Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Miért amikor leesik az óra mit kérdez mindenki:.megállt? Nem elszaladt! :rolleyes: :)

Hááát ezen besz... tam.. :)

Futómű felbakkkkkkolás.. még esetleg azért nem lehet uaz, mert a kerék nem ugyanazon a helyen van..(értsd, lengéscsillapitó, rugó lejjebb nyomja.. minden más szögben van kicsit.. stabrúd, féltengely.. stb..) csak hogy ne legyek OFF :)

Link to comment
Megosztás:

Hááát ezen besz... tam.. :rolleyes:

Futómű felbakkkkkkolás.. még esetleg azért nem lehet uaz, mert a kerék nem ugyanazon a helyen van..(értsd, lengéscsillapitó, rugó lejjebb nyomja.. minden más szögben van kicsit.. stabrúd, féltengely.. stb..) csak hogy ne legyek OFF :)

Oké, lehet hogy így nem jön elő a hiba, de én megjátszanám mielőtt szerelőhöz rohanok. És mivel menet közben nehézkes figyelni, ezért ajánlottam, hogy bakolja fel, vegye le a kereket, és pörgesse meg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Ferdehátú 2001 év végi 1.6 f astra classic boldog tulaja vagyok.

Melóhoz használom az autót és szeretném a töbséggel ellentétben megemelni a seggét olyan 10cm-el.

Jelenleg közel vízszintes a kocsiszekrény.Elég a két hátsó rugó cseréje?Ha igen mi a gyári méret és mi az amit bele lehet rakni?

Köszi a segítséget! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Ferdehátú 2001 év végi 1.6 f astra classic boldog tulaja vagyok.

Melóhoz használom az autót és szeretném a töbséggel ellentétben megemelni a seggét olyan 10cm-el.

Jelenleg közel vízszintes a kocsiszekrény.Elég a két hátsó rugó cseréje?Ha igen mi a gyári méret és mi az amit bele lehet rakni?

Köszi a segítséget! :rolleyes:

Legegyszerűbb Caravan vagy Sedan rugókat tenni bele, azok erősebbek az 5ajtósnál, bár kérdés, hogy mennyit emelnek.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítségre lenne szükségem.Ferdehátú 2001 év végi 1.6 f astra classic boldog tulaja vagyok.

Melóhoz használom az autót és szeretném a töbséggel ellentétben megemelni a seggét olyan 10cm-el.

Jelenleg közel vízszintes a kocsiszekrény.Elég a két hátsó rugó cseréje?Ha igen mi a gyári méret és mi az amit bele lehet rakni?

Pusztán a kinézet miatt?

A hátsó rész emelése jelentős stabilitásvesztéssel járhat. Kanyarokban elfordulhat, hogy megelőznek a hátul ülők. Csúszós úton fokozottan igaz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Ferdehátú 2001 év végi 1.6 f astra classic boldog tulaja vagyok.

Melóhoz használom az autót és szeretném a töbséggel ellentétben megemelni a seggét olyan 10cm-el.

Jelenleg közel vízszintes a kocsiszekrény.Elég a két hátsó rugó cseréje?Ha igen mi a gyári méret és mi az amit bele lehet rakni?

Köszi a segítséget! :rolleyes:

Ha csak azért kell, hogy terhelten ne üljön le annyira, akkor vegyél bele légrugót.

Link to comment
Megosztás:

Pusztán a kinézet miatt?

A hátsó rész emelése jelentős stabilitásvesztéssel járhat. Kanyarokban elfordulhat, hogy megelőznek a hátul ülők. Csúszós úton fokozottan igaz.

Meg szerintem a gátlót is cserélni kéne, nem hiszem, hogy enged 10 centit, ami nagyon sok. Amúgy úgy emlékszem más a caravan és sedan rugók vége is, amikor használt rugót kerestem, úgy láttam, nem csak a hosszuk miatt nem cserélhetők. De az igaz, hogy elég vadul nézne ki. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Meg szerintem a gátlót is cserélni kéne, nem hiszem, hogy enged 10 centit, ami nagyon sok. Amúgy úgy emlékszem más a caravan és sedan rugók vége is, amikor használt rugót kerestem, úgy láttam, nem csak a hosszuk miatt nem cserélhetők. De az igaz, hogy elég vadul nézne ki. :D

Hú a 10 centit csak most látom. Az nem kevés, ellenben sok. :D

Vadul... :rolleyes:

Vadul ez néz ki, és ennek nincs megemelve 10 centit a segge. És azok a TE37-ek..... :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted....? :rolleyes:

De tessék. Ez Opel. Ezen sajnos nincsenek TE37-esek. :)

De ha azzal jössz, hogy ez meg nem astra...

Viszont az Astra-n is szépen mutatnának. Az biztos.

Egyébként régen rühelltem a német autókat...aztán hallgattam 2 emberre és megvettem ezt. Pálfordulás történt. Imádom az Opeleket. :)

Link to comment
Megosztás:

Viszont az Astra-n is szépen mutatnának. Az biztos.

Egyébként régen rühelltem a német autókat...aztán hallgattam 2 emberre és megvettem ezt. Pálfordulás történt. Imádom az Opeleket. :rolleyes:

Kevés olyan embert ismerek, aki úgy nem szereti az Opeleket, hogy volt neki. Viszont rengeteget ismerek, akinek nem volt még a közelében sem és úgy nem szereti. Engem még soha nem hagyott ott semelyik Astra sem(kopp-kopp).

Link to comment
Megosztás:

Kevés olyan embert ismerek, aki úgy nem szereti az Opeleket, hogy volt neki. Viszont rengeteget ismerek, akinek nem volt még a közelében sem és úgy nem szereti. Engem még soha nem hagyott ott semelyik Astra sem(kopp-kopp).

Már hogy értve nem hagyott ott? Úgy hogy lerobbansz az út szélén, vagy lámpától gyorsulásban? :) Engem is csak egyszer, de az én hibám volt vez.szij szakadáskor. :rolleyes: Meg volt kétszer olyan mákom, hogy otthon nem indult, döglött AC, és kábelszakadás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.