Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

két dolog

inkább három

egyik dolog a szélesség, meg a dőlés

másik, hogy tárcsafékes agyat külön nem biztos találnék, meg lehet drágább is

3. dolog pedig a fékerő szabályozója.

és? találsz hidastul, és felrakod csak a kerékagyakat, mi ebben a bonyolult?

Link to comment
Megosztás:

ezt így kell megszoknod :lol:

egyébként meg ne lázadj, mert direkt nem is vagyok itt sokat, meg keveset írok, hogy ne ríjá :lol:

egyébként jól megvariáltad most is a választ.

a kötél hossza is más, akkor a konzolt kell áthegeszteni.

Talán nem nekem kellene megszokni,hanem neked kellett volna nyelvtanórán jobban figyelni.

Miért lenne megvariálva a válaszom?

Szövegértelmezésnél is hiányoztál? <_<

Lehet a tartót is heggeszteni ide-oda,de minek,ha lehet hozzá gyártatni másik bowdent és akkor nem kell annyit faragni.

Link to comment
Megosztás:

és? találsz hidastul, és felrakod csak a kerékagyakat, mi ebben a bonyolult?

a fékerő szabályozója mondjuk.

meg ha már hidastul veszek, akkor csak felrakom a hidat is nem? ha szélesebb is.

azt a konzolt nem annyira bonyolult áthegeszteni.

csak B veki hídról találok képet, A vekiét már régen láttam, meg akkor ez a része nem is volt napirenden.

vkinek nincs róla képe, hogyan is néz az ki felülről?

Link to comment
Megosztás:

Talán nem nekem kellene megszokni,hanem neked kellett volna nyelvtanórán jobban figyelni.

Miért lenne megvariálva a válaszom?

Szövegértelmezésnél is hiányoztál? <_<

Lehet a tartót is heggeszteni ide-oda,de minek,ha lehet hozzá gyártatni másik bowdent és akkor nem kell annyit faragni.

jólvan már bazki, bocs elütöm elírom, igyekszem nah. (bezzeg másnak nem vered az orra alá ennyit)

és melyik egyszerűbb?

gyártani új bowdent, vagy a konzolt odahegeszteni?

gyártatni meg itt nálunk eléggé macerás.

Link to comment
Megosztás:

a fékerő szabályozója mondjuk.

meg ha már hidastul veszek, akkor csak felrakom a hidat is nem? ha szélesebb is.

azt a konzolt nem annyira bonyolult áthegeszteni.

csak B veki hídról találok képet, A vekiét már rágen láttam, meg akkor ez a része nem is volt napirenden.

vkinek nincs róla képe, hogyan is néz az ki felülről?

feladom. szenvedj feleslegesen 05etért...szerelj 4x annyit, hegessz, vágj, égjen a kezed alatt a munka....

Link to comment
Megosztás:

jólvan már bazki, bocs elütöm elírom, igyekszem nah. (bezzeg másnak nem vered az orra alá ennyit)

és melyik egyszerűbb?

gyártani új bowdent, vagy a konzolt odahegeszteni?

gyártatni meg itt nálunk eléggé macerás.

Mert ha jól megnézed a többiek hozzászólásait,ők legalább egyszer átolvassák,mielőtt a válaszol gombra klikkelnek! :lol:

Mindenki félregépelhet,csak téged nem is érdekel és ez itt nem az index fóruma,szal ennyi igényesség szerintem elvárható.

Nem csak engem zavar...

Szerintem bowdent egyszerűbb gyártatni,ha van rá lehetősége.Leméri,legyártják és nem olyan vészes az ára sem.

Gepárd Pestának is ez a cél,de lusta rá! <_<

Ő mai napig azt mondja semmi különös változást nem érez a tácsák miatt.

Szerintem többet ér inkább 256-ra váltani elöl és nagyobb rásegítőt felrakni,de akkor meg az ABS hiánya jön elö...

Link to comment
Megosztás:

JOhnny te most miről beszélsz??

Astra Veki Cali híd.

az astra és cali hídja( vagy hátsó futómű) annyira nem hasonlít hogy azt se lehetne megmondani, hogy egy márkáról van szó.

de most hogy jött oda a veki híd...

nemértem.

Az A veci és cali hídja(nem a 4x4 és a veci 2000) felépítésüket és felfogatásukat tekintve szinte ugyanolyanok.

A két autó padlólemeze ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Mert ha jól megnézed a többiek hozzászólásait,ők legalább egyszer átolvassák,mielőtt a válaszol gombra klikkelnek! :lol:

Mindenki félregépelhet,csak téged nem is érdekel és ez itt nem az index fóruma,szal ennyi igényesség szerintem elvárható.

Nem csak engem zavar...

Szerintem bowdent egyszerűbb gyártatni,ha van rá lehetősége.Leméri,legyártják és nem olyan vészes az ára sem.

Gepárd Pestának is ez a cél,de lusta rá! <_<

Ő mai napig azt mondja semmi különös változást nem érez a tácsák miatt.

Szerintem többet ér inkább 256-ra váltani elöl és nagyobb rásegítőt felrakni,de akkor meg az ABS hiánya jön elö...

én is elolvasom... de mindegy, meg az is mindegy, hogy a többiek is hiába olvassák, néha nekik is marad hiba FELY pl... de arra se szólt senki.

ha eljutok odáig, én se 236os hoz fogom feltenni hátra a tárcsát.

legyártatni meg ott lehet egyszerűbb, de itt egy Hf síkoltatásért is 100kmeket kell menni, és ez egy elég hétköznapi dolog autóval kapcsolatosan.

Link to comment
Megosztás:

Az A veci és cali hídja(nem a 4x4 és a veci 2000) felépítésüket és felfogatásukat tekintve szinte ugyanolyanok.

A két autó padlólemeze ugyanaz...

én álltam már sima frontos Cali alatt, és az alatt hátúl az a bőlcsőszerű híd volt.

akkor ezekből is van többféle?? vagy amit én láttam, az már valami átalakított volt?

Link to comment
Megosztás:

én is elolvasom... de mindegy, meg az is mindegy, hogy a többiek is hiába olvassák, néha nekik is marad hiba FELY pl... de arra se szólt senki.

ha eljutok odáig, én se 236os hoz fogom feltenni hátra a tárcsát.

Még mindig nem érted a lényeget,szal mindegy...

236-hoz a hátsó tárcsának annyi értelme,hogy szinte semmi <_< vagyis de,pénzkidobás!

én álltam már sima frontos Cali alatt, és az alatt hátúl az a bőlcsőszerű híd volt.

akkor ezekből is van többféle?? vagy amit én láttam, az már valami átalakított volt?

Többféle van,igen.

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem érted a lényeget,szal mindegy...

236-hoz a hátsó tárcsának annyi értelme,hogy szinte semmi <_< vagyis de,pénzkidobás!

Többféle van,igen.

de ezt miért nekem mondod? én se tervezem 236os elsőhöz a hátsó tárcsát.

a hídhoz meg ilyet találtam:

"pontosítok, nem futómű, hanem a híd az összes Calibra megkapta az A Omega hátsó hidat, középen megvan a diffi helye is."

akkor gondolom én ilyet láttam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Astra F 1.7DTL-t 95-ös.

A verda nagyon tetszik! :lol:

Csak van egy kicsi szépséghibája: valami kopog hátul 5 személlyel, vagy megrakva! (4 személlyel semmi gond)

Nem tudjátok mi lehet az?

Sima úton semmi gáz, de ahogy kicsit gödrösebb az út hallatszik valami dübögésféle! (kicsike apró gödröknél is)

Gondoltam biztos xarok a rugók: vettem 2 zsír újat! de csere után UGYANAZ <_<

Na nem baj 2 db új lengéscsillapító! de csere után UGYANAZ :lol:

Szerintetek Gumisilent baja lenne? (azt is mondták, lehet az a baj) már megrendeltem azt is, hátha :lol:

Nagyon el vagyok keseredve!

Amúgy a verdában 230.000 Km-van, de a mocija még mindíg írtó pöpec, nem egy gyorsulási verda, de azért naon jó! :lol:

Léccike ha tudtok segítsetek!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Astra F 1.7DTL-t 95-ös.

A verda nagyon tetszik! :lol:

Csak van egy kicsi szépséghibája: valami kopog hátul 5 személlyel, vagy megrakva! (4 személlyel semmi gond)

Nem tudjátok mi lehet az?

Sima úton semmi gáz, de ahogy kicsit gödrösebb az út hallatszik valami dübögésféle! (kicsike apró gödröknél is)

Gondoltam biztos xarok a rugók: vettem 2 zsír újat! de csere után UGYANAZ <_<

Na nem baj 2 db új lengéscsillapító! de csere után UGYANAZ :lol:

Szerintetek Gumisilent baja lenne? (azt is mondták, lehet az a baj) már megrendeltem azt is, hátha :lol:

Nagyon el vagyok keseredve!

Amúgy a verdában 230.000 Km-van, de a mocija még mindíg írtó pöpec, nem egy gyorsulási verda, de azért naon jó! :lol:

Léccike ha tudtok segítsetek!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!!!!!

a kipufogó nem ér bele a hídba mikor meg van pakolva??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Astra F 1.7DTL-t 95-ös.

A verda nagyon tetszik! :lol:

Csak van egy kicsi szépséghibája: valami kopog hátul 5 személlyel, vagy megrakva! (4 személlyel semmi gond)

Nem tudjátok mi lehet az?

Sima úton semmi gáz, de ahogy kicsit gödrösebb az út hallatszik valami dübögésféle! (kicsike apró gödröknél is)

Gondoltam biztos xarok a rugók: vettem 2 zsír újat! de csere után UGYANAZ <_<

Na nem baj 2 db új lengéscsillapító! de csere után UGYANAZ :lol:

Szerintetek Gumisilent baja lenne? (azt is mondták, lehet az a baj) már megrendeltem azt is, hátha :lol:

Nagyon el vagyok keseredve!

Amúgy a verdában 230.000 Km-van, de a mocija még mindíg írtó pöpec, nem egy gyorsulási verda, de azért naon jó! :lol:

Léccike ha tudtok segítsetek!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!!!!!

Talán a híd ér neki valaminek, vagy a kerék ér bele a kerékjárati dobba vagy dobbetétbe.

Link to comment
Megosztás:

Talán a híd ér neki valaminek, vagy a kerék ér bele a kerékjárati dobba vagy dobbetétbe.

Én is a hídra gondolok, de a kerék nem ütődik fel semminek, sehol se látszik kopás, vagy dörzsölés, azt néztem már! és ha megpakolom, akkor se megy le a hátulja nagyon, de elképzelhető, hogy az van amit te mondasz! Holnap ennek is utánnanézek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.