Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Ha pesten a csillaghegyi u. melletti Agrogumihoz mentek és Intergraf Kft. névre kértek számlát 20% kedvezményt kaptok minden árból. Gumi, felni.. minden van, tök korrektek.

tényleg van 20% kedvezmény???

mert akkó nézek vmi jó kis 16-os felnit.... 8)

Link to comment
Megosztás:

Ma ejszaka hallottam fura kopogo hangot kanyarodasnal (nem mindig), illetve kisebb katyuknal is a bal oldalrol, elol. Nem biztos, hogy futomu... Idaig nem volt semmi ilyesmi. Otlet? Talalkozott mar vki hasonloval? Vigyem azonnal ellenorzesre? thx:)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is kérdés. :shock: ..talán gömbfej, ha kanyarodáskor van hangja talán féltengely?

Én is szivtam vele nemrég, kopogott néha de elég hangosan..

3 szerelő nézte meg, egyik sem tudta megmondani mi kopog mert természetesen náluk nem csinálta.

Egy ismerősömmel szétszedtük és hosszas szemle után kiderült h. kicsit meg volt ülve a rugó, néha összeért egy ponton. ..kicseréltem az összeset, és mintha új kocsiba ültem volna :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kess!

20-25% a kedvezmény (alufelnire 25%, pont az áfával olcsóbb), nagyon szép alufelnik vannak 18-20e Ft/db -tól, érdemes megnézni.

A lényeg h. azt kell mondanod h. az Intergraf Kft-tól jöttél (1084 Vig u.), semmit sem fognak kérni (pecsét v. személyi), csak kápét.. ..sőt, rögtön guritják is eléd a piros szőnyeget :)

www.agrogumi.hu

Link to comment
Megosztás:

Kess!

20-25% a kedvezmény (alufelnire 25%, pont az áfával olcsóbb), nagyon szép alufelnik vannak 18-20e Ft/db -tól, érdemes megnézni.

A lényeg h. azt kell mondanod h. az Intergraf Kft-tól jöttél (1084 Vig u.), semmit sem fognak kérni (pecsét v. személyi), csak kápét.. ..sőt, rögtön guritják is eléd a piros szőnyeget :)

www.agrogumi.hu

ok, bekukkantok :wink:

Link to comment
Megosztás:

gabo007, opel16v koszi a valaszokat!

Mostmar egyre hangosabb, es inkabb katyuknal veszem eszre, mint kanyarodasnal. Ja es egyre inkabb az egesz kasznin erzodik, magyaran nem tudom megmondani, pontosan honnan jon a hang. Nemreg csereltem a gumikat nyarira, nem lehet, hogy valamelyik rugoval van vmi problema?

gabo007: ez a 4 rugo kicserelos problema kb mennyibe fajhat egy-egy autoszerelonel? + anyagkoltseg ?

Sajnos en sem bizom a szerelokben annyira, mint kene... szoval fingom sincs mi legyen, igy nagyon "faj" a vezetes :)

koszi a valaszokat

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.