Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Van valakinek jó állapotú használt lengéscsillapító szett ferdehátu f astrához? Nincs sok pénzem már elment erre :D

:lol:

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/120102/DSC01269_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/120102/DSC01270_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/120102/DSC01271_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:devlish:

Hátsó híd levakarva, alapozva, festve. Tárcsafékes abs-es agyak (persze a dob is abs-es volt) szétkapva, féknyergek felújítva, minden hőálló festékkel lefestve, új fékcsövek és ahol kell korrózióvédelmi okból réz sprével lefújva. Közbeiktattam egy patronos fékerőszabályzót nehogy táncikálás legyen minden fékezés.

Ha valakinek észrevétele van szívesen veszem a hozzászólást.

Ja a kézifékbowden rögzítést még nem találtam ki.

Azt már ki találták egyszer :devlish:

Első körben egy másik bowden kell, pl GSi bowden ( egy picit hosszabb is vidd magaddal a régit )

Másrészt kell két fülecske, amit a hidra kell felcsavarni, és majd abba megy bele a bowden vége. Ezek a fülecskék vmi 500Ft korul voltak ha jól rémlik.

Cikk számok: 0526610, 0526611

illetve aki tudja, akár oda is írhatja a hátsó tárcsafékes GYIK részhez!

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz nem a rugós való? :lol: Nekem legalábbis az van.

Amúgy zsír jó lett a cucc. Első féket is cserélted, ugye? (Miért nem a fék topicba írtad? Pont erről megy az okoskodás oadát.) :D

A képen nem caravan híd van, tehát nem rugós a szabályzó sem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

A hátsó rugókat hogy a legegyszerűbb kiszedni? Azon gondolkozom, hogy úgy megemelni, hogy a hátsó lengőkar teljesen alaphelyzetbn legyen, és egy rugó összehúzót rá téve ki kellene jöjjön a helyéről nem?

Kikötöd a gátlót, mondjuk felül...és utána emeled az autót.

Link to comment
Megosztás:

Na hát

Alákerültek a gép alá az ültető rugók. Elég morci lett. A vége az lett, hogy a grázsból nem bírtam kiállni. De végül megoldottuk.

Ja és persze a felnik. Elől a doblemezzel mit lehet kezdeni? Eléggé kint van az eleje is (Brock B6 elől ET25,hátul 15) érdekes a szituáció.

Hátul meg már álló helyben beleér a perembe a gumi, igaz, hogy 245-van hátul. Peremszélesítést be kell játszani az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Na hát

Alákerültek a gép alá az ültető rugók. Elég morci lett. A vége az lett, hogy a grázsból nem bírtam kiállni. De végül megoldottuk.

Ja és persze a felnik. Elől a doblemezzel mit lehet kezdeni? Eléggé kint van az eleje is (Brock B6 elől ET25,hátul 15) érdekes a szituáció.

Hátul meg már álló helyben beleér a perembe a gumi, igaz, hogy 245-van hátul. Peremszélesítést be kell játszani az biztos.

245??? Mi a f@sznak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt már ki találták egyszer :lol:

Első körben egy másik bowden kell, pl GSi bowden ( egy picit hosszabb is vidd magaddal a régit )

Másrészt kell két fülecske, amit a hidra kell felcsavarni, és majd abba megy bele a bowden vége. Ezek a fülecskék vmi 500Ft korul voltak ha jól rémlik.

Cikk számok: 0526610, 0526611

illetve aki tudja, akár oda is írhatja a hátsó tárcsafékes GYIK részhez!

Ezek a cikkszámok hol vannak? Bardi, unix.....? Én is gondoltam gsi bovdenre és most, hogy felülre került a dobos bovden most az is 7cm-el hosszabb. A kézifékkar allati rúdon már nem lehet állítani semmit lerövidítem aztán próba.

Link to comment
Megosztás:

Ha már az Egyéb csevegésben is szóba került a rugó kérdés: szerintetek milyen rugót lenne érdemes a kocsiba tenni?

Narancs Koni gátlók vannak benn, és az FK 40/40-es helyett kellene valami.

Koni 35/35 vagy Eibach 30/30 ?

Vagy egyéb? :D

Nekem a Koni 35/35 van, de sztem az is 40 mm ült le :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már az Egyéb csevegésben is szóba került a rugó kérdés: szerintetek milyen rugót lenne érdemes a kocsiba tenni?

Narancs Koni gátlók vannak benn, és az FK 40/40-es helyett kellene valami.

Koni 35/35 vagy Eibach 30/30 ?

Vagy egyéb? :D

Mi a baj az FK-val? :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Hallott-e már valaki ET módosításról. Kicsit befelé kellene tolni a kerekeket, ott legalább lenne hely.

Meg kell nézni mennyi hús van a felni agyán...

Hát ez az...

De akkor a koni eibach weitec? Vagy mi?

Kb. Nekem most bilstein van, ami tudtommal eibach gyártmány.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.