Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Az egy hosszú vasrúd(rugóacélból)két 12-es csavar fogja a hídhoz.

Kadett GSi-jé is jó.

Nekem az astra GSi plusz stabrúdja kellene hátra,de az iszonyat ritka,ha van is,akkor piszok drágán adják.

Kérdés hogy a hátsó futómű stabja mennyire számít. Szerintem kevésbé mint az első.

Link to comment
Megosztás:

Csumi sziasztok!

Lassú kanyarodás közben egyenetlen úton meg meg koppan elől a futómű, kicsit mintha lógna, de mintha a torony felől jönnének a hangok. Egyenes szakaszon viszont nem szólal meg egyáltalán bármilyen hepehupás a talaj. Van közvetlen tippetek, esetleg? Mert csoró világ van mostanság, és jártam már úgy hogy több mindent kicseréltek rajta mire kiderült hogy mi is kopogott igazán. Örülnék ha tudnátok segíteni.

Előre is köszi a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanaz a gondom, en mar csereltem lengescsilapittot-rugokat(egy uj sport futomuvet vettem -40mm), 2 x kormanykazettat. nekem valojaban ki volt menve egy toronycsapagy, kicsereltem de csak kopog,ugyanaz a jelenseg mind pjohnny23 -nal. Kivancsi leszek,mi okozhatja esz a kopogast! J.

Link to comment
Megosztás:

Befújtuk vmi kencével, úgy már könnyebben becsúszott. :)

Nem fogok most az autó alá feküdni, kereket leszedni. ;)

Igen a WD40-eddel, de először sikerült szememfújnom magam. :lol:

Na majd akkor én holnap csinálok pár képet, nekem nem gond a porban csúszkálni egy cartárs kérésére. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Befújtuk vmi kencével, úgy már könnyebben becsúszott. :lol:

Nem fogok most az autó alá feküdni, kereket leszedni. ;)

kérdeztem is, ha csak simán fényképezel akkor nem látszik e

na de majd Zotya :lol:

vigyázzál rá a nyakára ne essen vmi :)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanaz a gondom, en mar csereltem lengescsilapittot-rugokat(egy uj sport futomuvet vettem -40mm), 2 x kormanykazettat. nekem valojaban ki volt menve egy toronycsapagy, kicsereltem de csak kopog,ugyanaz a jelenseg mind pjohnny23 -nal. Kivancsi leszek,mi okozhatja esz a kopogast! J.

Lengőkarszilent...

Link to comment
Megosztás:

Lengőkarszilent...

Kosz! le ellenorzom meg egyszer. Meg egy erdekes dolog amit nem irtam le- ha a jobb elso kereknel rugdosom a gumit akkor halszik ez a kopogas. voltam mar szerelonel regebben, le ellonorizte -a lengokarnal minden ok volt- mondta hogy kormanykazettabol jon a kopogas ,de az nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

Kosz! le ellenorzom meg egyszer. Meg egy erdekes dolog amit nem irtam le- ha a jobb elso kereknel rugdosom a gumit akkor halszik ez a kopogas. voltam mar szerelonel regebben, le ellonorizte -a lengokarnal minden ok volt- mondta hogy kormanykazettabol jon a kopogas ,de az nem lehet.

Lehet,de azon is lehet állítani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.