Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Na ez nálam már akadály (jelenleg), peremezéssel persze megoldató lenne.

Csőkutya!

Nekem az ATS felnijeim gyári híd esetén, 1.6 SI-nél 5 cm-el eltolják oldalanként a nyomtávot kifelé. Ez összesem 10 cm nyomtávnövekedést jelent a gyári acélfelnikhez képest. Igen látványos. Amióta a lengéscsillapítókat kicseréltem, valamint a rugók alá 15 mm-es pogácsákat tettem, azóta csak nagy terhelésnél és nagy úthibánál ér bele a sárvédőívbe a gumi. A gumiméret 175/70 R 13, tehát gyári. Tehát a Vectra híd 9 mm-es szélességnövekedése szerintem okozhat gondot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát látszik hogy ismerősöm nem opelről nyilatkozott hanem holmi 4 kerekű majdnem autokrol akkor:)

szerintem ha hátul lecseréli valaki a féket tárcsára, akkor elől minimum nagyobbat kell rakni, a másik meg az hogy nagyobb terheléskor meg nagyobb gumikkal(széleség) elő kellene jönni a fékhatás növekedésének

tárcsa nem melegszi ugy mint a dob ha jol gondolom

teljesítményről meg annyit, hogy pl kamionokon sok esetben van dobfék, és azért, mert nagyobb surlódó felület képezhető egy dobban, mint egy tárcsával, persze a kamionokon joval nagyobb a hely szélességében, mint az astrákon, ezzel csak azt akartam mondani, hogy a dobfék ereje csak méretéhez viszonyitva kisebb, a tárcsa meg csak a kerék belső átmérőjét töltheti ki:S a dob pedig terjeszkedhet elég rendesen oldara

persze autokon a tárcsát alkalmazzák ha nagyobb fékerő kell

hehe dobos F1es mi komoly lenne?:lol:

Sziasztok!

Ha jól emlékszem tanulmányaimra, akkor a tárcsafék kisebb súly mellett nagyobb hatásfokú, mint a dobfék. A tárcsafék surlódófelülete valóban kisebb, de a tárcsa mindkét oldalán fog. A tárcsafék működtetéséhet nagyobb szorítóerő kell, mert a dobféknek van egy felfutó ága, ahol a forgásirány hatására a fékpofa jobban feszül a dobhoz. Ez a probléma a hidraulikus áttétel jó méretezésével könnyen megoldható. A tárcsafék a nyitott felépítése miatt jobb öntisztuló, jobb hűtésű, mint a dobfék (Mint tudjuk a fékek hatásfoka a hőmérséklettől nagyban függ). Ugyanakkor a mechanikus működtetésű rögzítőfékhez be kell építeni egy kicsi dobféket. Dobféket a hátsó kerekeken nem csak a költségek csökkentése végett szerelnek fel, hanem azért is mert a fékezéskor előretolódó súlypont miatt a hátsó kekrekeken elég a kisebb fékerő is, különben azok megcsúsznának, az autó elveszítheti a stabilitását. A tárcsafékes megoldásnál a hátsó tárcsák jóval kisebbek, mint az elsők, valamint a féknyergek csak egydugattyúsak. Elöl a jobb fékhatás végett lehet többdugattyús is. Nem csak a méret számít, hanem a szorítóerő is. Ma már nem lehet szétválasztani, hogy személyautón vagy teherautón alkalmazzák a tárcsaféket. A tárcsafék több jó tulajdonsága miatt a teherautón történő alkalmazása igen elterjedt (pl.: Később melegszik fel a kritikus hőmérsékletre, mikor jelentősen csökken a fékhatása. Nem elhanyagolható 40-50 tonna esetén.).

Ha valamiben tévedtem, kérlek javítsatok ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oldalanként 5 centi? :lol: Az nagyon sok... Milyen felni az, ET-1?

Nem tudom pontosan, de a méretei teljesen megegyeznek gyári Opel felni méreteivel (6JX13), csak a kerékagy kialakítása olyan, hogy kifelé szélesít. Egyébként úgy néz ki, mint a húsdaráló rostélya.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom pontosan, de a méretei teljesen megegyeznek gyári Opel felni méreteivel (6JX13), csak a kerékagy kialakítása olyan, hogy kifelé szélesít. Egyébként úgy néz ki, mint a húsdaráló rostélya.

Akkor az olyan felni lesz,mint amit anno én akartam megvenni,aszem ET15 vagy valami ilyesmi volt és én is azért adtam el,mert még peremezéssel is gond lett volna.

Link to comment
Megosztás:

...a tárcsafékes megoldásnál a hátsó tárcsák jóval kisebbek, mint az elsők, valamint a féknyergek csak egydugattyúsak...

Nem feltétlenül. Nekem a Caliban az első tárcsa 256mm-es, a hátsó meg 278mm átmérőjű, és ezek gyári méretek. A hozzászólásod féknyergekkel kapcsolatos részével egyetértek.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az olyan felni lesz,mint amit anno én akartam megvenni,aszem ET15 vagy valami ilyesmi volt és én is azért adtam el,mert még peremezéssel is gond lett volna.

Lehet hogy rossz a logikám, de az még kevés lesz, nem? Azért írtam ET-1-et, mert a gyári asszem ET49-es, ha 50mm van oldalanként, akkor az csak így jön ki...

Link to comment
Megosztás:

Biztos valami állat öblös, mint a Borbetem. :lol: Villancs már róla képet légyszi!

Egy kis segítséget kérek! Hogy tudok képet feltölteni?

Nem feltétlenül. Nekem a Caliban az első tárcsa 256mm-es, a hátsó meg 278mm átmérőjű, és ezek gyári méretek. A hozzászólásod féknyergekkel kapcsolatos részével egyetértek.

Lehet, hogy átmérőre nagyobb, mert benne van a bodfék. De a fékbetét, valamint a féknyereg dugattyúja kisebb.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes egy felni!Tényleg olyan mint a húsdaráló rostélya! :lol:

Egészében az autón jól néz ki, bár eléggé leharcolt. Ha lesz egy kis ráérős időm, akkor rendbe szedem őket. Van egy csodaszerem, amivel úgy fel lehet polírozni, hogy azt hiszik krómfelni. Holnap lefényképezem az egész verdát, és felrakom a képet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.