Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Érdekesnek tűnik a dolog!Viszont az árát nem nagyon tüntették fel.Mennyibe kerül?

holnap rákérdezek, és megírom

Endlos-nak van ilyen az E Kadett-jében.

Neki a rossz terepviszonyok miatt van benne. Ha kell, feljújtatja, ha nem akkor leereszti. :lol:

őt is megkeresem vele, érdekelnek a tapasztalatai. kösz!

Link to comment
Megosztás:

holnap rákérdezek, és megírom

őt is megkeresem vele, érdekelnek a tapasztalatai. kösz!

Nyaszal 21ezer píz, nyemtom, hogy vane hozzá gari, asszem van vmi papír, rosszul mondom, nekem volt 21, mivel én az itteni opelboltból rendeltem, aki az airspring cégtől veszi, annak olcsóbb párja (tán 17?). Beszerelése egyszerű, és nem feltétlenül a rossz terpviszonyok miatt vettem MAckósajt :-)), Hanem mikor belepakolok téglát, vagy cementet, eztazt, akkor a rugót úgy 1 bárra felfújva, nem ér le a bull segge a padlóra, persze ez földúton nagyobb gondot okoz ( a leérés) Amióta ezt a rugót használom, a kipufszervízesek már elfelejtették az arcomat. (már meg sem ismernek). Anno rendszeres vendég voltam (60-80ezer sok kis apró javításokra). Annyi gond van vele, hogy néha nem megy bele a levegő (ez eddig 2szer fordiult elő) de egy kis tűszelepmegmozgatással megoldódott a gond. 8eléggé trutyis tereőpen járok, betudom ennek, hogy bemegy a por a szelepbe, kellene rá egy szelepsapka, csak folyton elhagyom). kell hozzá venni egy ien párforintos szelepsapkát, aminek az egyik vége alkalmas a tűszelep kicsavarására. Kérdezz, ha vmit kihagytam csaó. Ezen a képen

7.jpg

láccik picit az Offroad érzet, de ez a rugó csak hátra van, elől rugócserével oldottam meg az emelést. (nem lett jó, kemény lett) Amúgy érdemes leereszteni, amikor nincs a kocsidban teher, mert akkor nagyon veszes, kemény lesz a segge, ha bennehagyod a bárt.

Ha kérsz még képet, tezsek fel netre.

Link to comment
Megosztás:

Nyaszal ...

sokat segítettél, kösz! :lol:

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de ezt mi fújja fel? Ugyanolyan kompresszor van a kocsidban mint amiben gyárilag ilyen teleszkóp van és egy gombbal tudod szabályozni hogy feljebb vagy lejjebb menjen a teló? :lol:

nem hiszem, hogy nála így lenne megoldva, de nálam így lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali all.

Kis segítségre lenne szükségem. Nagyon nem vágom a felniket ezért írok ide.

Az a téma hogy az utóbbi időben nagyon magávalragadott a felnicsere gondolata. Láttam egy nagyon frankó felnit használtan a carstyling.hu-n csak nemtom hogy az én kocsimra jó-e lenne, mert 4x100as ugyan, de az ET számmal van valami variáció és azt nem igazán értem.

A felni tipusa Borbet T:

borbet-t-kl.jpg

A hirdetés pedig így hangzik:

eladó 6 db borbet T alufelni, akár mind a 6 db,vagy 4 db tetszőlegesen. 2 db 7,5x16 et 25 4 db 9x16 Osztókör 4x100-as! Gumik: 2 db 205/45 r16 - füstölni való - 7,5-esen van 2 db 215/40 R16 90%-os Conti, esőmintás 2 db 215/40 r16-os kb 50%-os Vredestein

buy_49720.jpg

Namost, arra lennék kíváncsi hogy ugye nekem gyári futóművem van és most Opel 7x15-ös felnik vannak a gépen 195/50-es gumikkal.

Ilyen:

2.jpg

Ha megveszem ezeket a felniket, akkor ezt én karosszéria alakítás nélkül rá fogom tudni rakni a verdára, vagy kell valamit módosítani a sárvédőkön hogy elférjen? Most fog kasztnishoz menni a verda, mert rohad mind a két hátsó sárvédő, azokat fogják kicserélni, gondoltam ha már úgyis szétflexelik az egészet akkor egyből csinálhatnának is neki szélesítést hogy esetleg elférjen ha nagyon kilógna. Nem tudom hogy állna a verdán ez a gumi, láttam már sok F Astra-n ilyen felniket, de a futóművük ültetve volt és gondolom ezért lett rajtuk szélesítés...

Esetleg valaki tudna valamilyen tanácsot adni hogy mivel és hogy tudnám megnézni hogy elfog-e férni a felni vagy szélesíttessem meg a kerékjárati ívet hátul... Nemtom a gyári futómű mennyire adta már meg magát, mennyire van gyári magasságban, gondolom az idők során engedett valamennyit lefele...

Előre is kösz a választ.

Zsolti.

Szerk.: Az elfelejtettem mondani hogy úgy akarom majd hogy előre a két 7,5x16ost aminek az ET száma 25, hátra pedig két 9x16ost aminek az ET száma 15.

Link to comment
Megosztás:

Hali all.

Kis segítségre lenne szükségem. Nagyon nem vágom a felniket ezért írok ide.

Az a téma hogy az utóbbi időben nagyon magávalragadott a felnicsere gondolata. Láttam egy nagyon frankó felnit használtan a carstyling.hu-n csak nemtom hogy az én kocsimra jó-e lenne, mert 4x100as ugyan, de az ET számmal van valami variáció és azt nem igazán értem.

A felni tipusa Borbet T:

http://www.tunershop.de/felgen/images/borbet-t-kl.jpg

A hirdetés pedig így hangzik:

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_49720.jpg

Namost, arra lennék kíváncsi hogy ugye nekem gyári futóművem van és most Opel 7x15-ös felnik vannak a gépen 195/50-es gumikkal.

Ilyen:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/39317/2.jpg

Ha megveszem ezeket a felniket, akkor ezt én karosszéria alakítás nélkül rá fogom tudni rakni a verdára, vagy kell valamit módosítani a sárvédőkön hogy elférjen? Most fog kasztnishoz menni a verda, mert rohad mind a két hátsó sárvédő, azokat fogják kicserélni, gondoltam ha már úgyis szétflexelik az egészet akkor egyből csinálhatnának is neki szélesítést hogy esetleg elférjen ha nagyon kilógna. Nem tudom hogy állna a verdán ez a gumi, láttam már sok F Astra-n ilyen felniket, de a futóművük ültetve volt és gondolom ezért lett rajtuk szélesítés...

Esetleg valaki tudna valamilyen tanácsot adni hogy mivel és hogy tudnám megnézni hogy elfog-e férni a felni vagy szélesíttessem meg a kerékjárati ívet hátul... Nemtom a gyári futómű mennyire adta már meg magát, mennyire van gyári magasságban, gondolom az idők során engedett valamennyit lefele...

Előre is kösz a választ.

Zsolti.

Szerk.: Az elfelejtettem mondani hogy úgy akarom majd hogy előre a két 7,5x16ost aminek az ET száma 25, hátra pedig két 9x16ost aminek az ET száma 15.

Nos, én sem vagyok nagy felniszakértő, de sztem biztos, hogy ehhez már kell a szélesítés. A 195/50-es gumik kb. 35-ös ET-vel még elférhetnek a sárvédőben (sőt pl. Johnny 205-öst használ, nem tudom mekkora ET-vel), de ez szélesebb is, kisebb az ET-je is, sztem tuti kell szélesíteni. Úgyhogy előbb vedd meg a felniket, aztán vidd a kocsit a karosszériáshoz. Én mondjuk nem tennék ilyen kereket a kocsim alá, de ízlések és pofonok... (drága mulatság lesz ezeken a magyar utakon használni, sűrűn fogsz felnit javíttatni sztem).

Link to comment
Megosztás:

Nos, én sem vagyok nagy felniszakértő, de sztem biztos, hogy ehhez már kell a szélesítés. A 195/50-es gumik kb. 35-ös ET-vel még elférhetnek a sárvédőben (sőt pl. Johnny 205-öst használ, nem tudom mekkora ET-vel), de ez szélesebb is, kisebb az ET-je is, sztem tuti kell szélesíteni. Úgyhogy előbb vedd meg a felniket, aztán vidd a kocsit a karosszériáshoz. Én mondjuk nem tennék ilyen kereket a kocsim alá, de ízlések és pofonok... (drága mulatság lesz ezeken a magyar utakon használni, sűrűn fogsz felnit javíttatni sztem).

Hátja, elég rosszak az utak ez tény. De azért mert az út ilyen még nézhet ki úgy az autóm ahogy én szeretném. Ha nem fogok 150el átrongyolni a kátyúsabb utakon akkor szerintem nem fog roncsolódni a felni sem. Azért annyira nem vészes a helyzet hogy csak lemezfelnivel, vagy ballonos gumival érdemes csak járni itthon. :lol: Ha mégis akkor így jártam. :lol:

J0hnnynak a felnieit megnézem carstylingon, remélem le van írva hogy milyen ET számút használ. Vagy ha benéz közben akkor biztos elmondja nekem.^^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

ET.jpg

A 9x16 meg azt jelenti hogy 9coll széles és 16coll átmérőjű a felni.

a 9x16-hot már tuti kell szélesíteni, és nem is keveset.

az et 25 elég karcsú, bár ilyenkor amikor 4-5 cm-t szélesíteni kell, 1 cm már nem oszt, nem szoroz.

Hogy érted hogy karcsú? :lol:

Link to comment
Megosztás:

J0hnnynak a felnieit megnézem carstylingon, remélem le van írva hogy milyen ET számút használ. Vagy ha benéz közben akkor biztos elmondja nekem.^^ :lol:

Nem emléxem már,hogy milyen ET,de ha nem gond most nem megyek le a garázsba megnézni,mert megfáztam és dögrováson vagyok!

Holnap,ha nem felejtem el,megnézem neked! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem emléxem már,hogy milyen ET,de ha nem gond most nem megyek le a garázsba megnézni,mert megfáztam és dögrováson vagyok!

Holnap,ha nem felejtem el,megnézem neked! :lol:

Köszi szépen. Bár neked "csak" 15ösek a felnieid, kb olyanok lehetnek mint nekem most. Mondjuk nekem 195/45ös papucsok vannak most rajta. :lol:

Egyébként jobbulást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem fogok 150el átrongyolni a kátyúsabb utakon akkor szerintem nem fog roncsolódni a felni sem. Azért annyira nem vészes a helyzet hogy csak lemezfelnivel, vagy ballonos gumival érdemes csak járni itthon. :lol: Ha mégis akkor így jártam. :lol:

nekem /gumiméretre/ ilyen kerekeim vannak, szélesítés ügyben most nem tudok segíteni, de ehhez a "nem fog roncsolódni a felni" megszólaláshoz azért hozzátennék.

bő egy hónapja vettem a paripát, ültetve, ezekkel a felnikkel, és mit mondjak horror volt az első 2-3 hét, pedig korábban is kerülgettem az úthibákat. ez alatt az egy hónap alatt már volt javításon az egyik felni - majd' egy centis repedés volt a belső peremen, a gumis elmondása szerint nem vészes, csak a gumi eresztene, de persze megjavítattam, 6000 HUF-ba fájt. sajnos hiába mész 50-nel a szar utakon, nem fogod tudni kivédeni, hogy odavágjad párszor a felnit. bejáratott útvonalakon persze megoldható, de új környéken én is úgy megyek, mint aki besz@rt, mert féltem a felniket. többnyire olyan úton járok, ahol nem kell féltenem, azt a pár kátyút, ami veszélyes már ismerem, de pestre pl. ziher, hogy nem vennék ilyen felniket.

tényleg állatul néz ki, de alaposan gondold végig, hogy álló helyzetben akarod-e csodálni a verdát, vagy nyugodt szívvel használni.

Link to comment
Megosztás:

Carstylingon találsz jópár autót (autóst) aki ilyen Borbettel fut, nekem is ez a kedvenc felnim (bár vetekszik a Stilauto egyikével :lol: ) én is láttam ezt a hirdetést, jó áron van le is csapnék rá ha épp nem lenne más gondja az autómnak.

Szertintem kérdezz meg pár ilyen Borbet tulajt hogy mennyire találják sérülékenynek ...

amúgy nekem a 15-ös 7 széles felni a 205 ös gumival bele ért hátul a sárvédőbe tehát a 16-os nem férne már el egyántalán...

amúgy sajna a Borbet T kezd "divatfelnivé" válni ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Öööö hát ... kinek a pap kinek a papi ...

így polírozva vagy krómozva szép meg a nagyperem magában is szépség, de pl így:

MINI_TYPE_A_s.jpg

hát nem egy jó látvány ...

De egy öreg csonthoz tényleg jól áll...

mondjuk én egy mantára is ráerőszakolnék egy modernebbet...

Ezzel szemben a Borbet A ritkán látható. Szerintem a legszebb felni. Viszont ez inkább az öregebb, kicsit szögletesebb autókon mutat jól. (pl. Manta :lol:)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.