Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Történt egy kis balesetem.

Tettem volna fel a nyári gumit, és amíg próbáltam lemozgatni a télit kifordult az emelő...koppant egyet...

első ránézésre ezt néztem, hogy esetleg nem álljól.

kép1

Szerintetek lett valami baja?

Mit csináljak vele?

Mit nézzek rajta?

:D :D :D :D :D

Ettől nem szabad, hogy baja legyen, akkor egy nagyobb gödörtől is szétesne.

Nekem is esett már le az emelőről, igaz az a hátulja volt és füves talajon.

Link to comment
Megosztás:

nekem eccer a waresz "esett" le az emelőről.

az eleje szét vlt szedve, és egyedül voltam

probáltam egy kő+ lapátnyél segítségével feljebb emelni, de e alapátnyél ugy kettétört hogy csak na :D

szoltam egy havernak, megemeltem az elejét kézzel

kikapta az emelőt, és visszatette.

szép történet volt :D

na meg a rugóösszehúzóm :D

félóráig tartot összehozni vele a rugót :D

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a piros nyíllal jelölt rész ért le, de nem lehet, hogy a zöld nyíllal jelölt folyamat ment végbe?

kép

Ha a zöld következett be az gondolom érződne/látszana...

nyugi ha oda esett volna az látszana is, és ha még igy is lenne, akkor se nagy annak a valószínűsége, hogy bajt okozna, nemnagyot esett azért gondolom, de ha nyoma sincs, akkor nem esett rá :D

a féltengelyel nemtom mit akartál, ott csak nem ütötte fel :D

Link to comment
Megosztás:

nyugi ha oda esett volna az látszana is, és ha még igy is lenne, akkor se nagy annak a valószínűsége, hogy bajt okozna, nemnagyot esett azért gondolom, de ha nyoma sincs, akkor nem esett rá :D

a féltengelyel nemtom mit akartál, ott csak nem ütötte fel :D

folyamatábra...először üti a féktárcsát, nyeklik egyet a féltengelynél ,és utána ér le a pirossal jelölt rész

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült szert tenni egy hátsó stabrúdra,remélem jó lesz az astrába is,mert ez kadetté volt.Elvileg ua. a hátsó lengőkar,szal reménykedem.

Most megtudtam nézni mennyire is merev az a hátsó híd...hát egy nagylópikulát merev.Demóval kézzel megfogtuk és simán el lehet tekerni a két végénél fogva.

Veszek is 8.8-as csavarokat majd hozzá,aztán megpróbálom betenni a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült szert tenni egy hátsó stabrúdra,remélem jó lesz az astrába is,mert ez kadetté volt.Elvileg ua. a hátsó lengőkar,szal reménykedem.

Most megtudtam nézni mennyire is merev az a hátsó híd...hát egy nagylópikulát merev.Demóval kézzel megfogtuk és simán el lehet tekerni a két végénél fogva.

Veszek is 8.8-as csavarokat majd hozzá,aztán megpróbálom betenni a helyére.

Ez az amit kívülre lehet szerelni, vagy a profilba való? Mennyibe került? És hány kiló? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.