Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet nincs a helyén a kerékdob :lol:
Az lehet, de látszólag a helyén van. Minden csavar és patent megvan. Majd foglalkozok vele, mert úgyis kell vennem plusz takaróelemet a dobba, ami hivatott védeni a hosszbordást a felverődő víz ellen. Azt tropára törte.

Ilyet senki sem mondott.... :lol:
De. Én. :)
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Kinek van 40% kedvezménye az 1-ik autósboltban?

Próbáld meg ott.

Nincs nekik. Csak féltengellyel együtt forgalmazzák. Bárdi, csak rendelésre. Lángautó, nincs nekik. Start autó, rendelésre németből. Gondoltam valaki tud az Opel kereskedésen kívül más ötletet.

Link to comment
Megosztás:

Nincs nekik. Csak féltengellyel együtt forgalmazzák. Bárdi, csak rendelésre. Lángautó, nincs nekik. Start autó, rendelésre németből. Gondoltam valaki tud az Opel kereskedésen kívül más ötletet.

Biztos, hogy lehet kapni, mert nekem már cserélték. Sztem méret szerint kell kérni pl. csapágyboltban.

Link to comment
Megosztás:

A differenciálműből kijövő féltengely szimeringje.

A 900ft-os szinte minden autósboltban raktáronlévő szimering okoz ekkora problémát?

Szerintem nem érdemes kicserélni mert lehet hogy váltóolaj is fog kifolyni :lol:

35x54x10 vagy 35x54x10/15 elég gyakori méret

Link to comment
Megosztás:

Akkor már érdemes kicserélni a váltóolajat.

Egyértelmű! :lol:

Aztán nem lesz baj vele pár évig!

Enyém is kapott új szimeringeket, és olajat... de nem szivárgás miatt, hanem mert amikor megvettem konkrétan nem volt benne szinte semmi olaj! ( azért a szintet sem árt ellenőrizni néha, mert a váltó tetején lévő kis szimeringnél is el tud ám menni valéamennyicske olaj! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű! :)

Aztán nem lesz baj vele pár évig!

Enyém is kapott új szimeringeket, és olajat... de nem szivárgás miatt, hanem mert amikor megvettem konkrétan nem volt benne szinte semmi olaj! ( azért a szintet sem árt ellenőrizni néha, mert a váltó tetején lévő kis szimeringnél is el tud ám menni valéamennyicske olaj! :lol: )

Hát igen, amikor kihúztam a féltengelyt, egy csepp olaj nem jött ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.