Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

de akkor a hátsóhoz is kell rugóösszenyomó... :!:

jóvanna nem vagyok egy autószerelő guru, csak gondoltam vmivel lefoglalom magam a hétvégén :!:

de szörnyű hogy az embert így lehurrogják :!: :roll:

Hát ha egyedül csinálnád, még jövő hétre is le tudnád magad foglalni, meg tudod, okos ember más kárán tanul, okul( nem úgy mint én, de azért én is okos vagyok :) )

Link to comment
Megosztás:

Az elsö gátlók, vagy lengö csere..kinek h tetszik, szvsz se egyszerü házi feladat. Volt szerencsém a Sztádában pár napja végignézni az enyémen. Elösször is, sztem nem árt egy normális emelö. A kroki még lehet kevés is.

Aztán egy rugóöszehúzó nélkül sztem felejtös...

Száz százalékban nem tudnám elmondani hogy is volt a történet, csak ha látnám a cuccost. de sztem nem egy ház elötti feladat...

Haver is megpróbálkozott vele egy mühelyben!! de még ugy se ment a dolog.

No meg ha jol figyuztam maga a lengéscsillapító (patron) gólyalábból való kiszereléséhez is kellett vmi kis célszerszámocska amivel kitekerték..

szal ha rám hallgatsz, bár nem vok szaki, csak laikus, maradj a katalizátor cserénél :wink: a lengöket meg hagyd meg a szakiknak. Nem márkaszervizben elég emberi árakon megcsinálják.

Link to comment
Megosztás:

:arrow: Az azért kemény!!! :wink:

Üdv.: Atommanó

bátorságod irigylésre méltó, bárcsak én is megtehetném, h saját magam kezeljem az autóm :) de 1előre még csak a szétszedés megy és általában összelegózni már külső segítség kell :) a cserék első fázisában már naon jó vagyok :)

Link to comment
Megosztás:

akkor ha az alsó rugótartó fix és felül meg a torony tartja, akkor hogyan lehet kiszedni???

ehhez kell a rugóösszenyomó???

Ehhez kéne a cucc. De ha nincs akkor szívás van.Én megtapasztaltam.Mikor a golfomon cseréltem majdnem kivágta a szemem a szilent amikor a csavart letekertem úgy kb 1 centin múlt aztán leültem egy fél órára mert majd bekakkantottam a fájdalomtól úgy homlokon vagdalt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.