Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

még egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy GSI be uj lengéscsillapítót lehet venni??

eddig még nem láttam bárdinál meg unixnál, hogy ki lenne írva, hogy GSI lengéscsillapító.

mert nincs is külön. csak a gyárit különböztetik meg cikkszámon, annak asszem erősebb a szára... vagy valami ilyesmi.

de mindegyik F astrába ugyanolyan patron megy előre.

Link to comment
Megosztás:

Miért lenne?

mit miért?

a már sokat emlegetett GSI-s ismerősnek 14éves volt a kocsi, és gyári patronokkal volt akkor is, és olyan kemény volt, hogy az enyém akkor 6 évesen se volt még csak a közelébe se.

és most azon gondolkozom, hogy ha esetleg egyszer rugókat cserélnék, akkor gátlót se ártana, merthogy a sportosabb futóművekben általában a gátló is keményebb.

Link to comment
Megosztás:

mit miért?

a már sokat emlegetett GSI-s ismerősnek 14éves volt a kocsi, és gyári patronokkal volt akkor is, és olyan kemény volt, hogy az enyém akkor 6 évesen se volt még csak a közelébe se.

és most azon gondolkozom, hogy ha esetleg egyszer rugókat cserélnék, akkor gátlót se ártana, merthogy a sportosabb futóművekben általában a gátló is keményebb.

Hogy állapítottad meg milyen kemény?

Link to comment
Megosztás:

Hogy állapítottad meg milyen kemény?

megrázod a kocsit, és érzed, jó ez adódhat simán csak a rugóbol is, de nem véletlenül szokták keményíteni a gátlókat is.

de ha a gsi be nincs keményebb, akkor sorry, csak ez a gondolatom volt, hogy va az is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha ki szeretném cserélni a toronygumit, azt csapággyal együtt, adják vagy külön is lehet venni? Esetleg érdemes cserélni kompletten? Előre is köszönöm.

+

Mi lehet a különbésg a 2 Kayaba gátló között? Talán Keménység?

- Kayaba Excel-G

- Kayaba Ultra SR

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. volna egy gyors villámkérdésem.

a calibra gyári rugóját nem lehet berakni az astrába ugy?

csak azért kérdem, mert volna 1 garitúra cali rugó szinte ingyen, és ako nem kéne bontottat venni sokpénzért :D

ha annyira ócsó, akkor kérd el, és próbáld bele

Link to comment
Megosztás:

Lehet nincs egy fogtömése sem. Akkor lehet én is bevállalnám, igaz a vesém még leszakadhatna ... :)

Ha jól látom ez egy egyszerű ültető szett 4 rugó +4 lengéscsillapító. 40mm ültetéssel. Egy biztos sokat oda fogja verni az alját amint letér a jobb főútakról

Éppen ezért kérdem, hogy vajon megéri az a kis esztétika az egészet?

Link to comment
Megosztás:

Lehet nincs egy fogtömése sem. Akkor lehet én is bevállalnám, igaz a vesém még leszakadhatna ... :)

Ha jól látom ez egy egyszerű ültető szett 4 rugó +4 lengéscsillapító. 40mm ültetéssel. Egy biztos sokat oda fogja verni az alját amint letér a jobb főútakról

4 cm azért még nem a világ

Link to comment
Megosztás:

Nekem akkor is fennakad a kipuff a garázsfeljárón ha sok a cucc vagy ülnek benne.

hát igen, ez nekem is így van a kapubejáróval...

na meg ha a téli kerekek vannak fenn, akkor méginkább.

de aki ültetni akar, az ne akarjon ilyen helyen közlekedni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.