Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A futómű története folytatódik....

Miután bekerültek az új gátlók és rugók, toronycsapágyak és gumik, azt vettem észre, hogy néha egyesből kettesbe váltásnál ránt egyet kocsi. Olyan ez a rántás, mint amikor a féltengelycsukló jelzi élete végét. Vezetés közben (mikor máskor :) ) leginkább a pedálokon érzem ezt a kis rántást. Az a furcsa, hogy kanyarban sohasem jelentkezett még, valamint ha egyenesen megyek és egy kis gázt adok akkor is előjön nagy ritkán. Ma elvittem a szerelőhöz, előttem átrángattak mindent, semmi. Motortartó baktól kezdve a talpasokon és stabilizátorokon át a kormányműig mindent átnéztünk, próbálgattunk, de azon kívül hogy a kormánymű kattog ha ezerrel rángatom a kereket semmi nem derült ki. Annyit azonban megjegyzett a szerelő srác, hogy a féltengely egy nagyon picit mozog a belső oldalon. Természetesen a próbakör során is minden szépen működött (műhelyszag ugye...). Végül abban maradtunk, hogy járkáljak tovább és majdcsak jobban előjön vagy elmúlik. Nincs valamelyikőtöknek ötlete mi okozhatja ezt a bot lábamon kívül?

Link to comment
Megosztás:

Csőváz!

Igazából az összes spec szerszám az a rugóösszehúzó. A többit egy jól felszerelt barkácskészletben is megtalálod. Lehet mókolni a rugóösszehúzásnál (pl. drót, sk szalag), de nem ajánlom, mert roppant balesetveszélyes. Inkább kérj egy célszerszámot!

A lengyel oldalon láttam, hogy a rugóösszehúzást két racsnis hevederrel csinálták. Szerintetek ez kevésbé balesetveszélyes?

Tudom, hogy menetes szerszám az igazi, de ha valaki házilag áll neki, és nem tud ilyet kölcsönkérni...

Link to comment
Megosztás:

Engem meg az érdekelne, hogy milyen szerszám kell hozzá.

Kell valami kinyomó, lehúzó, nyaggató, 2 kilós kalapács? :)

Szia!

Szerintem egy gömbfej kinyomó szerszám nem árt. Én amikor először csináltam próbáltam kalapálni, feszíteni, sehogy sem jött szét a kormány gömbfej. Nemrég láttam ilyet 2-3000 HUF körül a Norautoban (azért mielőtt megveszed nézd meg hogy jó -e a méret). Ugyanitt pár ezerért rugó összehúzót is kapsz. Gyakorlatilag fél oldali szerelői munkadíjból megvannak ezek és sokkal könyebb velük a munka.

Link to comment
Megosztás:

néha a kinyomó se ér semmit....

nekem tört már el a bennelévő csap.

kapalpáccsal oldalrol meg kell jol ütni, és valamivel feszíteni kell lefelé, nekem igy jött ki a talapas is pl.

A talpasnál én sem használom a kinyomót (az enyém nem is fér ott el), egy hosszú csővel vagy pajszerrel feszítem és kijön. A kormány gömbfejnél viszont nincs mihez feszíteni. Kalapálás önmagában szerintem akkor hatásos, ha már előtte nem sokkal volt szétszedve. Én ráfeszítek a kinyomóval aztán megütögetem oldalról, húzok rajta egy kicsit, újra kalapács. Így rendszerint X.-dik kalapács ütögetésre (nem is ütöm erősen szinte csak kocogtatom) szépen kiugrik, és nem törik el a kinyomó.

Mondjuk az én kinyomóm egy masszív, kovácsolt (vagy legalábbis annak tűnő) darab, szerencsére bírja a strapát.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv!

Tegnap a ROXY rádióban hallottam egy ujjonan nyílt autószervízről a Váci úton,ahol most mindenféle átvizsgálást 99 Ft-ért csinálak.Nem tudja valaki melyik is ez a szervíz?(Elfelejtettem a nevét)Vajon jól is végzik a vizsgálatokat?

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Ha a talpas kezdi megadni magát,annak milyen jelei vannak?

Azt nem cseréltük a jobb oldalon és most az a fura,hogy ha kis bukkanóba megyek bele,akkor a kormányon azt érzem,mintha valami löttyenne,mintha valami laza lenne a futóműben.Talpas okozhat ilyet?Vagy kormányösszekötő?Stabrúdat átnéztem,ot nem laza semmi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.