Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A Caravan Astrámon állítottak tavaly futót, kormányösszekötő gömbcsukló cserével együtt. Akkor a kormány közepet is állította a fickó. nagyon profi lett. Hétfőn viszem hozzá a másik Astram.

hogy pontosan melyik csavarokat tekergette azt nem tudom de most majd figyelek.

Opel16v: BC?

matricákra a hétvégén adok árat.

A futomuves mit allit mikor a kormany allasat szabalyozza?

Minap csinaltattam volna egy futomu allitast, de azt mondtak csak az osszetartast tudtak beallitani, a dolesszoget nem. Meg a kormany allasat sem, szerintuk jol szet kell hozza szedni.

Tenyleg ennyire bonyolult?

Link to comment
Megosztás:

A Caravan Astrámon állítottak tavaly futót, kormányösszekötő gömbcsukló cserével együtt. Akkor a kormány közepet is állította a fickó. nagyon profi lett. Hétfőn viszem hozzá a másik Astram.

hogy pontosan melyik csavarokat tekergette azt nem tudom de most majd figyelek.

Hol, hol? Éppen vmi jól dolgozó futómővest keresgélek, nem merem kontárkézre adni a kocsim.

Link to comment
Megosztás:

Csak a kormányösszekötőn levő állítócsavaron tudnak állítani, más

lehetőség nincs az Astrán. Igaz ezzel is meggyűlik a bajuk általában,

mivel berohad a csavar.

Ha szar a dőlés, akkor max szilentcserék és toronycsapágy csere

segít.

Itt Budaörsön van egy jól dolgozó futóműves... :D

Link to comment
Megosztás:

Talán a 256mm-es, ha jól emlékszem.

Hmmm... Mintha a gyári vmi 230 körüli lenne. Sokat nem nyernék vele, az tuti, de talán érezhető lenne.

Nagyobb tárcsára cserénél komplett fékeket is kell cserélni? Arra az izére gondolok, amibe a betét befigyel, ami osszetolja a betéteket... Mert azt már házilag nem lehet, szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Mintha a gyári vmi 230 körüli lenne. Sokat nem nyernék vele, az tuti, de talán érezhető lenne.

Nagyobb tárcsára cserénél komplett fékeket is kell cserélni? Arra az izére gondolok, amibe a betét befigyel, ami osszetolja a betéteket... Mert azt már házilag nem lehet, szerintem...

Az a 230 az 236, és amire te gondolsz az az izé az a féknyereg. Azt is kell cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Mintha a gyári vmi 230 körüli lenne. Sokat nem nyernék vele, az tuti, de talán érezhető lenne.

Nagyobb tárcsára cserénél komplett fékeket is kell cserélni? Arra az izére gondolok, amibe a betét befigyel, ami osszetolja a betéteket... Mert azt már házilag nem lehet, szerintem...

Most lehet, hülyeséget mondok, de sztem nem kell.Nekem a 256 van benne, és max. annyiban különbözik(sztem), hogy a nagyobb tárcsához nagyobb betét kell.

Link to comment
Megosztás:

Arra az izére gondolok, amibe a betét befigyel, ami osszetolja a betéteket...

Arra az izére gondolsz?? Tudod ?? :D)

Féknyereg, rajta(benne) fékmunkahengerek....jó esetben.

Én meg azt gondolom, de ez nem tutko, hogy biony nagyobb tárcsa nagyobb sallang, tehát mindent cserél!! Uis. valószínűleg a nagyobb tárcsaátmérő, nagyobb nyerget kíván!

Link to comment
Megosztás:

- Opelnél az összes nyeregnek tudtommal azonos a felfogatási pontja

- 236 :arrow: 256 upgrade-nél féknyereg csere is kell

- 256-os fékre már csak a 14" felni megy rá

Tökön szúrom magam. A 14-es felni állítólag frankón fehér holló kategória. Plusz akkor téli gumi csere.

Hát, nem tudom... Megvárom, míg lekopik a gyári tárcsa asszem. Ráérek még. :D

Thx a választ.

Link to comment
Megosztás:

Ha összetartást állítottak, akkor igazán beállíthatták volna a kormány állását is.

Dőlést tényleg nem lehet állítani, nem olyan az Astra futóműve.

Ezt kicsit bővebben kifejtenéd? Hogy lesz akkor negatív egy Astra futómű? Ültetéssel ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.