Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nem olyan mintha csilingelne valami ? Álló helyzetben egy két perc után nem kezdi el csinálni ? mert akkor lehet sajna kopogás is... de persze remélem nem az

.. De az is lehet, hogy nála csak a Mikulás bácsi rénszarvasai csilingelnek...

Van akinek lóerő, van akinek rénszarvaserő.... :wink:

(De szar volt bocs.... :? )

:) :) :D

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan mintha csilingelne valami ? Álló helyzetben egy két perc után nem kezdi el csinálni ? mert akkor lehet sajna kopogás is... de persze remélem nem az

Nem motor. legalábbis nem valószínü, mert álló helyzetben még nem hallottam. (mármint álló kocsi, és járó motor.. mielött atom egy atomjó poént mond rá) :wink: Amúgy a rénszarvasok nem költöztek bele.. a fene.. pedig igy télen lehet biztonságosabb lenne mint a lovak :wink: :)

Sz.Gabi is hallotta, de igy hang alapján göze sincs mi lehet.. meg kellene sassolni .. mondotta.. :shock: :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

no hat akkor nézzük csak ha egyenes uton kopog elinduláskor és fékezéskor akkor nem lehet a stabszilent eltörve mert az csak kanyarban kopog ...

a lengökar hatso szilentje adta meg magat inkabb mert ugye ez viszi el

a terhelést gyorsitaskor és lassitaskor

Egyenes úton is dölöngél a kaszni ha észre veszed ha nem..nekem az említett stab rúd egyik végén lévő gömbfej volt kikopva és ugyancsak kopogott méghozzá szinte csak egyenesben apróbb gödröknél, mert különben neki feszűlt a gömbcsukló rendesen és akkor nem tudott kopogni.

Gyorsításkor elvileg mind2 első felfüggesztésnél egyformán emelkedik a kaszni, szóval a hátsó szilentnél mire gondolsz mi lehet vele?....a két lengőkar együtt mozog ilyenkor, tehát a stab rúd is! :?

Link to comment
Megosztás:

Qpack!

Ha eltörik a stabrúd bekötése a lengőkarnál, akkor a stabrúd erősen

elemelkedik a lengőkartól, mivel elő van feszítve. Így viszont alapvetően

egyenes haladásnál nem kopog, csak ha nagyobb gödrök, hullámok

vannak az úton, amikor nem együtt mozog a két első futómű (meg persze

kanyarban is kopog).

Link to comment
Megosztás:

Qpack!

Ha eltörik a stabrúd bekötése a lengőkarnál, akkor a stabrúd erősen

elemelkedik a lengőkartól, mivel elő van feszítve. Így viszont alapvetően

egyenes haladásnál nem kopog, csak ha nagyobb gödrök, hullámok

vannak az úton, amikor nem együtt mozog a két első futómű (meg persze

kanyarban is kopog).

Tudod mit Én meg az F-hez nem értek annyira :wink: de akkor mi csörög a kollegánál :?:

Link to comment
Megosztás:

Annyi de annyi minden lehet, hogy ha csak szavak szintjén

kezdeném sorolni, nem férne ki a hozzászólásom a lapra. :)

Már javallottam itt általánosságban a futómű komplett átnézését, és

Patyi Lacit is, ezeket kellene végigzongorázni, látatlanban ennyit

lehet reálisan mondani. :)

Link to comment
Megosztás:

Kell ez nekem? :)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7941262590&rd=1

A 40/40esre gondoltam! Elég jó árban van. Van valakinek tapasztalata hogy ez kb. mennyiért fog elmenni a legvégén??

ez sofort kaufen- ami annyit tesz, hogy annyiért viheted amennyi oda vagyon írva!

Menge: 2 von 5 verfügbar

ez meg azt jelenti, hogy az 5ből még 2 darab van meg 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.