Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nem vettem szemétkedésnek poén volt, de ölelkezni viszont tényleg ne akarjá. :lol: <_< :lol: :lol: :lol: :lol:

megállás után is hallod a csikorgó hangot????

vmi nem lóg a mocitérben?? mert ha megállás után is hallani, akkor annak nem lehet köze a kerékhez.

Link to comment
Megosztás:

megállás után is hallod a csikorgó hangot????

vmi nem lóg a mocitérben?? mert ha megállás után is hallani, akkor annak nem lehet köze a kerékhez.

hallom de nem csikorgó hang, hanem inkább ilyen "forgás közben hozzáér a fém a fémhez kicsit" hang és amikor megállok az a valami még pörög. De hogy mi a franc lehet... <_<

Link to comment
Megosztás:

Elnézést, nem akartam szemétkedni :lol: ..csak egy kicsit. :D :lol:

Mé' Mi a baj a "szpinnerdísztácsájimval"? Tök jól mutat a krómozott ajtóélekhez és a rajtuk lógó kékledes fényvisszaverőkhöz. :lol: :lol: :) Amúgy komolyan azthittem bekulázok a röhögéstől, láttam ilyen carokat egy OFF S-mercin ON

Amúgy Zsolti, tuti bal előről hallod és nem a ventilátor környékéről? <_< Nekem akkor volt ilyen sebességhez köthető semmi másra nem hasonlító hangra vadászás amikor belelógott egy drót a ventibe, és amikor a menetszél, vagy a meleg megforgatta akkor lett hangja. :lol: Lehet hogy tök hülyeség, de nekem eszembe jutott hogy "mi van ha" :lol:

Link to comment
Megosztás:

hallom de nem csikorgó hang, hanem inkább ilyen "forgás közben hozzáér a fém a fémhez kicsit" hang és amikor megállok az a valami még pörög. De hogy mi a franc lehet... <_<

ez extrém lenne, de abs es a kocsi? a karika a helyén van?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Zsolti, tuti bal előről hallod és nem a ventilátor környékéről? <_< Nekem akkor volt ilyen sebességhez köthető semmi másra nem hasonlító hangra vadászás amikor belelógott egy drót a ventibe, és amikor a menetszél, vagy a meleg megforgatta akkor lett hangja. :lol: Lehet hogy tök hülyeség, de nekem eszembe jutott hogy "mi van ha" :lol:

Vazze... most mondasz valamit, mer ugye menetközben a menetszél csak nagy sebességgel hajthatja meg a ventit és ha beleér valami akkor az adhat ilyen hangot... Sőt még megállás után is zöröghet... Mindjá ki is megyek megnézem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem szemétkedésnek poén volt, de ölelkezni viszont tényleg ne akarjá. :lol: :lol:

:lol: :lol:

Amúgy Zsolti, tuti bal előről hallod és nem a ventilátor környékéről? <_< Nekem akkor volt ilyen sebességhez köthető semmi másra nem hasonlító hangra vadászás amikor belelógott egy drót a ventibe, és amikor a menetszél, vagy a meleg megforgatta akkor lett hangja. :lol: Lehet hogy tök hülyeség, de nekem eszembe jutott hogy "mi van ha" :lol:

Ez nekem is eszembe jutott, de én inkább a fűtőventire gondoltam. Zsoltee, az nem zörög ha bekapcsolod? Illetve ha bekapcsolva hagyod, és úgy állsz meg, akkor is hallod a hangot? Nekem a Skodeszon volt hasonló. A menetszél is megpörgette, de nem olyan gyorsan mint ha bekapcsoltam volna, és olyankor olyan csesszegő hangot adott ki.

Link to comment
Megosztás:

Először is:

ico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gif

Másodszor is itt a bűnös:

F_nyk_p-0217_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gondolom annyira gyári alkatrész mint állat, főleg hogy nem fogott semmit, csak ottvolt az egyik csövön, még meg sem volt húzva vagy valami, csak így volt rajta. Ezúton is pusziltatom a kocsi előző gazdáját. <_<

Dáwid te meg király vagy, de én má elvittem volna szerelőhöz, azmeg mondta volna hogy semmi baja, de 60ezer. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először is:

ico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gif

Másodszor is itt a bűnös:

Gondolom annyira gyári alkatrész mint állat, főleg hogy nem fogott semmit, csak ottvolt az egyik csövön, még meg sem volt húzva vagy valami, csak így volt rajta. Ezúton is pusziltatom a kocsi előző gazdáját. <_<

Dáwid te meg király vagy, de én má elvittem volna szerelőhöz, azmeg mondta volna hogy semmi baja, de 60ezer. :lol:

Ez mehet a GyIK-be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először is:

ico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gifico_respect.gif

Másodszor is itt a bűnös:

Gondolom annyira gyári alkatrész mint állat, főleg hogy nem fogott semmit, csak ottvolt az egyik csövön, még meg sem volt húzva vagy valami, csak így volt rajta. Ezúton is pusziltatom a kocsi előző gazdáját. <_<

Dáwid te meg király vagy, de én má elvittem volna szerelőhöz, azmeg mondta volna hogy semmi baja, de 60ezer. :lol:

az szép még le se vágta azt a picit túllógó 30cm felesleget :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először is:

ico_respect.gif

Másodszor is itt a bűnös:

img]http://kepfeltoltes.hu/090503/F_nyk_p-0217_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gondolom annyira gyári alkatrész mint állat, főleg hogy nem fogott semmit, csak ottvolt az egyik csövön, még meg sem volt húzva vagy valami, csak így volt rajta. Ezúton is pusziltatom a kocsi előző gazdáját. :lol:

Dáwid te meg király vagy, de én má elvittem volna szerelőhöz, azmeg mondta volna hogy semmi baja, de 60ezer. :lol:

;) nincsmit, :lol: Amúgy valamelyik csőről nem hiányzik az a cucc? Hátha nem csak zajgyártási céllal volt az benne <_<

60ezer?? áhh, nálam csak 40 lesz :lol: :lol: :D

Különben meg szép az a motortér :lol: el tudnék képzelni egy ilyet az olajváram helyén :)

Link to comment
Megosztás:

Másodszor is itt a bűnös:

http://kepfeltoltes.hu/090503/F_nyk_p-0217...ltoltes.hu_.jpg

Gondolom annyira gyári alkatrész mint állat, főleg hogy nem fogott semmit, csak ottvolt az egyik csövön, még meg sem volt húzva vagy valami, csak így volt rajta. Ezúton is pusziltatom a kocsi előző gazdáját. <_<

Dáwid te meg király vagy, de én má elvittem volna szerelőhöz, azmeg mondta volna hogy semmi baja, de 60ezer. :lol:

Nem is tudtam,hogy rózsaszínű szelepfedeled van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: nincsmit, :lol: Amúgy valamelyik csőről nem hiányzik az a cucc? Hátha nem csak zajgyártási céllal volt az benne <_<

60ezer?? áhh, nálam csak 40 lesz

Sima kábelkötegelő és mondom meg se volt húzva csak ott volt... lehet hogy volt valami extra tuning cucc a kocsin mintpl nejon vagy ledsor vagy ilyesmi és ez azt tartotta, bár még mindíg nem értem hogy a végét ami nem 30 csak 24,5 cm hosszú volt, mérnem vágta le. :lol: :lol:

zocsa: a szelepfedél hol rózsaszín? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sima kábelkötegelő és mondom meg se volt húzva csak ott volt... lehet hogy volt valami extra tuning cucc a kocsin mintpl nejon vagy ledsor vagy ilyesmi és ez azt tartotta, bár még mindíg nem értem hogy a végét ami nem 30 csak 24,5 cm hosszú volt, mérnem vágta le. <_< :lol:

zocsa: kénemikénemi? :lol: :lol:

óóóhhh elnézést képről tévedtem 5,5cmet :lol:

de sztem mennyünk át az egyébbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Fura hang zavar mostanában az első futómű felől, hátha Nektek van rá tippetek, mi lehet a baja. Kb. a kerék forgásának sebességével arányos, fémes (vagy talán inkább kemény műanyagos) morgó hang, amely ha lassan gurulok, tovább tart, ha kb. 50-60-al megyek, akkor rövidebb, de persze sűrűbb. Néha abbamarad egy hétre, néha visszajön. 70 felett a menetzajtól már nem hallani.

A gázpedálon érzek némi vibrációt menetközben, főleg országúti tempónál, de nem jelentőset.

Próbáltam jobbra-balra kicsit megrángatni az autót, de akkor pont nem produkálta a hangot egyébként sem, egyenes menetben. Amennyire tudtam megnéztem, nem ér be sehova semmi, de persze az sincs kizárva. Van valakinek tippje?

Link to comment
Megosztás:

Akkor vegyél és szórakozz évekig a garanciális cserélgetéssel! Te az a típus vagy, akinek nem érdemes tanácsot adni, mert mindenben a hibát keresed.

Na köszi. Nem szerettelek volna megsérteni, csak arra akartam rámutatni, hogy az általánosítás nem mindig jó megoldás. Nem kell rögtön letépni a fejemet. <_<

Mellesleg kedves, hogy röviden ítélkeztél is rólam, annak ellenére, hogy nem is ismersz.

Link to comment
Megosztás:

Na köszi. Nem szerettelek volna megsérteni, csak arra akartam rámutatni, hogy az általánosítás nem mindig jó megoldás. Nem kell rögtön letépni a fejemet. <_<

Mellesleg kedves, hogy röviden ítélkeztél is rólam, annak ellenére, hogy nem is ismersz.

Ebben az esetben a "mi" védelmünkre van az általánosítás! Erre Te nemhogy örülnél, hogy van 1 + infód, hogy melyik lengéscsillapítóval lehetnek nagy gondok, inkább belém kötsz. Szóval röviden nem a jót igyekszel meglátni.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.