Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

teljesen normális :D  :wink:  

én ugyanezen filóztam az egyhat esi asztrámnál és rám is ugyanígy nevettek mikor megkérdeztem :wink:

Koszi akkor nem matekolok rajta tobbet, bar ezt kulturaltabban is megoldhattak volna.

Amugy most eloszor elsore is el tudtam olvasni amit irtal :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

aham

magyarul egyik oldalt 6*15 a másikon 7*15 csak nem vetted észre mikor vetted :D

szigorúan OFF

Anti nem csinálunk egy topikot az ilyen éjjel konverzésönöknek, mikor minden topikot televágunk egy 20-30al párbeszéddel - nem lenne jobb ezt 1 helyen tárolni :?: :roll: :P

ON

Link to comment
Megosztás:

az 1ik évfolyamtársamnakközépben volt egy papírhajója (pont mint Te :D ) magyarul trabantja az kapott oldalról, de nemhogy csúnyát, hanem csoda, hogy nem szakadt 2é az autó, ezekután a bal kereke iszonyat peres borbet T-re (9*16 pl) hasonlitott szélesítés nélkül, a jobb oldalon meg mintha wide body kit lett volna, úgy el volt tünve a karika :wink:

na erről vakerok pajti, h nemcsak offmode=1 legyen :wink:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés a következő: lezuztam a szekerem a multkor :D , a karosszériás elkészult vele, kihuzattak, meg minden, de mondta, hogy a hátso futomu akkorat kapott, hogy csereljem kompletten. Bontoban vannak hidak, de nem tudom, hogy mire kell vigyazni, ha veszek egyet, hogy nehogy egy ugyanolyan serultet vegyek mint amilyen most van rajta. Szoval hogy tudom meg, hogy nem serult-e amit veszek?

Link to comment
Megosztás:

A kérdés a következő: lezuztam a szekerem a multkor :D , a karosszériás elkészult vele, kihuzattak, meg minden, de mondta, hogy a hátso futomu akkorat kapott, hogy csereljem kompletten. Bontoban vannak hidak, de nem tudom, hogy mire kell vigyazni, ha veszek egyet, hogy nehogy egy ugyanolyan serultet vegyek mint amilyen most van rajta. Szoval hogy tudom meg, hogy nem serult-e amit veszek?

Egyszerű!keress Vectra A 2.0I hátsóhidat, aztán a kellemeset a hasznossal fogod társítani!Pl.hátul is tárcsaféked lesz, tehát a fékhatás és tsai, aztán stabilitás, meg ilyenek.Sztem megérné, ha már úgyis cserélsz. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na kabbe, hát nehogy má mindig Tied legyen az utolsó szó...Te beéred mindjárt a Futó Gabit... :wink:

Szóval a futóműre visszatérve, beállításnál már nézték, nem gáz, de holnap megyek megint...Sz.G. jóvoltából, 1 hónapon belül másodszor...

Üdv.: Anti

A futóművek lehetnek tökéletesek, ha a kaszni el van csavarodva felettük. Bár ez inkább elöl szokott előferdülni.

Egyébként volt bukfenc ? :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nagyobb elso fektarcsakra! :P :D :D

Aztán kitör a segge egy nagyobb fékezésnél rossz esetben, és csak pislogsz, h mi van. Szerintem is tárcsás hátsó hidat tetess fel. Fékből sosem elég. :D

Nagyobb első tárcsa meg mehet akkor, ha a mostani elkopott, nem? Én ezt fogom csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Aztán kitör a segge egy nagyobb fékezésnél rossz esetben, és csak pislogsz, h mi van. Szerintem is tárcsás hátsó hidat tetess fel. Fékből sosem elég. :D

Nagyobb első tárcsa meg mehet akkor, ha a mostani elkopott, nem? Én ezt fogom csinálni.

A féktárcsát csak viccnek szántam, nem lesz első fék upgrade. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Aztán kitör a segge egy nagyobb fékezésnél rossz esetben, és csak pislogsz, h mi van. Szerintem is tárcsás hátsó hidat tetess fel. Fékből sosem elég. :D

Nagyobb első tárcsa meg mehet akkor, ha a mostani elkopott, nem? Én ezt fogom csinálni.

Csak akkor törhet ki a hátulja, ha hátul van a kelleténél nagyobb fékhatás.

Link to comment
Megosztás:

Csak akkor törhet ki a hátulja, ha hátul van a kelleténél nagyobb fékhatás.

Szerintem a fizikát jobban tudja a futómű, így az én verzióm a jó. :D Remélem, legalábbis.

Ha hátul fékezed jobban, akkor semmi nincs, max hamarabb megállsz, esetleg hamarabb blokkol a kerék.

Ha elöl fékezed /sokkal/ jobban, mint hátul, akkor kanyarban meg fog előzni a segge, mert nem hat rá elegendő fékerő, és kicsúszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.