Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Viszon előre akartam toldást, de hát már nem nagyon fér el előre sehova... :)

Üdv.: Atommanó

Igen ezt már többen jelezték :)

Anti ismerünk azért egy próba még belefér... igaz le fog törni, de úccsse bírod ki :)

Neked is mondom fokozottan gondolj sanyarú sorsú gsitesódra ha lácc patent hatvan negyvenes rugót normál árban :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát gyerekek, nagyon bátrak vagytok a kemény forigültetésben Pesti útra!

Én másfél hétig voltam pesten tavaj, melóztam, így minden nap reggeltől estig toltam, mint a taxisok, és hát hazajövet után toronycsapányat cseréltem, pedig akkor még nem volt ültetve, de azok a kátyuk, amik pesten vannak, gyakorlatilag kikerülhetetlenek néhány helyen.

Megfogadtam, pesten melót nem vállalok többé, így le is ültettem tavaj :)

Link to comment
Megosztás:

Skacok egy láma kérdés. ahogy itt elnézem a beszélgetéseiteket.. a 60/40.. 60/60 és társai azt jelentik, hogy a gyárinál ennyivel rövidebbek az első/hátsó rugók?

Anti. toronymerevítőd van? Azzal együt jött össze a gyólyaláb? Enyémben is van egy kis görbület, de még értéken belül van(volt egy éve) idénre már lehet nem.. :evil: Rohadt utak.

I_S

Akkor lehet nekem is a toronycsapágyak recsegnek ropognak néha amikor tekerem a kormányt jobbra-balra?

1 éve lettek cserélve, ezért nem igazán gondoltam rájuk...

Link to comment
Megosztás:

Hát az a 100 körüli ültetés nekem is elképzelhetetlen...

Köszi, hogy rámbízod, meg hogy időben szólsz, meg hogy csinálgatod a honlapot is de te vagy ott jobban ismerős, úgyhogy én mégis visszapasszonám, bár tudom, hogy ez nem konkrétan ide tartozik, úgyhogy ha gondolod ennek megvitatását akkor máshol tegyük... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Skacok egy láma kérdés. ahogy itt elnézem a beszélgetéseiteket.. a 60/40.. 60/60 és társai azt jelentik, hogy a gyárinál ennyivel rövidebbek az első/hátsó rugók?

Anti. toronymerevítőd van? Azzal együt jött össze a gyólyaláb? Enyémben is van egy kis görbület, de még értéken belül van(volt egy éve) idénre már lehet nem.. :evil: Rohadt utak.

I_S

Akkor lehet nekem is a toronycsapágyak recsegnek ropognak néha amikor tekerem a kormányt jobbra-balra?

1 éve lettek cserélve, ezért nem igazán gondoltam rájuk...

Hát nekem akkor voltak fél évesek, és néhány jólsikerült kátyu elintézte őket, ill. a bal oldalit, de egyben érdemes cserélni őket.

Azóta bírják, bár nem az igazi, mert a bal viszonylag sűrűn fellazul.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet nekem is a toronycsapágyak recsegnek ropognak néha amikor tekerem a kormányt jobbra-balra?

Neked van toronymerevítőd? Mert az enyém is ezt csinálja (recseg-ropog ha kitekerem a kormányt), de csak azóta hogy bekerült a toronymerevítő. Mit lehetne vele csinálni hogy végre ne nyekeregjen? (azon kívül hogy vegyem ki a toronymerevítőt, mer az rossz válasz :) ) Ha állítok rajta (mer állítható) az segít valamit?

Link to comment
Megosztás:

Neked van toronymerevítőd? Mert az enyém is ezt csinálja (recseg-ropog ha kitekerem a kormányt), de csak azóta hogy bekerült a toronymerevítő. Mit lehetne vele csinálni hogy végre ne nyekeregjen? (azon kívül hogy vegyem ki a toronymerevítőt, mer az rossz válasz :) ) Ha állítok rajta (mer állítható) az segít valamit?

Toronycsapágyaid hogy vannak ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.