Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Első párad nincs véletlenül dízel Caravanhoz? Egyik haver azt keres, olyat, ami még nem lágyult ki, és nem a földet túrja vele a kocsi orra.

Az nincs sajnos. Van egy pár törött gyárim, egy pár törött GSi (állítólag, bár magasabb lett az orra), ez van a kocsiban. Előkotortam múltkor a törött darabokat, mint két iker, még a törés is egyforma :lol:

És van egy garnitúra GSi, ezt most hozzá tudtam mérni a gyárihoz, alacsonyabb lesz (hátul lehet hogy túlságosan is). Tavasszal megy a kocsi alá.

Link to comment
Megosztás:

Az nincs sajnos. Van egy pár törött gyárim, egy pár törött GSi (állítólag, bár magasabb lett az orra), ez van a kocsiban. Előkotortam múltkor a törött darabokat, mint két iker, még a törés is egyforma :lol:

És van egy garnitúra GSi, ezt most hozzá tudtam mérni a gyárihoz, alacsonyabb lesz (hátul lehet hogy túlságosan is). Tavasszal megy a kocsi alá.

Lehet hogy elöl a nem fog rajta ültetni.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy elöl a nem fog rajta ültetni.

Fog, mert kiszerelve is vagy 2cm-vel alacsonyabb a GSi, mint az SE. Ami most van bent kb. 5cm-vel volt magasabb, bíztam benne, hogy majd összemegy beszerelve, de nem. Viszonyítás: gyárival (jó, gondolom kilágyult már kicsit) 2cm-rel volt lejjebb, mint apám '01-es Classicja. A mostanival meg 2cm-rel feljebb, mint apámé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fog, mert kiszerelve is vagy 2cm-vel alacsonyabb a GSi, mint az SE. Ami most van bent kb. 5cm-vel volt magasabb, bíztam benne, hogy majd összemegy beszerelve, de nem. Viszonyítás: gyárival (jó, gondolom kilágyult már kicsit) 2cm-rel volt lejjebb, mint apám '01-es Classicja. A mostanival meg 2cm-rel feljebb, mint apámé :lol:

Rugómagasságra nem feltétlenül szabad adni, mert más a keménysége.

Link to comment
Megosztás:

Asszem Novy érdeklődött, hogy a GSi pótstabot fel lehet-e fogatni az alap hídra.

Igen:

1. 2.

Megvan előre is a 22-es, tavasszal bekerül.

igen igen érdeklődtem, mert még nem láttam ilyet(se :lol: ) és kivi voltam hogyan is néz ki.

jó cuccnak tünik, biztos többet merevít, mint a gyári belső

az árra én is kivi vok :lol:

kössz Losee

Link to comment
Megosztás:

7e az elsővel együtt.

Érezni valamit? Nem feszegettem a határokat, mióta bent van csak hó meg taksony van az úton. Picit feszesebbnek érezni, főleg kátyúnál. Majd a nyári gumival!

Novy: szívesen!

Hol lehet ilyen beszerezni? Esetleg engem is érdekelne. Az első beszereléséről nincs véletlenül képetek?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.