Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

topikot neki :huh:

Nee. :lol:

Szerintem nem lehet egyértelműen meghatározni miből kell gyári és miből nem. Van akinek ez fér bele, van akinek az. Számtalan példát lehetne hozni bizonyos alkatrészekből amiknél sokan egyértelműen és tántoríthatatlanul a gyárira esküsznek, mások meg akár hosszabb ideje is használják az ugy-t.

Alapból mindenből gyárit érdemes venni.

Link to comment
Megosztás:

Lemértem a kerék/dísztárcsa közép és a sárvédő éle közti távolságot a kocsimon: elől 35,5 cm, hátul 30 cm. Kíváncsi lennék, hogy egy gyári vágatlan rugó esetében mennyi ez az érték, természetesen vízszintes és terheletlen állapotban. Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Lemértem a kerék/dísztárcsa közép és a sárvédő éle közti távolságot a kocsimon: elől 35,5 cm, hátul 30 cm. Kíváncsi lennék, hogy egy gyári vágatlan rugó esetében mennyi ez az érték, természetesen vízszintes és terheletlen állapotban. Segítségeteket előre is köszönöm!

Rugótányér alatt lévő váznyúlványok rendben vannak?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.