Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Én inkább fizetek nyolcszázat az utalásért, és előtte forint és euro számlák között átvezetem, így összességében jó árfolyamon megy ki a pénz. 8)

Melyik bank kér 3 lepedőt az utalásért ? Ez jöhet PÜ-ben is, nem antireklámnak szánom. :wink:

CIB bank nal 3ezer ft

vagyis 3 euro jutalék akinek utalom de minek :)

7,5-10 euro költség és meg 1euro költség ebböl jön enekem össze

de idaig aki utalt annak altalaban szinten 3 ezer forint körül van ....

Link to comment
Megosztás:

Szia,

engem is érdekel az eBay, pénteken kérdeztem az utalás díjairól a Western Uion-nál az üfszolgálatukon:

7500 ft-ig 2100 ft

15000 ig 2700

30000-ig 3100

aztán így tovább 125000-150000-ig valami 7100 ft, ezt fejből sorolom mert nem tudom hova írtam föl.

Fickó Németo.-ban fövhetei a pénzt bármelyik egy percel utalás után Deutshe Post filiálban vagy Duetshe Bank? már nem emlékszem.

az a gáz velük, hogy csak Ft-ban vagy USD-ben lehet utalni igy itt is van átváltási kltsg és a túloldalon is lesz.

4 nap és ideérnek a napkeletiek is?

:)

az eBay vásárlás tapasztalatai negem is érdekelnek

kösz

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :)

Help, kellene egy baloldali hátsó f astra (93-as) kombi sima leng.csill. Nem baj, ha nagyon rugózik. Az enyémben lévő elszakadt a csavarnál. Most, miután kivettem, nincs benne.

Így kicsit gáz vele menni. Aki tud, kérem segítsen.

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még nem sikerült előrébb lépnem mert bazi drága buli ahogy utánna érdeklődtem :wink: Uhuhu mennyé méred csapágya darabját? :)

Egyébként észrevettem egy érdekes dolgot. 4 kerékből 3-an nincs centírozó súly.(Tudom,hogy volt.........csak elhagytam őket :shock: ) azon gondolkodtam,hogy az okozhat-e hasonló "hangeffektusokat" mint egy rossz "búgó" kerékcsapágy..........

Ha baromságot írtam akkor bocccs. :oops:

Mindenesetre a súlyokat pótolnom kell............ :wink:

(áááá mehetek gumishoz)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még nem sikerült előrébb lépnem mert bazi drága buli ahogy utánna érdeklődtem :wink: Uhuhu mennyé méred csapágya darabját? :)

Egyébként észrevettem egy érdekes dolgot. 4 kerékből 3-an nincs centírozó súly.(Tudom,hogy volt.........csak elhagytam őket :shock: ) azon gondolkodtam,hogy az okozhat-e hasonló "hangeffektusokat" mint egy rossz "búgó" kerékcsapágy..........

Ha baromságot írtam akkor bocccs. :oops:

Mindenesetre a súlyokat pótolnom kell............ :wink:

(áááá mehetek gumishoz)

A centírozás kell, de az nem okozhat búgó hangot, de esetleg egy rosszul kopott gumi..pl futómű/lengéscsillapító gond miatt elkébzelhető, hogy okoz olyan rendellenes kopást amit bugó hangnak hallassz... :roll:

Link to comment
Megosztás:

már én is cseréltem potyára csapágyat,pedig a gumi búgott,de ez akkor derült ki mikor felkerült a téli garnitúra.Most van tarcsiba csapágyam. 8)

Nekem is hasonló. Feltettem a téli kerekeket és ha nem is szűnt meg a búgás, de jelentősen halkabb lett. Szóval mindenképpen meg szeretném nézetni szakemberrel! Ötletek? Kihez vigyem?

Köszi:

Mező

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sima Astrám van! Az avataros kocsi nem az enyém (mostmár tényleg képet cserélek!!!!!)! Elég kemény ez ültetéshez?

az avartaodban szereplő képen lévő gsi TudOM, hogy nem a tijed, mert van róla 1000 képem az 1i kedvencem :) :wink:

sztem jó a bilstein!!!!

Link to comment
Megosztás:

Én is ebben bíztam, hogy ismert kocsi és nagyon-nagyon szép, ezért biztos nem lehet az enyém, de már sikerült vele csőbehúznom néhány embert!! :wink: Hát akkor szerintem lefoglalom a gátlókat holnapig, aztán ha nincs semmi ellenvetés, akkor megveszem! Köszi a segítséget!!

Azért az ellenvetéseket várom, ha van!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.