Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Ha húz valamerre, akkor egy fütóműátvizsgálás és állítás, utána meg lehet folytatni, ha még remeg meg kerreg. Akkor pedig esélyes a féltengelycsere.

A balrahúzás igazából a legkevesebb gond mert az minimális, a kerregős, kalapálós hang az ami igazán bosszant, jókomám úgy véli, hogy a féltengelycsikló cseréje aktualizálódik.

Link to comment
Megosztás:

A balrahúzás igazából a legkevesebb gond mert az minimális, a kerregős, kalapálós hang az ami igazán bosszant, jókomám úgy véli, hogy a féltengelycsikló cseréje aktualizálódik.

Szerintem nézesd meg olyannal aki érti a szakmát, nekem kábé 10-en mondták a kopogó kipufdobra, hogy féltengely.

Link to comment
Megosztás:

Enyémen meg meghalt valami de nagyon. Kátyúkba belerongyolva erős éles koppanó hang jön a futómű felől. :rolleyes: ;) Remélem toronyszilent, mert az már elég tropán néz ki (ha a gumi körberepedezés azt jelenti).

Vagy a kutyacsont. Kátyú éles kopogó hang mintha valamivel ütnék. Nézd csak meg. Szerintem az lesz.

Link to comment
Megosztás:

Enyémen meg meghalt valami de nagyon. Kátyúkba belerongyolva erős éles koppanó hang jön a futómű felől. :rolleyes: ;) Remélem toronyszilent, mert az már elég tropán néz ki (ha a gumi körberepedezés azt jelenti).

Esetleg kormánygömbfej.

Link to comment
Megosztás:

Vagy a kutyacsont. Kátyú éles kopogó hang mintha valamivel ütnék. Nézd csak meg. Szerintem az lesz.

Azok zsír újak és néztem is.

Esetleg kormánygömbfej.

Na ezt majd megkukk ha megérkezik a kocsim a karosszériástól.

Féltengely, vagy gumibak. :D ;) Oldalra nem húz?

:D Amióta 14-es kerekek vannak fent, azóta húz oldalra, mégpedig jobbra és onnan jön a hang is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azok zsír újak és néztem is.

Na ezt majd megkukk ha megérkezik a kocsim a karosszériástól.

;) Amióta 14-es kerekek vannak fent, azóta húz oldalra, mégpedig jobbra és onnan jön a hang is. :rolleyes:

Szilenetek? Valaki írta, hogy ki volt már törve neki a gumi, és ütötte a csavar a lengőkart.

Link to comment
Megosztás:

Felcsavaroztam a kiegészítő hátsó stabilizátort is. Majd holnap megyek vele.

Én nem bírnák várni holnapig. :rolleyes:

Nos, kipróbáltam. Nem olyan jelentős a változás, mint az első tab esetében, de érezhető, kevésbé dől a kocsi, értelemszerűen a fara főleg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.