Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Vekié olcsóbb, de azon kell egy kicsit hegesztgetni, a fékerőszabályzó konzolját. 15-20 körül van kompletten.

nekem az astrán két "patron" van a kasztni alján, és csak gumifékcső megy hozzá.

nem is tudta még senki a működési elvét elmagyarázni, de a vekin másfajta van?

Link to comment
Megosztás:

nekem az astrán két "patron" van a kasztni alján, és csak gumifékcső megy hozzá.

nem is tudta még senki a működési elvét elmagyarázni, de a vekin másfajta van?

Az astrán fix fékerőszabályzó van,nekem pl a corsán terhelésfüggő...hétvégén cseréltem...elég nagy szívás.

Link to comment
Megosztás:

nekem az astrán két "patron" van a kasztni alján, és csak gumifékcső megy hozzá.

nem is tudta még senki a működési elvét elmagyarázni, de a vekin másfajta van?

igen, és a vekiét kell hagyni és bekötni. tárcsára nem jó a fix fékerőcsökkentő.

Az astrán fix fékerőszabályzó van,nekem pl a corsán terhelésfüggő...hétvégén cseréltem...elég nagy szívás.

Astrákon is csak az 1.4 puritán verziókon van ilyen fix ;)

Link to comment
Megosztás:

8V-s GSi-nél is fix van, ugyanolyan mint az 1.4-esnél, amikor csináltuk ezen filóztam 2 hétig és kiderült, hogy ugyanaz van rajta. ;)

Akkor úgy mondom, hogy 94 után már csak a fapad kisköbcentiben volt fix tudtommal.

De előtte is az összes tárcsás hídnál szabályozott volt.

Link to comment
Megosztás:

mit jelent az hogy fix, és mit az hogy szabályozható.

azt hogy nem is "figyeli" nekem hogy van terhelve?

csak egy gyári értékre van beállítva?

én eddig semmiféle verziót nem tudtam erre elképzelni, hogy működhet.

más autón láttam, hogy rugó rudazat, külön konzolocska, és ahogy mozog a híd, úgy az egész cucc mozog, és azt látni hogy működik, de ez a kis patron...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.