Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

ez elég jó állapotban van sztem. Csak a mérettel nem vagyok tisztában. az biztos, hogy a mostani törött rugómnál jobb lesz.

Amúgy mennyi ennek a bontott illetve a bolti ára?

12-ért kaptam 1,5-2 éve kézzel kovácsolt, egyedi, erősített új rugókat, méretre csinálva. Sose kerestem bontottat :)

Állapotát meg nem lehet igazán szemre megmondani, csak ha már rajta az autó :D

Link to comment
Megosztás:

12-ért kaptam 1,5-2 éve kézzel kovácsolt, egyedi, erősített új rugókat, méretre csinálva. Sose kerestem bontottat :)

Állapotát meg nem lehet igazán szemre megmondani, csak ha már rajta az autó ;)

Hja. Én 10k-ért szereztem a 8 éves gyári rugókat, de semmivel sem lett magasabban az autó hátulja. :D

Link to comment
Megosztás:

Hja. Én 10k-ért szereztem a 8 éves gyári rugókat, de semmivel sem lett magasabban az autó hátulja. :)

Én se úgy vettem észre a rugótörést, hogy ült a hátulja, hanem amikor felemeltem megláttam a törött végeket. 10-ért vettem bontottat, de végigmászkáltuk érte a Karcsival az egész várost.

Link to comment
Megosztás:

Én se úgy vettem észre a rugótörést, hogy ült a hátulja, hanem amikor felemeltem megláttam a törött végeket. 10-ért vettem bontottat, de végigmászkáltuk érte a Karcsival az egész várost.

köszi a tájékoztatást. A vaterán találtam kettőt is az egyik 6 a másik 7 kiló + posta.

még egy olyat kérdeznék, hogy mi az ideális távolság a kerék és a sárvédő alsó pereme közt caraván esetében?

nálam ez most -2cm

Link to comment
Megosztás:

15kg, de pont a legvégébe, Nem diesel-hez vagyok szokva, csak nem kellett eddig pörgetni, simán húzott alsó fordulatról.

Ne viccelj már, az a 15 kg semmi. A 120-as skodámon sem éreztem meg amikor felrakták rá. Még az üres utánfutót sem nagyon vettem észre vele.Persze másvolt megpakolva. :)

De az a horog semmit nem jelent. Más ott a gond. Amugy azt írtad X14NZ? Nem C14NZ? Nem mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.