Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy hozzáértő kollégától szeretném megtudni, hogy F astrának a futóművében mennyi gumi szillent van???

Ha kérhetem pontos megnevezéssel, mert a kocsimon kiszeretném cserélni a komplett futóművemet, a rugó+lengéscsilapító megvan! (berakásra vár)

Szeretném rendbe rakni mert nagyon kopog valami elől!!!! :P :(

Köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy hozzáértő kollégától szeretném megtudni, hogy F astrának a futóművében mennyi gumi szillent van???

Ha kérhetem pontos megnevezéssel, mert a kocsimon kiszeretném cserélni a komplett futóművemet, a rugó+lengéscsilapító megvan! (berakásra vár)

Szeretném rendbe rakni mert nagyon kopog valami elől!!!! :cry: :P

Köszönöm!!

Elég ám 1helyre! :D Amúgy Az Álltalános műszakiba válaszoltam ish! :(

Link to comment
Megosztás:

a mult héten lehuztam 4 napot a muhely gumis különítményében...

szopoka votl rendesen megkezdődött a szezon, megállás nem volt pisilni is csak ugy tulnyomással lehetett :P

ezt csak azért irom le, mert egyes autozos emberek, olyan gumikkal, felnikkel vágnak neki a télnek, hogy nemcsoda, az ha huz ráz nekik

volt egy ipse felpakoltam a "kerekét" indulna el, meg se bir mozdulni, de nyikorog az eleje

levettük a kereket, az illető "uriember" oylan felnit rakatott fel, ami nem puhán ért a féknyereghez, holott megkérdeztem nem volt probléma ezzela felnivel?? mire Ő ez volt mult télen is

aztán hozott két gumit felnivel, abbol szálszakadt votl az egyik, aztán az alufelnire akarta átrakatni a két nem megfelelő lemezfelniről a gumikat, abbol is szakad votl az egyik, végeredményben vett tőlünk két 80% os gumit

akkor a girbe görbe felnikről nem is szolok :(

de most öszintén oylan nagy pénzek egy régi autora 20 ezer ftbol 4 felni gumival??

mi az opelra vettünk 4 felnit, téligumit, 20 ezerért, a gumik kétvet kibirtak, felniket meg le kellett festeni és annyi

ez magyarország ma:S

Link to comment
Megosztás:

OFF

azt hiszem, nem az emberek hibája, hogy kénytelenek így "cigánykodni" ...

ON

nekem fenn van már majd két hete és néha örülök is neki

hogy témánál is legyünk

tavasszal cserélek majd első lengéscsillapítót

milyet ajánlotok?

meg azt néztem, hogy hátul a rugótányérok is elég rosszul néznek ki

azt vehetek bontóból vagy nem drága az új?

Link to comment
Megosztás:

OFF

azt hiszem, nem az emberek hibája, hogy kénytelenek így "cigánykodni" ...

ON

Ez a 90%-nál bullshit, a gumis után elmegy a mekibe és eszik junkfood-ot feleennyiért......

nekem fenn van már majd két hete és néha örülök is neki

...nah ők ezt nem tudják mennyivel nagyobb biztonságot ad egy ilyen ezért cigajkodnak

tudom, énis voltam ilyen évekig nyárigumival teleltem, de a gsi-re vettem szó nélkül aztán megtapasztaltam mekkora jóság és szereztem a jóanyám autójára is

nálunk ennek a dolognak nincs kulturája...a hiba a fejekben és nem a zsebekben van :(

Link to comment
Megosztás:

naszóval, akkor arra kérnék választ, hogy csillapítóból milyet vegyek?

sárga Koni :cry:

megkérdeztem az airspring kft-t, hogyé' csinálnának lufit ültetett autóba: 15e bruttó egy pár. szerintem nem is vészes, tekintve, hogy méretre készítik. olyan turpisságon töröm a fejem, hogy mind a négy rugóba csináltatok, így egy kevés cső, 1 kompresszor, meg 2 nyomásszabályzó segítségével utastérből állítható lesz a hasmagasság. persze minél magasabb annál keményebb, de legalább be tudnék állni vele bárhova, nem lenne zabszem a popimban ha 4en ülnek be csomagokkal, és nem kell tartanom a jégbordáktól se...annyira... :(

ha valakinek van ellenérve ugasson le bátran. :P

Link to comment
Megosztás:

naszóval, akkor arra kérnék választ, hogy csillapítóból milyet vegyek?

Én Sachs-ot vettem bele mind a 4 helyre. Igaz, nem a legolcsóbb, de ehhez legalább nem kell egy ideig hozzányúlni. Olcsóbb kategóriából állítólag még a Kayaba (KYB) használható.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.