

Nem hogy hiteles, hanem ez maga az etalon. :lol:

(Nem tudom, hogy tényleg az-e, de a jelenleg rendelkezésre álló információk nem feltétlenül ezt támasztják alá... Véleményem szerint jelenleg kicsit meredek ezt így implicit módon kijelenteni:))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.