Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok

nekem olyan problémám és egyben kérdésem lenne hogy a meglévő első ültetők sürgősen cserére szorulnak, viszont csak első ültető rugókat nem találok sehol, mindenhol csak szettben van (4db)

a kérdésem az lenne hogy, visszatenném a gyári rugókat viszont vágni kellene belőle leg. 1 szintet hogy amíg nem találok első ültető rugópárt, hogy ne legyen a kocsi orra az egekben ..

valaki akinek volt már ilyen "házi" rugóvágása astránál írjon már legyenszives hogy ideiglenesen kivitelezhető e a dolog?! hátrány stb

Le csapod a rugót ahol kívánod. Hátránya nem nagyon van azon kívűl, hogy sufni tuning, hosszútávon kinyírja a gátlót, limbozni fog a kocsi mint a p**csa. <_< De idéglenesen miért nem rakod vissza csak simán a gyárit. Jól jöhet az még... felesleges sztem elvágni.

Link to comment
Megosztás:

Le csapod a rugót ahol kívánod. Hátránya nem nagyon van azon kívűl, hogy sufni tuning, hosszútávon kinyírja a gátlót, limbozni fog a kocsi mint a p**csa. <_< De idéglenesen miért nem rakod vissza csak simán a gyárit. Jól jöhet az még... felesleges sztem elvágni.

köszi

az a baj nem tudom mikor kapok első ült.rugókat .. akár el is húzódhat .. addig úgy járjak vele hogy a hátulja megvan ültetve az eleje meg az egekbe? :/

ez a baj csak ha tudom hogy jövőhéten kapok rugót akkor nem vágnám el .. :/ én meg azért nem veszek most egy új 4db-os szettet ..

Link to comment
Megosztás:

köszi

az a baj nem tudom mikor kapok első ült.rugókat .. akár el is húzódhat .. addig úgy járjak vele hogy a hátulja megvan ültetve az eleje meg az egekbe? :/

ez a baj csak ha tudom hogy jövőhéten kapok rugót akkor nem vágnám el .. :/ én meg azért nem veszek most egy új 4db-os szettet ..

Enyémből lehet kikerülnek a 60as rugók...

Link to comment
Megosztás:

köszi

az a baj nem tudom mikor kapok első ült.rugókat .. akár el is húzódhat .. addig úgy járjak vele hogy a hátulja megvan ültetve az eleje meg az egekbe? :/

ez a baj csak ha tudom hogy jövőhéten kapok rugót akkor nem vágnám el .. :/ én meg azért nem veszek most egy új 4db-os szettet ..

Ha 40/40es ültetésed volt, nem igen fog szemet szúrni senkinek, ha esetleg hátul bent az ültető, elől meg a gyári lenne. De lényegébe mind1 mert legtöbbször hátul -40es rugók vannak. tehát előre visszarakod a gyárit.. sztem kibírod addig ameddig kell. De mondom hosszú távon a gátlókat nyírod ki szóval. <_< 1-1

Link to comment
Megosztás:

Ha 40/40es ültetésed volt, nem igen fog szemet szúrni senkinek, ha esetleg hátul bent az ültető, elől meg a gyári lenne. De lényegébe mind1 mert legtöbbször hátul -40es rugók vannak. tehát előre visszarakod a gyárit.. sztem kibírod addig ameddig kell. De mondom hosszú távon a gátlókat nyírod ki szóval. :D 1-1

jaja majdnem ugyan ott vagyok vagy ültetőszettet veszek most vagy később gátlót <_< VAGY marad az hogy ideiglenesen gyári megy be előre ..

Link to comment
Megosztás:

jaja majdnem ugyan ott vagyok vagy ültetőszettet veszek most vagy később gátlót <_< VAGY marad az hogy ideiglenesen gyári megy be előre ..

Vagy ha komplett ültető szetted volt gátlókkal, akkor nem annyira parás a fűrészelt rugó. De ha gyári gátlód van akkor már így is kapott az a kisebb rugókkal, akkor meg mind1. Minden esetre én nem vágnám el a gyárit. Kitudja kellhet az még....

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha komplett ültető szetted volt gátlókkal, akkor nem annyira parás a fűrészelt rugó. De ha gyári gátlód van akkor már így is kapott az a kisebb rugókkal, akkor meg mind1. Minden esetre én nem vágnám el a gyárit. Kitudja kellhet az még....

hát alszok rá egy párat .. addig is folyamatosan keresgélek aukciós portálokon stb, de eddig semmi

köszi mindent

Link to comment
Megosztás:

Ezt a márkát nagyra tartjuk. <_< Egyébként mást cserélni nem kötelező, de erősen ajánlott a sportgátló berakása is.

Műszakin természetesen nem szeretik az ilyet.

Hello!

Azért ajánlott, mert már sérülhet a gátló vagy azért, hogy akkor már teljes legyen a feeling? A TÜV minősítés nem elég műszakin?

Link to comment
Megosztás:

és mekkora lenne az az ültetés, aminél még maradhatna a gyári lengéscsillapító?

Végülis úgy olvastam, hogy 30-40-nél még maradhat, de ajánlott a sportgátló. Cseréld csak a rugót, aztán majd meglátod. Lehet úgy döntesz, hogy semmi gond vele, és maradhat. Aztán majd ha lesz rá keret cseréled a gátlót is.

Link to comment
Megosztás:

Végülis úgy olvastam, hogy 30-40-nél még maradhat, de ajánlott a sportgátló. Cseréld csak a rugót, aztán majd meglátod. Lehet úgy döntesz, hogy semmi gond vele, és maradhat. Aztán majd ha lesz rá keret cseréled a gátlót is.

igen, én is az olvastam, hogy 40 felett ajánlott a gátló cserélése

7J*15, ET 25-ös felnim van 195-ös gumikkal. Hátul vissza lesz hajtva a sárvédő pereme, mert megpakolva már így is néha beleér, de elől lenne vele probléma?

Link to comment
Megosztás:

igen, én is az olvastam, hogy 40 felett ajánlott a gátló cserélése

7J*15, ET 25-ös felnim van 195-ös gumikkal. Hátul vissza lesz hajtva a sárvédő pereme, mert megpakolva már így is néha beleér, de elől lenne vele probléma?

Há ezt passzolom, sima 13-as gyári gumijaim vannak ültetés nélkül. <_<

Link to comment
Megosztás:

és mekkora lenne az az ültetés, aminél még maradhatna a gyári lengéscsillapító?

40nél még maradhat, de nem ér semmit. Pattogni fog tőle a kocsi az összes úthibán. Belemész egy gödörbe és utána még kettőt pattan (jó ez egy kis túlzás, de nem áll messze a valóságtól).

Az ültetés lényege ugye a jó útfekvés lenne, de ezt el is bukod, ha nincs sportgátló hozzá, csak kényelmetlen lesz, de jobb nem.

Link to comment
Megosztás:

igen, én is az olvastam, hogy 40 felett ajánlott a gátló cserélése

7J*15, ET 25-ös felnim van 195-ös gumikkal. Hátul vissza lesz hajtva a sárvédő pereme, mert megpakolva már így is néha beleér, de elől lenne vele probléma?

Én úgy tudom hátul szűkebb, szóval ha elfér valahogy, akkor elöl nem gond.

(ebben most nem vagyok 100%)

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom hátul szűkebb, szóval ha elfér valahogy, akkor elöl nem gond.

(ebben most nem vagyok 100%)

aha

nekem elsősorban nem igazán a jobb útfekvés miatt kellene, hanem a kinézet miatt. De ha annyira kemény és rázós lesz, hát akkor nem tudom...

Előbb kellett volna gondolkodnom, ~2 éve lettek cserélve a gátlók <_<

Link to comment
Megosztás:

Bal első keréktől, éles fémes csörgést hallok minden eggyes kis úthibára, itt nem kátyúra, hanem két centis repedésre gondolok!

Olyan mintha vas lemezen egy csövet rajta dobálva zörgetnék.

Látni nm látok semmit, a rugók nem töröttek, gátlók kicsit vackok de nem halott teljesen, és egyébb helyen se látok mást ami okozhatná.

Merjek így vele hazamenni hétvégén 380km vagy üröljek ha a futóművesig eljutok egyáltalán?

Soha nem volt ilyen hangja és más autóban sem hallottam ilyet még!

Link to comment
Megosztás:

Bal első keréktől, éles fémes csörgést hallok minden eggyes kis úthibára, itt nem kátyúra, hanem két centis repedésre gondolok!

Olyan mintha vas lemezen egy csövet rajta dobálva zörgetnék.

Látni nm látok semmit, a rugók nem töröttek, gátlók kicsit vackok de nem halott teljesen, és egyébb helyen se látok mást ami okozhatná.

Merjek így vele hazamenni hétvégén 380km vagy üröljek ha a futóművesig eljutok egyáltalán?

Soha nem volt ilyen hangja és más autóban sem hallottam ilyet még!

kipufogó ill. a hővédő lemezek a helyükön?

Link to comment
Megosztás:

Nem néztem de azok má zörögtek és helyre lettek téve.

Sajnos nekem nagyon a bal első keréktől jön, és minden legapróbb hibára csörög de nagyon csúnyán!

Gondolom az alap dolgokat már megnézted: kerékcsavarok jól meghúzva, féktárcsa mögötti védőlemez helyén, lengéscsillapító ok, esetleg dísztárcsa. A toronynál minden csavar jól meghúzva? A szilent rögzítő kis csavarok és a kupak alatti lengéscsillapító vége is, stabród bekötés, esetleg féknyereg...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.