Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm! Márcsak abban bízom,hogy hajlandó kijönni mert még a legelső van bent. :rolleyes:

Vegyél olyat, amihez adnak új leszorító csavart. Mert ha nagyon össze van gyógyulva, akkor az ember nyugodtan kiélheti a barbár ösztöneit rajta.

Link to comment
Megosztás:

Már egy ideje huppogást hallottam a jobb oldali torony felől, de ránézésre semmi sem látszott, ezért ma szétszedtem. Mint kiderült, a kormányösszekötő kuka. A toronyszilent jónak látszik, de még gyári, kap egy újat ha már szétszedtem. A toronycsapágy jó. A képen jelölt lengéscsillapító gumiütköző viszont hiányzik, pedig elméletileg ott kellene lennie. :rolleyes:

62369-20100718-ybQmdy.jpg

Link to comment
Megosztás:

Már egy ideje huppogást hallottam a jobb oldali torony felől, de ránézésre semmi sem látszott, ezért ma szétszedtem. Mint kiderült, a kormányösszekötő kuka. A toronyszilent jónak látszik, de még gyári, kap egy újat ha már szétszedtem. A toronycsapágy jó. A képen jelölt lengéscsillapító gumiütköző viszont hiányzik, pedig elméletileg ott kellene lennie. :rolleyes:

Akkor már cseréld ki a toronycsapágyat is, ugyan olyan indokkal, mint a szilentet.

Link to comment
Megosztás:

Már egy ideje huppogást hallottam a jobb oldali torony felől, de ránézésre semmi sem látszott, ezért ma szétszedtem. Mint kiderült, a kormányösszekötő kuka. A toronyszilent jónak látszik, de még gyári, kap egy újat ha már szétszedtem. A toronycsapágy jó. A képen jelölt lengéscsillapító gumiütköző viszont hiányzik, pedig elméletileg ott kellene lennie. <_<

http://pics.coldline.hu/pics/62369-20100718-ybQmdy.jpg

Összeraktam, kész! Új a kormányösszekötő, toronyszilent és a toronycsapágy. Jó lett, zörgés, huppogás megszűnt. A csapágynak jól bezsíroztam, ahogy illik. Lengéscsillapító gumiütköző, mint kiderült, van benne gyárilag. Az enyémből hiányzott, de a boltban azt mondták, jó lesz anélkül is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Összeraktam, kész! Új a kormányösszekötő, toronyszilent és a toronycsapágy. Jó lett, zörgés, huppogás megszűnt. A csapágynak jól bezsíroztam, ahogy illik. Lengéscsillapító gumiütköző, mint kiderült, van benne gyárilag. Az enyémből hiányzott, de a boltban azt mondták, jó lesz anélkül is. <_<

Akkor most futómű állítás nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor most futómű állítás nem? :rolleyes:

Nem kell, ugyanannyi menetszámra tettem vissza a kormáyösszekötőt. Már többször is így csináltam és egyenes a kormány, jó az egyenesfutás, gumit nem eszi.

Különben sem tudná elforgatni az állítócsavart, mert bele van gyógyulva a kormányrúdba. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem kell, ugyanannyi menetszámra tettem vissza a kormáyösszekötőt. Már többször is így csináltam és egyenes a kormány, jó az egyenesfutás, gumit nem eszi.

Különben sem tudná elforgatni az állítócsavart, mert bele van gyógyulva a kormányrúdba. <_<

Azért ez nem tökéletes dolog, illene megcsináltatni. Kár, hogy nem jössz Blitzre, egyedül leszek Miami kékkel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez nem tökéletes dolog, illene megcsináltatni. Kár, hogy nem jössz Blitzre, egyedül leszek Miami kékkel :rolleyes:

Persze hogy nem tökéletes. Ha tökéletesre szeretném, akkor ki kéne vennem mindkét kormányrudat összekötőstől és kiszedni belőlük az állítócsavart. Venni két újat, azzal összerakni. Közben persze a bal oldali kormányösszekötő, ami jó, de rég nem volt mozgatva, valószínűleg menne a levesbe. Akkor vegyek azt is, meg utána futóműbeállítás.... <_< neeeemm... Ami jól műkszik, nem szabad piszkálni.

Amúgy nekem "erős türkiz" van a forgalmiban. A legszebb Astra szín, nem lehet vitás! -_-

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy nem tökéletes. Ha tökéletesre szeretném, akkor ki kéne vennem mindkét kormányrudat összekötőstől és kiszedni belőlük az állítócsavart. Venni két újat, azzal összerakni. Közben persze a bal oldali kormányösszekötő, ami jó, de rég nem volt mozgatva, valószínűleg menne a levesbe. Akkor vegyek azt is, meg utána futóműbeállítás.... :rolleyes: neeeemm... Ami jól műkszik, nem szabad piszkálni.

Amúgy nekem "erős türkiz" van a forgalmiban. A legszebb Astra szín, nem lehet vitás! <_<

Nekem a törzskönyvén van ez a szöveg, a forgalmiban csak kék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.