Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Ha olcsót akarsz, akkor inkább a kayaba!

Neztem azt is, de ezen a te..s fehervaron nem igen lehet kapni Kayaba lengéscsillapítót. Vagy Co-fap, vagy Delphi, vagy LIP van olcsobb kategóriában. A Sach-ot is nezegettem, de itt 13 alatt nem nagyon kapni.(de lehet nem jo helyen néztem)

Link to comment
Megosztás:

Netes rendelésről még nem hallottál? Vagy telefonosról? B) 1000-1500ft postaköltség nem sok már hozzá, ha csak két

gátlót is veszel ;)

Továbbra is azt mondom, inkább keress kayabát, vagy olcsóbban sachs-ot. Tovább bírják :blush:

de halottam sot alkalmazni is szoktam, igaz eddig csak szamitogep alkatreszre

tudsz valami jo és megbízható web-es boltot ajánlani?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Árlista az nincs, de ha most lett volna még 13e pénzem akkor az elsőt is elhoztam volna tőle, de hát a válság az ilyen! Ha jól tudom még a neten sincsenek fenn, mert nem nagyon van idejük ilyen dolgokkal foglalkozni, ez egy pici családi vállalkozás!

Üdv:BB

Egy elérhetőséget azért írj :D

Link to comment
Megosztás:

a kormányművemnél ahol a két rúd csatlakozik a műanyag harmónikás résszel fedett részhez ott kotyogva mozog fel le az a két 15 ös csavarral illetve lemezzel rögzített rész

ilyenkor mi van?

bentre hallom menet közben ha rázós útramegyek, hogy kopog...

semmi más nem lóg, csak az

próbáltam lazítani, húzni, de villáskulccsal meg se mozdult.

javítás? vagy ez a kottyanás ott kell? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.