Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem meg amióta szét lett kapva a kuplungcs miatt azóta nem sikerült belőni a futúművet és oyan mintha 18as fakerekekkel autóznék... messze van az élményautózástól. PL tegnap bevettem egy kanyart szvsz kissé Opel16v-s stílusban és majdnem a szemközti kerítésről jöttem le az ívről, mert szarul viselkedett a futóóómű :oops: :?

Link to comment
Megosztás:

A fútómüvemmel sztem nekem se stimmel vmi, de nem tom még meghatározni hogy mi. A fene essen bele :twisted:

csak tom,h vmi nem kóser, mert nem igy viselkedett régen... majd rá kell jönnöm, mi is ami nem olyan mint kéne.. vagy csak túl sokat várok töle.

Mondjuk nemrég kicsit én is besokaltam, de mondjuk azt tom miért... Váci út ..újpesti szakasz... az összekötö alatti s kanyar kombináció..

egy kis szuzival racing... belsö sáv... nyomtam neki.. elég durván...

nem is lett volna gáz, ha eszembe tartom hogy 1: hátul csak 185ös nem 195ös gumák vannak, 2: kurvára kopottak....

eredményt gondolom mindenki sejti.... megindúlt a segge.. ami nem is lett volna olyan probléma, ha nem a kanyarkombiban történik.. igy egy elég érdekes break-szlalom figurát mutattam be.. :oops: 8) de sávon belül maradtam..

Mindig tanúl vmit az ember :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

A fútómüvemmel sztem nekem se stimmel vmi, de nem tom még meghatározni hogy mi. A fene essen bele :twisted:

csak tom,h vmi nem kóser, mert nem igy viselkedett régen...

Én ugyanígy voltam pár héttel ezelőtt. Aztán megemeltem a guminyomást és azóta sokkal jobb lett. :wink:

Szerintem a hideg idő beálltával úgy is esik a nyomás egy kicsit hogy a a guminak semmi baja.

Bár lehet hogy neked egész más természetű a problémád.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali mindenki!

Most,hogy bejött a hideg elkezdett az elsö futómüvem nyekeregni amikor forgatom a kormányt.. :) Arra gondoltam hogy az ott lévö gumi cuccok megmerevedtek és azok nyekeregnek ez létezik? :shock:

vagy minden astra ilyen???

Aki tudd valami ötletet erre irjon léci..

Elöre is köszi :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

nekem meg a tornyom és környéken van nem kicsit megrohadva... ilyenkor mi a hivatalos eljárás? mert a szerelősrác naon el szerette volna magyarázni, de nem sikerült nekije.

Az odáig OK, hogy lakatos, de ő mit csinál pontosan? cseréli az elemeket?

Link to comment
Megosztás:

hát vmi ilyesmiről magyarázott a srác, de ezexerint nem az éjn fantáziámmal volt gond.... akkor már 3ból lesz a kis hibrid gsim.

Az lehet, hogy kb 10-15e ből megvan egy ilyen komplett orr? Tudom mellette van a fényezés és tsai, de maga az alapanyag...

Link to comment
Megosztás:

Nem túl nagy összeg az ilyen, mert valakinek mindig van talonba

ilyesmi, hacsak be nem zúzzák, mert csak a helyet foglalja...

Múltkor láttam egy komplett orr-részt, futóművekkel, bölcsővel,

70-ért hirdették. Kár hogy nem volt pízem, a futóművek miatt

már megérte volna. :)

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet mérni, mekkora a két tornyod közti távolság. Egy jó lakatos

szaki ezt helyből vágja. :)

A gólyaláb leginkább komolyabb úthiba vagy padkázás közben

görbülhet, soxor a lengéscsillapítóval együtt. Néha ez nem igazán

észrevehető a menettulajdonságokban.

Link to comment
Megosztás:

Meg kell nézni a szilenteket, kormányösszekötőt. "Kopóalkatrész", egy

idő után sajna cserélni kell. :D

Köszi a választ, sajna több mindent kell cserélni toronynál megnéztük gumit+csapágyat stb stb.tehát elsö futómü operáció :)

De találtam gsi rugókat gyári hátsót + valami sport piros elsőt 9ezer+az enyémek,addig szét se szedjük mig nem lesz pénzem a rugókra :)

tanx

Link to comment
Megosztás:

muszáj neki megadni amit kér nehogy nagyobb baja legyen...akkor aztán :twisted: ......

Muszáj, J-vel... mind1 :)

Amúgy én is ebben a cipőben járok, atom másra kell(ene) a pénz, pedig lehet, hogy a kuplungra fog elfolyni egy rakás... :)

Holnap megmutatom a szerelőmnek, s megkérdem, hogy ráér-e a dolog még pár ezer km-t, mert addig összeszedném a cash-t rendes gyári alkatrészekre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.