Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ismeri valaki a: R.O.C (sweden) márkát? Opel astra F-ről lenne szó! Használtan vásárolnám... Szép állapotu!

Max. mennyi pénzet lenne érdemes adni értük? (4db)

Unix-nál 67000 Huf az új ára...

Valakinek van tapasztalata? R.O.C rugókkal kapcsolatban?

Üdv:D

Link to comment
Megosztás:

Közben szétnéztem a Bárdinál. ( ott tudok szerezni egy kis kedvezményt). Erről mi a vélemény? Esetleg ismeri valaki?

LIP Gázos lcs. (11634Huf)

Hát ezt nem ösmerem, de szerintem amit én linkeltem Delphi-t, az azért egy elég neves márka, és szerintem az ára is jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Apropó toronycsapágy. Már biztos írtam... Nekem kormány tekeréskor olyan gumis nyekergés hallatszik a tornyok felől. Szigorúan csak 5fok alatti hőmérsékletben. Nem recsegés, ropogás mint egy tönkrement csapágynál hanem inkább mintha a gumiszilent mocorogna a helyén. Az egész futómű amúgy renben van nem kotyog, kopog semmi. Lehet hogy csak a gumi alkatrészek kikeményedtek és hidegben nem akarnak gumiként viselkedni? (még minden gyári 15év 150ekm)

Mivel csak azon a pár téli hónapon csinálja amikor hideg van így eddig nem foglalkoztam vele különösebben. (már vagy 4 éve csinálja)

Link to comment
Megosztás:

Apropó toronycsapágy. Már biztos írtam... Nekem kormány tekeréskor olyan gumis nyekergés hallatszik a tornyok felől. Szigorúan csak 5fok alatti hőmérsékletben. Nem recsegés, ropogás mint egy tönkrement csapágynál hanem inkább mintha a gumiszilent mocorogna a helyén. Az egész futómű amúgy renben van nem kotyog, kopog semmi. Lehet hogy csak a gumi alkatrészek kikeményedtek és hidegben nem akarnak gumiként viselkedni? (még minden gyári 15év 150ekm)

Mivel csak azon a pár téli hónapon csinálja amikor hideg van így eddig nem foglalkoztam vele különösebben. (már vagy 4 éve csinálja)

Toronycsapágy!

Nekem is ezt csinálta az astra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.