Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok lassan szükségem lesz első lengő cserére. Miért drágább ennyivel az első lengő?

Toronycsapágyak mikor szorulnak cserére? Vagy érdemes lengő cserekor azt is gondolom.

Lengéscsillapítónál kyb-át néztem 20000Ft az jó vagy rossz ár?

Toronycsapágyat milyen márkát érdemes és szabad ;)

Köszi

Nyugodtan vehetsz Sachs-ot is, sztem jobb, mint a Kyb, de olcsóbb (nekem mind a 4 Sachs).

Link to comment
Megosztás:

c20ne rugói mint kiderült (johny Udi ) jók a kismotoros astrák alá is.

és a komplett golyaláb??

erről valaki tud vmit?

vagy ha nem is a komplett, de a patronok?

A komplett sztem azért nem, mert más méretű csapágyak vannak benne, ill. más a féltengelycsukló mérete is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy kerdesem hozzatok-opel astra 93-as 1.4 c14nz -re szeretnek tarcsafeket a hatso reszre. kerdesem kell komplett hatso hidat cserelnem? egyaltalan meg lehet csinalni?olvastam egy par helyen hogy meglehet- esetleg mejik lenne a legjobb megoldas. kosz J. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy kerdesem hozzatok-opel astra 93-as 1.4 c14nz -re szeretnek tarcsafeket a hatso reszre. kerdesem kell komplett hatso hidat cserelnem? egyaltalan meg lehet csinalni?olvastam egy par helyen hogy meglehet- esetleg mejik lenne a legjobb megoldas. kosz J. ;)

Úgy könnyebb a csere, mert különben sok a szívás a kézfékkötél tartójának hegesztgetésével. De ha cserélsz, akkor felejtősek a 13"-as felnik is. Akkor a minimum a 14"-es.

Link to comment
Megosztás:

Úgy könnyebb a csere, mert különben sok a szívás a kézfékkötél tartójának hegesztgetésével. De ha cserélsz, akkor felejtősek a 13"-as felnik is. Akkor a minimum a 14"-es.

Koszi valaszod- jelenleg 15'' alufelni van felteve hatul 205 gumikkal csak nagyon nem szeretem a dob feket. egyszeru a hatso hid csere?

Link to comment
Megosztás:

A komplett sztem azért nem, mert más méretű csapágyak vannak benne, ill. más a féltengelycsukló mérete is.

erre gondoltam én is, azért írtam oda a végére, hogy a gátlók?

hátsó az szerintem gond nélkül hsználható.

de az első patron?

Link to comment
Megosztás:

Koszi a valaszt - szet nezek a napokban a bontokban - kivancsi vagyok talalok! ;)

hátsóhíd csere 20 perc, ha ketten vagytok, egyedül kicsit szopóka a helyére emelkni, de megoldható végülis.

kötelen kívűl a hátsó fékhatárolókat is cserélni kellene...

mert ha nagyobb a fékhatás hútul, befog majd a hátsóféked, és elszállsz kanyarban

elől milyen féked ven?

ajánlatos azt is cserélni 256os hűtöttre :lol:

Link to comment
Megosztás:

hátsóhíd csere 20 perc, ha ketten vagytok, egyedül kicsit szopóka a helyére emelkni, de megoldható végülis.

kötelen kívűl a hátsó fékhatárolókat is cserélni kellene...

mert ha nagyobb a fékhatás hútul, befog majd a hátsóféked, és elszállsz kanyarban

elől milyen féked ven?

ajánlatos azt is cserélni 256os hűtöttre ;)

Elol a gyari tarcsafek van nem reg csereltem, elol jo a fek,hat lehet le cserelem de majd idovel. Kb mijen arban lehet venni a bontobol hatso hidat nem tudod veletlenul? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.