Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

ezek nem szétszedhetöek? mert anakidején én csináltam gátlot szétszedtem és megtöltötem 10w-40-es oilal de az ismerösöm monta hogy ö válto oilal csínálta de neki nem lehetet szétszedni ö furtrá egy lukat kifolyata a gyári folyadékot és feltöltöte váltó oilal megjárata és mégint megtöltöte és utána behegesztete és azt monta hogy jó lett nei!

ez elképzelhető???

Link to comment
Megosztás:

ezek nem szétszedhetöek? mert anakidején én csináltam gátlot szétszedtem és megtöltötem 10w-40-es oilal de az ismerösöm monta hogy ö válto oilal csínálta de neki nem lehetet szétszedni ö furtrá egy lukat kifolyata a gyári folyadékot és feltöltöte váltó oilal megjárata és mégint megtöltöte és utána behegesztete és azt monta hogy jó lett nei!

ez elképzelhető???

10w40 ? Milyen motor van a kocsidban ? :D

Ilyen módon akarsz kényebb gátlókat ? :P

Gondolom, megoldható valahogy a dolog, mert van olyan hely, ahol leadod a régi gátlót és kapsz felújítottat némi készpénz ellenében.

Link to comment
Megosztás:

nekem 17 tds isuzu! de én ezt annaikidelyén egy rosz lada gátlot probáltam és utána nem raktam be!!! csak kiváncsio voltam! amugy 15w-40-es oil van a tecnikába!

amugy depi lettem amikor kiderült hogy szar a gátló mert 15000-km-ere cseréltem ! monroe egy ka...i nem tudom hogy mit csínáljak probáljam meg énis azt amit annakidején a haver szerinted?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ülj le mielőtt megkérdezed az új darabárát telefonon.

Szoktad különben használni a szintszabályozást ?

:shock: Szóval te sejtesz valamit? Úgy mégis? Kb?

Egyébként néha szoktam használni (pl: lakásfelújításkor, amikor hurcibáltam vele az építőanyagot), bár ilyen nem túl gyakran lesz.

Link to comment
Megosztás:

És ha nem tudod megcsinálni, akkor mi lesz ?

Hátul gátló nélkül, hogy avtózol ?

Gyűjtögess össze némi pénzt és vegyél brand, gázos gátlót hárulra.

Én se hiszem hogy jó megoldás lenne utolag olajat rakni bele én régen a ladás korszakban csináltam ilyet de nem volt hosszútávú megoldás.A karaszy cég felújít lengéscsillapítot az valoszinű hogy olcsóbb mint ha újat vennél és még garit is adnak rá.
Link to comment
Megosztás:

Ha már a Caravan hátsó gátlóknál tartunk:

A szintszabályozósat mennyiért vesztegetik :?:

A megújult Partsnet-en nem láttam ilyet.

Coupe cartárs jól saccolt (vagy nem is saccolt?!)

Szóval ha esetleg valaki ilyesmin töri a fejét akkor annak itt a Partsnet válasza az e-mail-es érdeklődésemre:

"Maga az állítható lengéscsillapító 25080.- Forintba kerül/db. De ezen felül

még ki kell építeni a vezetékeket is. Körülbelül 10-11000.- Ft az egyéb

szükséges alkatrészek értéke. Tehát az anyagár ~61000.- Ft lenne + a

beszerelési költség. Ezek mind eredeti Opel alkatrészek Áfás árai."

Csak gyári kapható, Delphi márkájú már nem kapható.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.