Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Most megnéztem a kódját meg a webshop-ban lévőét és ez tényleg ABS-es....

Vihetem vissza ;)

Köszi, hogy szóltatok, legalább nem szerelésnél koppant az állam.

az a baj, hogy számla nélkül nem veszik vissza

pedig mondhatnád, hogy ezt itt vetted, és te mondtad, hogy neked nem ABS es kell, de ezt kaptad, ez pedig az, szóval cseréljék ki és adják vissza a zsét, ha már kicsesztek veled.

de így is a sima árárt fizeted, szóval nyema pézzzz

Link to comment
Megosztás:

Most megnéztem a kódját meg a webshop-ban lévőét és ez tényleg ABS-es....

Vihetem vissza ;)

Köszi, hogy szóltatok, legalább nem szerelésnél koppant az állam.

Nem koppant volna, ugyanúgy felmegy, csak felesleges rajta a póluskerék. Ennyi. De így jobb lesz. ;)

Jaja. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem koppant volna, ugyanúgy felmegy, csak felesleges rajta a póluskerék. Ennyi. De így jobb lesz. ;)

nakünk nem lehet levenni?

nekem itt van az asztalon, egy csilli villi póluskerék, üveglap alatt telefontartónak ;)

és azt simán le lehetett kocogtatni.

R autóról való.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, jó lesz az is, lényeg hogy motorméret-típus szerint van 3 féle, az már mellékes hogy ABS-es vagy nem.

Közben mondta a srác, hogy tudta, hogy ABS-es, csak le kell róla ütni a póluskereket.

Jah és a durva, hogy az ABS nélküli drágább lenne és várnom is kéne rá ;)

Szóval marad ez ;)

Ugyanitt vadonat új póluskerék eladó ;)

Link to comment
Megosztás:

Közben mondta a srác, hogy tudta, hogy ABS-es, csak le kell róla ütni a póluskereket.

Jah és a durva, hogy az ABS nélküli drágább lenne és várnom is kéne rá ;)

Szóval marad ez ;)

Ugyanitt vadonat új póluskerék eladó ;)

tedd az asztalra dísznek mint én is :P

Link to comment
Megosztás:

Egy pár napja van valami amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Először az tűnt fel hogy balra tekert kormánynál (nem koppig, hanem akár egész enyhén tekerve is) ha ráfékezek, akkor egy elég keserves nyekergős-szenvedést hallat. Mondom, fék... pörsze ez a feltevés jó is volt amíg nem kezdte el ugyan ezt a hangot adni balkanyarban fék nélkül (vagy akár gyorsítás közben is) :P . Jó akkor nem fék... gondoltam kötöm a balkanyarhoz. Ez is jó volt addig amíg egyenesben fékezésnél is el nem kezdte ;) ;) :D :D És mindezt tudjuk a szereléshez legjobb módon. Néha... Ha olyan kedve van csinálja, ha nincs akkor nem. ;) Valaki látott (hallott ) már ilyet, vagy én kezdem a szellemírtást? -_-

Link to comment
Megosztás:

Egy pár napja van valami amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Először az tűnt fel hogy balra tekert kormánynál (nem koppig, hanem akár egész enyhén tekerve is) ha ráfékezek, akkor egy elég keserves nyekergős-szenvedést hallat. Mondom, fék... pörsze ez a feltevés jó is volt amíg nem kezdte el ugyan ezt a hangot adni balkanyarban fék nélkül (vagy akár gyorsítás közben is) :P . Jó akkor nem fék... gondoltam kötöm a balkanyarhoz. Ez is jó volt addig amíg egyenesben fékezésnél is el nem kezdte ;) ;) :D :D És mindezt tudjuk a szereléshez legjobb módon. Néha... Ha olyan kedve van csinálja, ha nincs akkor nem. ;) Valaki látott (hallott ) már ilyet, vagy én kezdem a szellemírtást? -_-

első körben le kell venni a kerekeket, hátha abból is meglehet vmit tudni.

nekem is nyikorog fékezéskor, de semmit se látni, szerintem kezd vála lenni a tárcsának, ésaz nyikorog a betéttel.

porvédő lemezt nézd meg nem ér e hozzá, nekem egyszer az beleért, és az tud elég jol nyikorogni.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Az mennyire normális hogy ha beülnek hátra 2en vagy 3an akkor a fényszóróm az eget pásztázza? Üresen minden ok....

Értem hogy valamennyit leül a segge....de ennyire?

Jó mondjuk nem sürün járok igy...mert a 60 paci kiköpi a lelkét...és éhesebb is ilyenkor ;)

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Az mennyire normális hogy ha beülnek hátra 2en vagy 3an akkor a fényszóróm az eget pásztázza? Üresen minden ok....

Értem hogy valamennyit leül a segge....de ennyire?

Jó mondjuk nem sürün járok igy...mert a 60 paci kiköpi a lelkét...és éhesebb is ilyenkor ;)

nekem a caravan is átment csillagvizsgálóba ha beült hátra apám meg öcsikém. Fényszóró magasság állítóm nincs, csak manuális (értsd kiszáll, felnyit, tekerget, lecsuk, visszaül) de azért mert hetente egyszer beleül a család nem állítom át, úgyhogy égnézés van. Még tavaly ősszel kapott kézzel kovácsolt erősített rugókat, és ezzel jobb a helyzet, de még így is felfelé néz ha beülnek hátra nagyobb népek.

Link to comment
Megosztás:

nekem a caravan is átment csillagvizsgálóba ha beült hátra apám meg öcsikém. Fényszóró magasság állítóm nincs, csak manuális (értsd kiszáll, felnyit, tekerget, lecsuk, visszaül) de azért mert hetente egyszer beleül a család nem állítom át, úgyhogy égnézés van. Még tavaly ősszel kapott kézzel kovácsolt erősített rugókat, és ezzel jobb a helyzet, de még így is felfelé néz ha beülnek hátra nagyobb népek.

No, az ilyen "Te félédnek" ;) szoktam én nyomatni szembe a fényszórót, hogy ők is élvezzenek! ;)

Link to comment
Megosztás:

No, az ilyen "Te félédnek" ;) szoktam én nyomatni szembe a fényszórót, hogy ők is élvezzenek! :P

Igen, én is ha éppen nem én nézem az eget hanem a szembejövő -_- De olyankor amikor én voltam tudomásul vettem hogy megérdemlem :D :P Mostanra egyébként nagyjából sikerült belőni egy olyan magasságot egyébként amivel üres puttonnyal is látok viszonylag normális távolságra, és ha beül a femili teljes létszámban, akkor se villogjanak gyakran. Mostanra csak a nagyon sírós-szájúak villantnak be, ez a beállítás viszonylag jó lett ;) Azért értekelni tudnám a belülről állítható fénycórómagasságot :D De ez ebbe nem adatott mög ;) evvan :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is ha éppen nem én nézem az eget hanem a szembejövő :P De olyankor amikor én voltam tudomásul vettem hogy megérdemlem -_- ;) Mostanra egyébként nagyjából sikerült belőni egy olyan magasságot egyébként amivel üres puttonnyal is látok viszonylag normális távolságra, és ha beül a femili teljes létszámban, akkor se villogjanak gyakran. Mostanra csak a nagyon sírós-szájúak villantnak be, ez a beállítás viszonylag jó lett :P Azért értekelni tudnám a belülről állítható fénycórómagasságot :D De ez ebbe nem adatott mög ;) evvan :D ;)

Bele lehet applikálni... még az is lehet, hogy megvan a kábelezése is, legalábbis nekünk a régi Caravanban megvolt a kábel a lámpáknál és a kapcsolónál is, csak be kellett volna tenni a motorokat meg a kapcsolót. De ha nincs, akkor se nagy ördöngősség, 3 vezeték a motorokhoz (a testtel együtt), amire párhuzamosan kapcsolódnak, plusz a kapcsolónak egy táp és egy test + a belső izzójának egy vezeték a világításkapcsolótól.

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is ha éppen nem én nézem az eget hanem a szembejövő :P De olyankor amikor én voltam tudomásul vettem hogy megérdemlem -_- ;) Mostanra egyébként nagyjából sikerült belőni egy olyan magasságot egyébként amivel üres puttonnyal is látok viszonylag normális távolságra, és ha beül a femili teljes létszámban, akkor se villogjanak gyakran. Mostanra csak a nagyon sírós-szájúak villantnak be, ez a beállítás viszonylag jó lett :P Azért értekelni tudnám a belülről állítható fénycórómagasságot :D De ez ebbe nem adatott mög ;) evvan :D ;)

Bele lehet applikálni... még az is lehet, hogy megvan a kábelezése is, legalábbis nekünk a régi Caravanban megvolt a kábel a lámpáknál és a kapcsolónál is, csak be kellett volna tenni a motorokat meg a kapcsolót. De ha nincs, akkor se nagy ördöngősség, 3 vezeték a motorokhoz (a testtel együtt), amire párhuzamosan kapcsolódnak, plusz a kapcsolónak egy táp és egy test + a belső izzójának egy vezeték a világításkapcsolótól.

Nekem sem volt benne, de már van. A bontóban 5 ezerért adták a motorokat, és a kapcsolót. A műszerfalig ki volt kábelezve, csak előre kellett kihúznom a tyúkbelet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.