Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hi all.

Olyan nyűgöm van,hogy pár napja erős kopogó hang hallatszik a bal oldali kerék felöl,ha balra fordítom a kormányt,sőt,néha egyenesben is hallani....Jobbos kanyarokban semmi.

Ha gázt adok,akkor pedig rántás/koppanás szerű hangot hallani...

Talán féltengely problematika???

Feküdj alá, nézd meg a középdobnál megvan-e mindkettő gumibak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne olyan kérdésem hogy:ha gólyalábat cserélek,akkor a régiből a csapágyakat amiket nem olyan rég cseréltem (kb 2000 km van benne) ki lehet-e venni belőle úgy hogy ne sérüljön és beletegyem az újba mert cserések lennének a gátlóim.Tudniillik a régi kedves fickó okos szerelője nem tudta szétszedni,vagy lusta volt mert ez gyorsabb hogy patront cseréljen,ezért komplett gólyalábakra cserélte mindkettőt ami nem patronos. <_< Nem olcsó.Bontóban lenne 2db gólya rugókkal+ elpukkant patronokkal olcsón,de nem tudni milyenek a csapágyak benne.Ezért érdekelne legjobban mert nem gagyi csapágyakat vettem bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne olyan kérdésem hogy:ha gólyalábat cserélek,akkor a régiből a csapágyakat amiket nem olyan rég cseréltem (kb 2000 km van benne) ki lehet-e venni belőle úgy hogy ne sérüljön és beletegyem az újba mert cserések lennének a gátlóim.Tudniillik a régi kedves fickó okos szerelője nem tudta szétszedni,vagy lusta volt mert ez gyorsabb hogy patront cseréljen,ezért komplett gólyalábakra cserélte mindkettőt ami nem patronos. <_< Nem olcsó.Bontóban lenne 2db gólya rugókkal+ elpukkant patronokkal olcsón,de nem tudni milyenek a csapágyak benne.Ezért érdekelne legjobban mert nem gagyi csapágyakat vettem bele. :D

Fogóval kitekered az anyát, és kiveszed a gátlót...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne olyan kérdésem hogy:ha gólyalábat cserélek,akkor a régiből a csapágyakat amiket nem olyan rég cseréltem (kb 2000 km van benne) ki lehet-e venni belőle úgy hogy ne sérüljön és beletegyem az újba mert cserések lennének a gátlóim.Tudniillik a régi kedves fickó okos szerelője nem tudta szétszedni,vagy lusta volt mert ez gyorsabb hogy patront cseréljen,ezért komplett gólyalábakra cserélte mindkettőt ami nem patronos. <_< Nem olcsó.Bontóban lenne 2db gólya rugókkal+ elpukkant patronokkal olcsón,de nem tudni milyenek a csapágyak benne.Ezért érdekelne legjobban mert nem gagyi csapágyakat vettem bele. :D

Sztem megfelelő présgéppel ki lehet nyomni őket úgy, hogy ne sérüljenek. Csak arra kell figyelni, hogy csak a külső gyűrűt érje nyomóerő a kiszedésnél.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne olyan kérdésem hogy:ha gólyalábat cserélek........

Lehet olyat is kapni hozzá, ami nem patronos? :D

Meglehet próbálni kiszedni a csapágyakat, de az se biztos, hogy jó a mérete a másikba. Tudtommal van legalább 3 féle lehetőség..... <_<

Link to comment
Megosztás:

sziasztok:)

2 éve kaptam egy jobb első defektet, és kerékcsere közben derült ki, hogy a 13"-os felni nem megy fel előre a féknyereg miatt. az autó ECO-TEC motoros 1.6 16v. Többi f astrán látom elől a 13-as kereket, de nekem sehogy se megy fel. Miért van ez? Előre is köszönöm a válasz:)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok:)

2 éve kaptam egy jobb első defektet, és kerékcsere közben derült ki, hogy a 13"-os felni nem megy fel előre a féknyereg miatt. az autó ECO-TEC motoros 1.6 16v. Többi f astrán látom elől a 13-as kereket, de nekem sehogy se megy fel. Miért van ez? Előre is köszönöm a válasz:)

Mert 256-os féked van. Arra csak a 14"-os felni megy rá minimum. Amin 13-ast látsz, azon csak 236-os fék van.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok:)

2 éve kaptam egy jobb első defektet, és kerékcsere közben derült ki, hogy a 13"-os felni nem megy fel előre a féknyereg miatt. az autó ECO-TEC motoros 1.6 16v. Többi f astrán látom elől a 13-as kereket, de nekem sehogy se megy fel. Miért van ez? Előre is köszönöm a válasz:)

Mert neked nagyobb, 256-os fékek vannak fönt elöl. 236-ra még felmegy a 13-as, de azok akik meg is tudnak állni, azok 14 fölöttivel járnak :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Mert neked nagyobb fékek vannak fönt elöl. 236-ra még felmegy a 13-as, de azok akik meg is tudnak állni, azok 14 fölöttivel járnak :) :D

Megelőztelek, avagy ámeriákiul: shotgun! :D

Amúgy 236-os hűtöttel is megállok neked úgy, hogy ráborulsz ülésestől a műszerfalra és még az övfeszítő is elszól (tapasztalat :D). Csak értelmes tárcsa+betét kombót kell alkalmazni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Megelőztelek, avagy ámeriákiul: shotgun! :D

Amúgy 236-os hűtöttel is megállok neked úgy, hogy ráborulsz ülésestől a műszerfalra és még az övfeszítő is elszól (tapasztalat :D). Csak értelmes tárcsa+betét kombót kell alkalmazni. <_<

Jóóvanna... kicsit eltúloztam, én is megállok a 236hűtöttel, de egy nagyobbal még szívesebben állnék meg :) :D

Az ülést nem szoktad lecsavarozni? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mert neked nagyobb, 256-os fékek vannak fönt elöl. 236-ra még felmegy a 13-as, de azok akik meg is tudnak állni, azok 14 fölöttivel járnak :D <_<

köszi:) voltunk vele bajba. Le kellett venni a hátsó kereket, feltenni előre, a pótkereket meg hátra tenni...:D akkor dobom is ki a pótkereket...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Honnan lehet tudni, hogy toronycsapágyas a gép?

Egyáltalán pontosan hogyan működik az a toronycsapágy? ( nem vagyok analfabéta a műszaki dolgokhoz, csak nem értem, hogy minek az oda)

Ha jók az ismereteim, a rugó támassza a csapágyat... és ennyi

mi a fenének oda csapágy? vagy a rugó végez más irányú mozgást is?

nem értem... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Honnan lehet tudni, hogy toronycsapágyas a gép?

Egyáltalán pontosan hogyan működik az a toronycsapágy? ( nem vagyok analfabéta a műszaki dolgokhoz, csak nem értem, hogy minek az oda)

Ha jók az ismereteim, a rugó támassza a csapágyat... és ennyi

mi a fenének oda csapágy? vagy a rugó végez más irányú mozgást is?

nem értem... <_<

Kormányzáskor ropogó hangot ad.

Itt vagy itt olvashatsz róla. :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nekem olyan problémám és egyben kérdésem lenne hogy a meglévő első ültetők sürgősen cserére szorulnak, viszont csak első ültető rugókat nem találok sehol, mindenhol csak szettben van (4db)

a kérdésem az lenne hogy, visszatenném a gyári rugókat viszont vágni kellene belőle leg. 1 szintet hogy amíg nem találok első ültető rugópárt, hogy ne legyen a kocsi orra az egekben ..

valaki akinek volt már ilyen "házi" rugóvágása astránál írjon már legyenszives hogy ideiglenesen kivitelezhető e a dolog?! hátrány stb

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy C16NZ-s Astra F Caravan-om, és megfordult a fejemben, hogy le kéne ültetni. Én erre gondoltam: http://www.ta-technix.hu/virtuemart/ULTET%...40/40mm-es.html Ekkora ültetésnél kell még valamit cserélni? (lengéscsillapító, stabilizátor) Műszakin lenne vele valami gond?

Ezt a márkát nagyra tartjuk. <_< Egyébként mást cserélni nem kötelező, de erősen ajánlott a sportgátló berakása is.

Műszakin természetesen nem szeretik az ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.