Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Lengéscsillapító-csere előtt állok, és az lenne a kérdésem, mit ajánlanátok elfogadható áron? Tudom, hogy a Koni pl. jó, de ehhez az autóhoz túlzás... Láttam,. hogy a Monroe-kat nagyon nem ajánljátok, de próbálta már valaki a Monroe Reflex-et? Állítólag jók, és 3 év gari van rájuk :roll:

Link to comment
Megosztás:

Lengéscsillapító-csere előtt állok, és az lenne a kérdésem, mit ajánlanátok elfogadható áron? Tudom, hogy a Koni pl. jó, de ehhez az autóhoz túlzás... Láttam,. hogy a Monroe-kat nagyon nem ajánljátok, de próbálta már valaki a Monroe Reflex-et? Állítólag jók, és 3 év gari van rájuk :roll:

Nekem hátul az volt, ha gondolod szívesen odaadom őket nagyon olcsón, de szerintem szarok. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem hátul az volt, ha gondolod szívesen odaadom őket nagyon olcsón, de szerintem szarok. :wink:

Nem akartam ilyet beírni. :( Vmellik fórumon olvastam, h egy srácnak 1 év alatt behaltak, de nem akarták kicserélni, mondván, h nem rendeltetés szerüen használta.

Szal 20-ért nem drága a Koni, esetleg olcsóbban a Sachs. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rugókra nem is gondoltam... Első futónál csináltam egy hónapja egy olyan mutatványt, hogy szilentek+torony csapágy+sachs gátlók. Nem tudom, h a szaki honnan szerezte a szilenteket, de gyári GM van bele sütve, és nem 18e volt. :(

Lehet, h érdemes lett volna a rugókat is cseréltetnem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.