Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az egész csavarodott keresztbe-hosszába. :)

Az autó most éppen Nálam van, úgyhogy Budaörsre kell jönnöd

a kárpitért, ha kell még. :D

Persze hogy kell a kárpit a héten megoldjuk,mielőtt megyek jelzek.

A lengőkaron semmi görbülés nem látszik többször is alámentem azóta,és semmit nem látni. A kormány is kb 20°fokkal balra áll mikor egyenesben van az auto.

Link to comment
Megosztás:

Hi

Nem rég megütöttem a kocsi bal elejét, és azóta igen csak balra húz.Látszólag semmi baja de mégis csak húz.Azt szeretném megkérdezni hogy maga a gólyaláb meg tud-e görbülni, vagy csak a benne lévő gátló?

Hello!természetesen tud görbülni ugy hogy azt szemmel észre sem veszed mivel az agyrész öntvény anyagból van ,így birja a kissab hajlásokat annélkül ,hogy látnad.Érdemes lenne egy futomüvessel ellenöriztettned az autót.Üdv.lakiatti/opella.hu/

Link to comment
Megosztás:

Voltam gumisnál,felnit cseréltem+gumit. A lényeg az hogy magjavult a kicsike kormány a helyén és nem húz semerre sem. A régi lemezfelniken láttam sérülésket de leginkább a bal oldalon ahol a kocsi is sérült. Azért köszi a hasznos tippeket.

Link to comment
Megosztás:

Voltam gumisnál,felnit cseréltem+gumit. A lényeg az hogy magjavult a kicsike kormány a helyén és nem húz semerre sem. A régi lemezfelniken láttam sérülésket de leginkább a bal oldalon ahol a kocsi is sérült. Azért köszi a hasznos tippeket.

Azért nézesd meg egy futóművessel, megéri azt a 2-3 ezrest

Link to comment
Megosztás:

De lehet, csak nem minden szerelőnek van hozzá szerszáma.

Pesterzsébeten vannak a szilentblokkosok, Nekem a keményet

12-ért adták a 4 db-ot, és 8ért be is szerelték cakli-pakli.

opel16v!

Meg tudod adni a számukat, sosem lehet tudni, hogy mikor kellhet...

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.