Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nem szabad nagyon durván erőszakoskodni vele, mert az a gyűrű ami beleakad a difibe, tud

deformálódni, és akkor aztán tényleg vicces lesz kiszedni B)

Van hozzá szerszám, de én is vágóval szedtem ki a kadetton. B) A váltó, meg a belső csukló közé illesztettem az élét, és óvatosan ütögetve a végét, egyszercsak kipattant. :D Utánna már könnyő volt kihúzni. ;)

Link to comment
Megosztás:

hát rángattam már mindenhogy de nem jön, kadettnél egyszerübb volt! szervizkönyv meg csak annyit ir: csavarjuk ki!

7főn folytatom most megyek Somogybabodra Off roadra.

Kerékszerelő pájszer, aztán alá kell hasalni, és óvatiban feszegetni, miközben egy hawersrác húzza.Szintén óvatiban.

Mi meg szétbombáztuk a ződ elejét, hogy majd jóól kicseréljük a gyári rugókat GSi rugókra+toronycsapágy csere.Na ebből lett egy jó kis kínszenvedés, mert az anya nem jött le célszerszám nélkül a szárról, ill. a KONI-kat sem tudtuk értelmesen megfogni.Ezért úgy döntöttünk, hogy hagyjuk az egészet a manóba, lévén szombat délután volt/van, valamint szinte az egész eleje véres a verdának.Lógnak a kormányösszekötők, xarok a talpasok is, azt meg ma beszerezni nem lehet.

Úgyhogy kövi 7n folyt.köv.Beszerválok mindent hozzá, aztán meglátjuk, hogy mit és hol tudok megcsináltatni, mert a szét+összerakásért nem akarok fizetni, lévén nem nagy kunszt.De a szárról valszeg csak légkulccsal fog lejönni az anya, és cserélni kell a balos kerékcsapágyat is.A jobbos már valszeg volt cserélve.

Aztán kérdés még, hogy milyen állapotban vannak a lengőkarszilentek.......

Szóval királyság van. B)

Kicsit még ráért volna a dolog, de kövi hónapban műszakira megy a gépsas, addigra szeretném, normálisan rendberakni. B)

Link to comment
Megosztás:

szét+összerakásért nem akarok fizetni, lévén nem nagy kunszt.De a szárról valszeg csak légkulccsal fog lejönni az anya, és cserélni kell a balos kerékcsapágyat is.A jobbos már valszeg volt cserélve.

Aztán kérdés még, hogy milyen állapotban vannak a lengőkarszilentek.......

Szóval királyság van. B)

A szilent cserénél csak a kerékcsapágy cserét rühellem jobban.... B)

Link to comment
Megosztás:

Lógnak a kormányösszekötők, xarok a talpasok is, azt meg ma beszerezni nem lehet.

Úgyhogy kövi 7n folyt.köv.Beszerválok mindent hozzá, aztán meglátjuk, hogy mit és hol tudok megcsináltatni, mert a szét+összerakásért nem akarok fizetni, lévén nem nagy kunszt.De a szárról valszeg csak légkulccsal fog lejönni az anya, és cserélni kell a balos kerékcsapágyat is.A jobbos már valszeg volt cserélve.

Ilyenkor mindig jusson eszedbe,hogy mennyiért veszed hozzá a cuccokat és mennyiért vennéd mondjuk egy micuhoz vagy más japán csodához. B)

Tudom,abban nem kell sokszor cserélni. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy pár napja hallok olyat a kocsi első futóműve felől, ha üresbe teszem menet közben mondjuk olyan 50-60-nál folyamatosan zakatoló ütemes zuhogást, minél gyorsabban megyek annál gyorsabban zuhog értelemszerűen, nem olyan orbitális nagy zuhogásra kell gondolni, de pl lekapcsolom a rádiót vagy kisebb hangerőn hallgatom akkor tökéletesen hallatszik. Én gondolok kerékcsapágyra, de még sose szedtem szét opelen futóművet, azt se tudom hol keressem hírtelen. Vigyem szerelőhöz? Vagy házilag könnyű cserélni? Lehet esetleg ez komplett féltengely hiba is?

Link to comment
Megosztás:

Lassan újra műszakiéret lesz a gépsárkány, és valszeg a lengéscsillapítókra is sor kerül... Milyet lenne érdemes belerakni? Nem szeretnék nagyon drágát, de gagyit sem. Javaslat?

Olcsó, de használható: Kayaba, kicsit drágább, de jobb is: Sachs B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.